|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 11:25:37   
pari
Hvala Rosita!Bas leti vreme...vec oktobar...uskoro ce mrak ranije da pada,pogotovo kad se pomeri sat...to ne volim. Ali dobro,ima cari i jesen i zima...posle dolazi opet prolece 🤗





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 11:38:08   
Maraj
Dan mame
Pari!!! Pa divno, nisam znala da spremate vencanje! Nek je sa srecom!
Ja po kuci. Rasklanjala od juce...peglala... tonu vesa.
Imam jos da popakujem stvari koje je L prerastao
Danas nam dolaze komsije sa decom na rucak.
Divno nam je juce bilo
L jutros odneo tortu od kartona u vrtic.
Sinoc dok sam sve rasklonila, legla da uspavam S, komsije su se toliko svadjale...ono je strasno. Nisam ih do sad tako cula. Inace su preko puta naseg stana al delimo jedan zud izgleda. Nasa spavaca soba i njihova da l spavaca il dnevna...to su se toliko drali. Ona plakala nesto je i lupalo. Ma uzas.nisam mogla da zaspim posle...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 12:11:46   
Duškić
Jao, Maraj te svadje su bas jezive.
Pari super, divno, bajno..
Ja sad isto slazem neke male stvari decije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 12:41:16   
Misha i Ljisha
Cestitam Pari. Ja cu to da obavim mozda za jedno 5 godina 😂😂 Ovaj moj mali sronja stalno nesto jeca u snu i letim svako malo u sobu do njega da ga vratim nazad u san. I eto nista ne mozes cak i kad spava. Izludjuje me to. 

A sad ce mene da uhvati san naravno pa ce on da se probudi a mene ce da zaboli glava 😞

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 12:43:49   
pari
Ljisho,sve znam...drzi se!

Meni je nocno budjenje smor bas veliki...stalno sam nenaspavana



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 19:40:08   
IvanaSK RR
Sta se radi, mame?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 20:09:54   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene.
Sad sam sela. T je pored mene. Radi domaci iz matematike. A ja imam dosta toga da uradim na kompu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 21:21:25   
Milena18
Dobro veče! Kako ste?
Sve pročitah i zapamtih samo da se Pari udaje user posted image
M danas krenula u vrtić. Mislila sam da će se buniti jer nedelju dana nije išla, ali nije. Samo je malo teže ustala jutros. I kad smo krenule, pokušala je da me nagovori da idemo u šumu user posted image U subotu smo išle da skupljamo šišarke i beremo šumsko cveće, baš nam je bilo lepo.
Danas mi je na poslu bio neki lud dan, iscrpljena sam. Odoh pod tuš, pa malo da čitam knjigu i na spavanje.
Laku noć!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 21:59:01   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja sa sefom na tel vec sat vremena. Sad me stavio na cekanje pa dodjoh da vidim sta ima novo.
Spava mi se. Vec mu zevam preko tel valjda necu opet zahrkati. Vec me sramotauser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:18:37   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
A ja na vezi sa muzem. On u susednoj sobi, a ja u dnevnoj.user posted image Salje mi slike za Sofijin kostim. Treba da joj pravi za sredu. Zenska se odlucila za Sky iz patrolnih sapa. Rekla je mm ako je skup kostim da joj nesto napravi. T je zavrsila domaci i sad sam je uhvatila da cita. Ona je nosila i na ekskurziji knjigu.
SAd ce na spavanje. Ova mala spava. Sto kaze Ljisa oci mi se sklapaju, a imam puno toga da uradim. U kuhinji je opsadno stanje. Pise mi sad drugarica ostavi za sutra. Ja joj kazem zaboravila si ti da sam ja devica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:19:35   
vonavoj
Ljisho,izdrzi!Devojke zaspale,mali se jos ne da..i meni se spava..dan mi traje 26h..Kaze T mama dala nam je uciteljica zadatke na papiru,sutra ce nam vratiti,mukica,ne zna da je to kontrolni. Pitam je kako si uradila,kako savrseno..hahhaha.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:23:37   
jess021
Dobro vece, ja u krevetu. Jutros smo nas 3 same isle kolima, njih u vrtic, pa ja na posao. Nekako smo se snasle. Pari, divne vesti. Nek'' vam je sa srecom🤗.
A gde ti M ide na more? Sa tatom jel?
Kao i Ljisa, sve sam procitala, a skoro nista nisam zapamtila. 
Laku noc, lepo spavajte! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:38:26   
Misha i Ljisha
Eto opet procitah ahhaah strasna sam.
Jess dobro ste se organizovali.
Von mukica ne zna da je to kontrolni pa ubicu se hahah..

Ja konacno zavrsila sa sefom. Dve strane zapisah, a jos sam kao pola "Zapamtila" sta treba da uradim. Srecom rekao mi poslace mi jos i mail sa uputstvima haha kapira on da je to trenutno previse info za moj mali bebeci mozak. Obozavam tog coveka. Odoh evo sudomasina spremna. Idem jos ves i da se istusiram pa na spavanje. Ovaj moj danas jeo secerac ocekujem gasove u toku nociuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:39:25   
vonavoj
Super jess,snalazite se!Pari,gde idu sad na more😁Ja sam danas porucila torte za rodj,2kom po 2kg😉ukrala sam ideju od gagane...postavicu slike kad prodje rodj..sledece subote je.Slavimo im obema zajedno,jer je mesec dana razlike.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
1.10.2018 22:44:31   
vonavoj
Ljisho,neka je,neka jos malo uziva,da nije opterecena kontrolnim. Ne plasim je,shvatice,njoj je sve igra,tako olako i radi domaci.Ne volim kad se deca plase,bice ti tesko,moras da ucis,imas kontrolni..moras da ucis da naucis,a ne za kontrolni.hahhahaa..Polako😉A tek ono,ijaoj,jadna deca koliko uce,la sve zavisi kako ko uci..bice sigurni dosta,i nekad preteraju..ali deca svakako ne smeju to da cuju.Sad za vikend,zaova kaze,kako puni rade,moja nista ne stize na casu..ne moze..i to mala cuje..i onda i ono sto moze ne moze..Ja ne komentarisem,samo kazem tako treba,zna uciteljica koliko mogu deca😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 8:09:05   
vonavoj
Jutro mame! Pada kisa smoruša.Deca na radnim zadacima. Spremam da jedem,malog nunam.Imam osecaj sto vise spavam da mi se vise spava,spojim nekih 7h sa buđenjima. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 8:17:04   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mi smo u akciji jos od pre 6. Evo deran drema sat vremena ranije jer se ranije probudio. U 9 imam cas, a kao natempirala sam ga kad mi P spavauser posted image . Marfijevo pravilo beba se bas poremeti kad racunas na rutinu.

Ne mogu da se zalim, ja ionako malo spavam, tako da to sto odspavam bude u cugu.
Von u pravu si znaju uciteljice koliko oni mogu.
D mi danas ima performans u kulturno informativnom centru, ja ne mogu nikako da idem user posted image Kazu vaspitacice da ih obucemo "ludo"user posted image kaze ova moja hoce kosulju i da je vezem u cvor i suknju i tako videcemo na sta cemo liciti hihi...Ali ne sumnjam u D bice ludo skroz.

Ja jos u pidzami hihi...Al svasta sam vec po kuci. IDem jos da posklanjam da bude uredno kad mi dodje ucenica.
Pozdrav mame

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 8:23:20   
pari
Jesenje vreme...T mi se probudila u pola 6,a M u pola 8...a spavala sam isprekidano...Sutra cu voditi M na kontrolu ujutru pa da ide u vrtic. Dosta je bilo kod kuce,od cetvrtka...

Juce bili sa T na kontroli i vakcini,sve proslo dobro. Dr je u fazonu da vec sad pocnemo sa nemlecnom hranom,a ja nisam...ja bih sa 6 meseci.
Puno pozdrava svima!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 8:31:24   
emicaa
Dobro jutro,T dosla kod mene u krevet pa se mazimo.David nam je pobjegao.On je radije sam 🙄Sanjice pohvale za tm 😊


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:05:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Von, moj sin nikad nece shvatiti skolu obavezno user posted image sinoc smo opet imali priču oko ocena, ponavljanja razreda i tako tih stvari. Mi njega moramo dobro da naplasimo da bi ozbiljnije shvatio neke stvari. Drug dobio jedinicu iz matematike, moj muz u cudu 😂 pa pricao kako nije dobro dobiti lose ocene na početku, posle je sve teze ispraviti i dobiti dobru zakljucnu ocenu. Kod nas je problem sto je on lenj i misli da zna, a zna taman za trojkuuser posted image mislim da cemo praviti slavlje kad on zavrsi skolu jednog dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:15:12   
vonavoj
Videcemo kakva ce biti.Samo ds ne bude super sam uradila,a ono trojka😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:17:35   
Maraj
Jutro mame. Kod mene 200 na satvod ranog jutra. Evobsad sedoh da popijem kafu. S mi se probudila da sisa kada je mm trebao da sprema L za vrtic. Jaoooo...muskarci su user posted image
Dobro da sam spremila sta ce obuci. Ni nos mu nije ocistio. (Nesto mu je procureo opet sinoc pa sam mu dala difrenol).
Ja kuvam meso od jutros za rucak. Posle cu da ubacim boraniju da se skuva. Nisam jela mahunarke od trudnoce user posted image a lepa mlada boranija. Do sad sam je prala.
A doruckovala sam kiflu koju sam pecnula na tostu pa je napunila sa ruskom salatom. I posle sam pojela parcence torte. Znaci 1000 kalorija od jutros user posted image dadoh sebi oduska...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:17:54   
Misha i Ljisha
ivana mani dete. Bice fudbaler user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:20:33   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ivana mani dete. Bice fudbaler user posted image


user posted image e ljiso nasmeja me. Al nisi daleko od istine

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
2.10.2018 9:22:27   
vonavoj
Da znas ivana,bolje ce proci😁Maraj i ti ekspres lonac.i rucak za 15min gotov.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here