|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 9:43:16   
Maraj
Gde ste mame
Ne stizem od jutros da se javim
Sama sa njih dvoje. L kaslje
Gledam da ne kaslje u S
Sinoc legao u 21h. Sve ok. Kad u 23h krenuo da jauce , izmerim mu T 39, 6. Brzo lek, pa tuširanje pa krompir u carape. Uglavnom spustismo je....

Ljiso kako peres ves D? Jel stavljas omeksivac? Mozda joj smeta nesto od "hemije" ? Probaj da joj peglas gacice iznutra.
Ivana super za razrednu. A sto se uciteljice tice, ja sam imala slicnu tvojoj. Imam utisak da je samo unazadjivala decu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 9:45:25   
Duškić
Dosije, heehe.
Dobro jutro.
Ja bila po doznake neke, pa do vrtica, izginuh. Sad cekam mm da me vozi da jos nesto zavrsim
Ozdravite sto pre i pravac napolje, lepo je vreme!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 9:50:20   
smeško
Nas komsija je godinama imao dva iz matematike. Onda, u sestom razredu, dovedu im razrednog matematicara. I on od dvojke dodje do petice i zavrsi sa medaljom republickog takmicenja. Nisu uvek deca kriva.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 9:56:02   
Sanjica26 RR
Mene moja nije volela. Bolje da vam ne pricam da je htela da me posalje u specijalno odeljenje da se mama nije izborila za to. user posted image Zbog nje nemam samopuzdanja. Mnogo je bitno kakav je ucitelj. Ona je bila onaj tip zene koja ceka da joj od imucnih roditelja neko nesto donese. Mi jesmo bili imucni, ali moji nikad nisu nikoga podmicivali. Kad sam zavrsila fakultet, sretne ona mene i kaze jao pa gde si. Cime se bavis. A ja joj kazem zavrsila sam Teoloski fakulet. Ona pa zasto to. Nikad je vise nisam srela.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 9:58:02   
Sanjica26 RR
Nego da sebe pecnem sto masim temu. user posted image Imamo temu o uciteljicama.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.10.2018 10:09:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 10:00:22   
smeško
Sanjice, ne delujes kao da nemas samopouzdanja. Gde li bi ti, onda, bio kraj da ga imas..💖😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 10:09:31   
Sanjica26 RR
Smesko, borim se svih godina sa time. user posted image ali cu je pobeditiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 10:13:43   
smeško
Ti si divan covek! Kreni od toga. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 10:23:43   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 11:43:00   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Jess Sanjice dr mi je rekla ne treba bris vulve a i moj ginekolog isto kaze. Bilo bi bakterija u urinu kao sto ima i eritrocita. Takodje da je veca upala krvna slika bi pokazala. 

Maraj ne stavljam omeksivac. Gacice sam joj dugo peglala pa sam prestala. Pa kad jpj se to prvi put desilo hajd opet sam peglala ali nista nema veze s tim pa sam presale opet da peglam.

P spava. Sad cu prvo nesto po kuci da posklanjam. Pa skuvam za njega pa za sefa ako ovaj moj bude toliko spavao.
Slazem se da je puno do nastavnika ali i do roditelja i najvise djaka. Dzaba imam Luku pametnjakovica kad kod mene na cas dolazi jer ga mama tera ja mogu da se trudim kolko hocu kad on nece ni malo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 11:45:14   
Sanjica26 RR
Nama je krvna slika bila uvek ok.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 11:59:25   
jess021
Ljiso, necu sad da se pravim pametna ali L je imala bakteriju u brisu, a nije imala u urinu. Koliko znam to je lokalno, tako se i leci. Zasto bi onda moralo biti u krvi i urinu?Videces, prvo sto ce joj uraditi ginekolog uzece joj bris.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 12:03:10   
pari
Mi bile u set_nji sa drugaricom...1h brzog hoda,prijalo mi je...jos na keju kod Usca nema nikog, lepo je...

Sad razmisljam sta da skuvam...nisam nikad pravila punjene paprike sa sirom u rerni,pokusacu danas verovatno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 12:34:46   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dzaba imam Luku pametnjakovica kad kod mene na cas dolazi jer ga mama tera ja mogu da se trudim kolko hocu kad on nece ni malo

Aha, eto, kao moj sin user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 13:28:34   
Maraj
Joj pari ja volim te paprike. Al stavim i jaje u sir pa ih onda punimuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 16:16:45   
vocicana
Dobar dan mame. Evo me, ne stizem ali popravicu se. Na poslu sam, evo novog uputa, pa hajde da prekinem, nadam se da ce mi dat prostora da napisem js koju.
Maraj ozdravite brzo, moj spoji ovu neelju, videcemo kakav ce nam vikend biti.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 18:41:16   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, necu sad da se pravim pametna ali L je imala bakteriju u brisu, a nije imala u urinu. Koliko znam to je lokalno, tako se i leci. Zasto bi onda moralo biti u krvi i urinu?Videces, prvo sto ce joj uraditi ginekolog uzece joj bris.



Upravo sam danas pisala.  Da je kod nas isto bilo tako Jess kao kod vaa.  Lokalno se leci.  Dobili smo kremicu i resili smo problem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 18:42:08   
Sanjica26 RR
U stvari to sam htela Ljisi da napisem,  nego nisam stigla.  


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 19:16:17   
Rosita
Hej mame. Evo konačno smo privatno dobili savet da maleni mora na sondiranje suznih kanala. Da mora intervencija. Sad da idemo u KC i zakažemo. Žao mi ga :(. Ali da bar rešimo to konačno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 19:54:55   
pari
Rosita,akO vec mora,sta da radis...bice sve u redu.

Mi popodne bili na keju. Ja napravila keks i hlebic neki. Mm otisao na veceru,a ja se razmisljam da li da legnem ili da gledam tv...ne znam kad ce se T probuditi...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 20:06:59   
vonavoj
Pari.lezi u krevet.Ja kuliram,dok ne krene ludilo sa kupanjem...mm u na putu,kasno ce doci.pa moram jedno po jedno😁M mi zaspao pre pola sata..ali probudice se,ne moze on do jutra,kao P,njemu je rano,hahaha..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 20:15:34   
Misha i Ljisha
😂 P je jadan jedva jedva docekao 7 sati. Eno Ducu driblam da se kupa. Imam posla za sefa neki formular da napravim a to ne mogu da pocnemw pa da ne zavrsim.
Ivana ako je tvoj Stefan ovakav svaka tebi cas_t 😂😂😂 isterala sam Luku i rekla da mi ne dolazi 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 20:38:39   
IvanaSK RR
Sad sam citala u temi za Luku.. Napisah post i izbaci me, pa odustadoh..
Da, nažalost, takav je. Pre par dana je pet puta "pogadjao" koliko je 4 puta 8.. A tablicu mnozenja drzi u malom prstu. Danas sam zbog milenijuma, vekova, popila tabletu za smirenje, takva glavobolja me uhvatila da sam mislila da ću se srusiti do vrtica...
Ne znam sta ce biti kad pocnem da radim..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 21:48:19   
Zbunjena93
Sorry mame....upadam vam u temu ali treba mi mala pomoc oko nedoumiceImam vec 3djece i sa svakim sam imala istu trudnocu...10 dana nakon zaceca odmah bi znala da sam trudnaAli sad sam zbunjena 4.10.mi je stala mjesecnica 6.10 sam imala odnos pazili smo ali ja sam osjetljiva lako zatrudnim a ne koristim nikakvu zastituZnaci 12 dana kasnije ja imam bolne grudi i cudan osjecaj u zelucu sto mi se nikad prije nije desilo....moje pitanje je Postojil mogucnost da sam zatrudnjela iako je on vani to obavio...mozel bit da je kapljica se ipak vratila u rodnicuZbunjena sam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
18.10.2018 21:57:52   
IvanaSK RR
U gornjem desnom uglu postoji Pretraga pa tu unesite pojmove koji vas interesuje ili izlistajte deo foruma o začeću, trudnoci..
Pozdrav

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zbunjena93)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here