|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 22:08:15   
Misha i Ljisha
Ja pravim haljinu za D od plasticnih kesa i dzaka za krompir😱 treba da bude "kupus" na kupusijadi. Siz cu da dobijem. Pri tom ima i utakmicu i dva rodjendana taj dan. Nesto mora da otpadne. A siz dobijam od ovih plasticnih kesa. Necu jos dugo u krevet cini mi se

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 7:25:05   
milicicak
Jutro mame. Mi konacno spavali u svojim krevetima 🙂 mm i mini buba odose na test, ako sve bude dobro, cas_tim.Ljiso, jesi li napravila kostim?Smesko, sta se desava sa dojenjem?Ostsle mame, nadam se da su deca zdrava

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 7:42:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milicicak, bice dobar testuser posted image
Ljiso, kako kostim?
Kako ste mame?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 7:51:51   
smeško
Dobro jutro!Mili, drzimo palčeve!J opet poceo redovno da kaki! :-)Danas nam konacno dolazi majstor za grejanje da poveže ovu pec sa radijatorima. Lomio covek nogu, super je sto hoce i sada da dodje. Jedva cekam!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 7:56:37   
smeško
Sta se desava sa dojenjem videcemo sledece srede na merenju, da ne masim ovde temu previse. Nadam se da ce biti sve ok.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 8:03:27   
Milena18
Dobro jutro, mame! Samo da vam mahnem.
Došla sam kod orl na kontrolu, čekam. M ostala još danas kod kuće. Ako danas ne bude imala t, sutra će u vrtić.
Nadam se da ste sve dobro. Lepo provedite dan.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 8:33:00   
smeško
Jesu li bolje usi?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 9:10:22   
Mala Elena
Jutro drage moje!🙂 Ljiso, ja se zagrejala za maskembal u Delta C. , ali izgleda da cu da odustanem...Milena, i moje devojke kuci, starija primila prevenar, ali kaslje dosta, mladja izgleda ima bronhitis, znoji se kao luda, sva joj kosa bude mokra, prima terapiju..ludilo. Pozz

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 9:38:52   
Maraj
Jutro mame
Mm danas slobodan pa smo vec van kuce. Cekam ga da nam kupi dorucak pa nastavljamo dalje....
Mili, gde ste do sad spavali, user posted image , ili niste nikako spavali?
Smesko super za kakenje. Mi i dalje malo zezamo s time...
Ljiso napravi li haljinu

Meni kosa jezivo pocela da opada pre par dana...ne znam sta cu....svuda moje kose...

< Poruku je uredio Maraj -- 31.10.2018 9:39:29 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 9:43:02   
milicicak
Maraj, bili smo u Misovicu od petka, V je imao bronhitis, pisala sam u temi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 10:42:02   
smeško
Jao, Mili. Pa kako ste sad?Maro, kako je J napunio tri meseca opada mi kosa za jednu periku dnevno. Proslog puta je trajalo tri meseca, videcemo sad.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 10:44:55   
Rosita
Cao mame, ja u nekim poslovima, ali ok je, kreativno pa nije smaranje, sad sam uspavala N i uzela lapatopa sto bi moja baba rekla user posted image . Volela bih da smo van, da on spava u kolicima a ja da sedem na kafu i citam, ali suvise je rizicno, koliko ce spavati... dok smo u kuci i rucak mogu da mu skuvam i tako...

Mili, bre, bronhitis... bitno da ste sad ok! Srecno bubici!

Smesko, ne zezaj, znas i sama da postoje te krize dojenja, bicete super! Koliki je sad tvoj momak?

Pominje se deka mraz, dajte temu! I samo da Boga molim da budem zdravi. Meni je D zadnjih Novih g uvek bio bolestan, kad god je okupljanje, evo izbacujem to iz sebe i secem tradiciju user posted image .

Svima lep dan!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 11:39:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Ja sam od jutros u haosu. Nista novo. :D
Sofi je kod kuće. Zakacio ju je stomacni. Nije jos uvek strasno.
Vazno da nema opstrukcije standardno. Trazila mi je caj. Pije i probiotik. I mene muci stomak posle ciklusa.
Evo Rosi tema

Sad sam u skoli.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 11:48:25   
Rosita
Hvala, sanjice!

I moji su uz T imali povracanje, samo jednom, a D je jedan dan imao kaku kao povracku, da prostite, bas sam se naostrila da posmatram sta ce biti, taj dan yveknuo 2 jaka probiotika i normalizovalo se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
31.10.2018 12:45:07   
IvanaSK RR
Selimo se u novembar user posted image
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1015
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here