|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 10:13:07   
Sanjica26 RR
Dobar dan.  Ja sam ubacila u petu da stavim pasulj u ekspres lonac.  I trk sa mm i sa T ispred centra za kulture.  Sofija ima maskembal. Jos malo cu trk u skolu. Samo trcim. Bas je lep dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 10:45:32   
Duškić
Bas je prelep dan. Ja u pms pa sam malo kljakava.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 10:49:35   
Maraj
Ivana super sto je blizu pa moze sam. Zeznuto je kad moraju deca da se razvoze. A ja nisam vozac.... mada i vidis ovo na tv-u sto pricaju o pokusanom kindapovanju devojcice...ko zna sta je i tu u pitanju...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 11:32:04   
pari
Mi bili kod dr jutros, kaze da je M super tako da sam ga odvela u vrtic. A nas dve uzivamo napolju jos od 10,divan je dan. 

Mozda kasnije odem da pogledam negde cipele,a ako ne,obuci cu te koje imam kod kuce,tirkizne...uz crno belu haljinu,taman da razbijem malo 🙂


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 11:33:14   
IvanaSK RR
Tv ne gledam, vesti ne citamuser posted image
Pa znas kako, on sam ide u skolu vec dve godine. Balon je na pola puta do skole, znaci ima oko kilometar do skole. Sta da radim, ne mogu ga do osmog razreda voditi u skolu. A trudim se da o losim stvarima ne razmisljam...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 11:36:45   
pari
Ivana,i ja isto kao ti...tv ne gledam,novine ne citam 🙂 Mislim da dobro radis...treba da se osamostali

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 12:05:18   
IvanaSK RR
Pari, samo se nerviram kad slusam vesti. Na tv-u nam je Nickelodeon ili fudbalske utakmice.
U drugom razredu u drugom polugodistu je krenuo skroz sam. U prvom polugodistu sam ja isla sa njim kad sam mogla. Bila sam trudna tada i nekih dva meseca mi je bio problem da odem do skole i nazad. Vrtoglavice, mucnine, pa cucnem... i tako hodamo do skole koliko hoces. Pa onda on jadan govori kako ce me drzati ako padnem, da nista ne brinem
user posted image
Posle je nosio mobilni, javi mi se kad stigne u skolu i kad krene iz skole. Pa neko vreme i onaj sat-telefon.
Trenutno nema ni mobilni ni bilo kakav sat user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 20:30:49   
Maraj
Mame gde ste, nema vas...
Ja sa S u krevetu. Uspavljujem je. Svako veče L je probudi. On galami u dnevnoj. Ja je uspavam. On je probudi. Izludecu
Jel imate grejanje?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 20:48:56   
Sanjica26 RR
Ja ispisala i izbrisalo se. T radi pored mene domaci. Dobila je pet iz matematike.  Juce iz srpskog. Treba i ja da radim. Imam svoje obaveze.  Sofi se igra u sobi.  Ceka T za spavanje. I takoc.Grejanje je pocelo juce. Milina

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 22:22:00   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Pita mm icemo da gledamo oglase za kola ili da se sek.amo? 😂😂😂 ludnica sa nama i tim kolima. Ali resila dam da to bude brzo. Ne zanima me. Naredne nedelje moram imati auto. Eno ga tusira se😀
Ja sutra 2 casa. Mila majko. Valjda ce sve proci ok. Sef me zvao. Sad bih ja mozda njega trrbala da pozovem al se pravim malo blesava hihi...ne mogu mrtva sam umorn.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
3.10.2018 22:38:04   
mama Jo
Dobro vece. Svako vece pisem, a zapravo ne pisem jer me stalno izbaci pa me onda mrzi da pisem ponovo 😂
Citam vas sve.
Idem u temu o vrticu ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 7:46:58   
Maraj
Jutro mame.
S i ja kuci
Kod nas nema grejanja. Smrzoh se

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 7:56:44   
vonavoj
Jutro. J ode na ekskurziju,T u skolu,a ja nunam.Ne grejemo ni mi,meni nije hladno.Mada mi susilics radi,pa greje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 9:00:56   
bebilule
Jutro mame!
I kod nas hladno, ujutru i uveče palim grijanje. Na poslu zloupotrebljavam radijator i struju.
Juče smo išli da kupimo patike, mislila sam da neće trebati. Kako je počelo, iz papuča u čizme.

< Poruku je uredio bebilule -- 4.10.2018 9:01:57 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 9:21:37   
Maraj
E ja od ranog jutra palim uljani radijator...
Nego gledam jutarnji na tv prva.
Cini mi se da voditeljka vremenske prognoze nosi istu onu haljinu koju je Pari kupilauser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 10:26:52   
Duškić
Maraj, kod nas greju.
Dobar dan mame.
Koliko imam garderobe da sredjujem, oprala 2 masine i da rasirim to po stanu dok su mevaljalci u vrticu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 12:12:38   
Rosita
Ćao mame. Ni ni ne grejemo. Malo uveče. N definitivno zbog nosa noću zeza. Evo znala sam da će sinoć biti bolje jer bolje diše. I bilo je. Nadam se da će se vratiti skroz na staro kad ozdravi.
Bili u šetnji. Uspavah ga i pijem kafu. Ne znam šta bih pre a sedim.
Mi juče vozili kola kod majstora. Prekjuče vozim decu i nešto smrdi najstrašnije. Prepala se ali vozim, šta ću. Kad ono mora se menjati set_ kvačila. Minimum 200 evra, hopa...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 12:26:56   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke. Samo da vam mahnem. Ne stizem da vam se javim. Non stop sam u nekoj guzvi. Sutra cu malo da danem dusom. Evo jurim da odvedem T ranije kod mm, pa da je on odvede u skolu. Njemu je preko puta. A ja da jurnem na cas. Posle imamo muzicku i prodje dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 15:27:29   
Milena18
Dobar dan i od mene!
Još pet minuta sam na poslu pa trčim po M. Inače je mm uzima u 14:30 ali četvrtkom i petkom mu je raspored takav da ne može. Juče je ostala sama sa tri vaspitačice user posted image
Lepo provedite popodne. Grliša za sve!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 15:56:49   
IvanaSK RR
Milena, do koliko sati je bila u vrticu kad je ostala sama?
Jao, sto je ova Istorija dosadnauser posted image napisano je tako da ubija u pojam. Geografija i Biologija nisu toliko strašne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 16:07:40   
Maraj
Joj ivana jeste li se to bacili na ucenje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 16:19:20   
IvanaSK RR
Ucimo non stop user posted image jos nije ni pocelo kako treba, a meni je vec dosta skoleuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 16:31:56   
Sanjica26 RR
Ja sam volela biologiju i istoriju. user posted image
S i mm spavaju. Isla sam do prodavnice da kupim maslac. Pravim pogacice sa cvarcima. OStali su neki cvarci, pa da iskoristim. Sutra konacno plata. Uskocu cu po T. Posle idemo u muzicku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 16:37:29   
IvanaSK RR
Volim i ja istoriju ali mi se ne svidja knjiga. Napisano je tako dosadno i haoticno. Skroz zbunjujuce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
4.10.2018 17:24:17   
Maraj
Sanjice super za platu. Kod mene jos nista... ni trudnicko ni roditeljski. Nista. Zadnju uplatu sam imala za jun mesecuser posted image pa ti zivi... i hrani decu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here