RE: Lidl Srbija (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Olga75 -> RE: Lidl Srbija (25.10.2018 23:20:40)

Nisam još bila, bojim se brate da me neko ne prebije. Mora i to ludilo da prođe pa ću onda lagano da proverim cene, akcije i takoto pa da odem. Znate, onako lagano




IvanaSK RR -> RE: Lidl Srbija (26.10.2018 9:08:09)

Olga, ja nesto sumnjam da ce ikada proci ovaj haos [sm=smiley36.gif]
Ni ja nisam bila jos. Stvarno nemam zivaca za guranje. Ne vidim ni svrhu svega toga.
Drugarica je bila i donela mi one keks sendvice (oko 120 din). Lepi su. Cokoladu obicnu plavu, slicna je najlepsim zeljama (mislim da je oko tada na akciji bila 55 din) i paste za zube, ok, nisu lose.
Ja bih probala omeksivac za ves, gumene bombone, sladoled i one njihove zamrznute bagete.




nata11 -> RE: Lidl Srbija (26.10.2018 9:12:30)

Kod nas je vec prosla ona haoticna guzva. Ima guzve ali normalne kao i u Rodi, Idei. 




IvanaSK RR -> RE: Lidl Srbija (26.10.2018 9:17:18)

Nato, jesi li bila? Koji je to Lidl?




Sanjica26 RR -> RE: Lidl Srbija (26.10.2018 9:18:39)

Ja nemam zelju uopste da posetim ovo hvaljeno mesto[sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Lidl Srbija (26.10.2018 11:54:31)

Bila ja, na Trosarini nije guzva.
Muz kupovao granule za pse 600din 10 kg.
Ja uzela cizme 1300 svetlece za dete i lom slatkisa, ali nisu jeftini, cene onako.
Uzela i tablete za masinu 416 din.
E da i kackavalj neki lepi smo uzeli.




nata11 -> RE: Lidl Srbija (30.10.2018 9:09:32)

Ne svidja mi se izbor sokova i hemije, kese za djubre su dosta loseg kvaliteta.




emicaa -> RE: Lidl Srbija (30.10.2018 9:43:57)

Hemija im nije nesto,ja sam kupovala par puta ali nije to to,kao kad kupis recimo cilit ili tako nesto




Mily83 -> RE: Lidl Srbija (30.10.2018 22:06:41)

Ja sam juce bila u lidlu inace mm radi tamo i nisam uopste impresionirana! Sve sto sam ciljano isla da kupim decija posteljina, decji ves i dukserice naravno nema broja razgrabljeno! sve van originalnog pakovanja, raskupusano ko da dzabe dele! Ne svidja mi se ni fora sa njihovim kolicima, od hrane i hemije ima dosta jeftinijih stvari al trebaju konjski zivci da se prodje objektom i probere...




IvanaSK RR -> RE: Lidl Srbija (31.10.2018 7:45:50)

Meni je lep njihov krem onaj choco nusse duo. Svidjaju mi se i bageti sa belim lukom. Cips sa pavlakom je fin. Vlazne maramice su skroz dobre za tu cenu.




gagana83 -> RE: Lidl Srbija (1.11.2018 16:47:56)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja nemam zelju uopste da poset_im ovo hvaljeno mesto[sm=smiley36.gif]

E jesi naopaka [sm=smiley36.gif]
Kod nas jos uvek nije otvoren. Mislim da se otvara za nedelju dana. Na zalost, tada necu biti tu, pa cu morati da propustum taj spektakl [sm=jezicek.gif]
Salu na stranu, ne bi mi palo na pamet da idem tamo dok ne prodje gungula. Ne zelim da ucestvujem u tom opstem ludilu. Verujem da ce biti vise ljudi nego na Bajaginom koncertu pre deset_ak dana(sto i nije tesko nadmasiti) Cari zivota u ovom sugavom gradu.




emicaa -> RE: Lidl Srbija (1.11.2018 16:57:03)

Negdje sam vidjela naslov da se jos 3 otvaraju 😂




dekidaki0206 -> RE: Lidl Srbija (1.11.2018 16:59:06)

Aha, sledeći vikend u Beogradu na Adi, u Kruševcu i ne znam gde treći, čini mu se u Pančevu. A do kraja godine još nekoliko će biti otvoreno.




Rosita -> RE: Lidl Srbija (1.11.2018 17:33:16)

Mm bio i razočaran je. Kaže kao da je u TSV ušao. 




Rosita -> RE: Lidl Srbija (6.11.2018 11:36:59)

Update- ni meni se nije svidelo. Sve je poluprazno. Kupili smo slatkise, eto nesto novo po ok cenama, ostalo... Deo za bebe prazan, ja htela neke pahuljice da uzmem, ni jedna jedina vrsta. Uzeli smo i nesto hemije i obavili neku nabavku kad smo vec tu, ali sigurno se necu cimati da cesto svracam.




Filadendronka -> RE: Lidl Srbija (7.11.2018 21:18:46)

Meni Lidl u Zemunskoj skroz ok. Klasican njihov koncept prodaje kao i u drugim zemljama. Cene dosta povoljnije u odnosu na Maxi gde inace gotovo sve kupujem. Nervira me uglavnom rulja koja sve razbaca kao na tezgama na pijaci i ogromna guzva. Nema bas puno izbora medju artiklima, ali konacno da se pojave neki novi proizvodjaci i nesto drugacije. 




IvanaSK RR -> RE: Lidl Srbija (8.11.2018 9:06:08)

Ja videh u katalogu neke cizmice za sina, cena im je 1700 din. Planiram da danas odem, valjda ce ih biti[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Lidl Srbija (8.11.2018 9:47:53)

Ja nisam bila do sad. Mama i mm jesu. Uglavnom brzo se rasproda. Guzva velika. A cujem kojekakvih prevaranata oko lidla ima. Tako da...otvorite 4.ociju...




mama Jo -> RE: Lidl Srbija (8.11.2018 10:13:53)

Ja sve cekam da vidim malo bolju situaciju na parkingu, ali bukvalno svaki da n ceo dan je prepun, ne ulazi mi se...




IvanaSK RR -> RE: Lidl Srbija (8.11.2018 16:46:26)

Mi smo malo pre bili.
Emice, pitala si me kako mi se svidja.. Ne znam, nisam nesto posebno oduševljena. Napisah gore sta sam probals od proizvoda, bili smo tada. Guzvu prave velika kolica i to bih menjala[sm=smiley36.gif] nekih proizvoda uopšte nema,prazni rafovi. I nema labela nigde[sm=smiley36.gif]
Ulje je vec neko vreme 100 din i secer mislim da je 57 din.
U suštini, treba kupiti samo ono po sta si dosao. Mada, tu je i dosta proizvoda za probati, kojih nema kod nas.
Uzela sam sinu čizmice i za taj novac su skroz ok.
Mozda sam ja navikla na Tempo, Maxi pa mi se ovo nesto posebno ne svidja. A i cenama koje su im iznad proizvoda me užasno nerviraju.
Sve u svemu, tresla se gora, rodio se mis[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Lidl Srbija (9.11.2018 11:17:51)

i kod nas se otvorio...nije los.dopada mi se sto je prostran i cist.ne dopada mi se sto nema korpi,nego samo kolica i sto nema puno robnih marki.ako je sampon,dve marke,ako je cips,dve marke itd.i sto oni redari samo spartaju.ovako nije lose.




mali_mis -> RE: Lidl Srbija (11.11.2018 9:49:35)

Meni Lidl skroz odgovara što se tiče cena [sm=jezicek.gif] Makar mi je bliže od Hungarikuma i Metroa.
Dobro mi je što grickalice nemaju one smor pojačivače ukusa E621, jer Ami ne sme. Očarao me je sladoled, nema onog "ne mogu da stanem kad navalim", ovaj me brzo zasiti, onaj naobičniji šampon za kosu od litre od jabuke i citrusa mi je isto odličan, kakao od po kile za 200 dindži kao zamena za neskvik, pica za 200 din (ja sam je zaboravila u rerni, pa mi je mama sve po spisku spomenula). Jeste gužva, samo nekako uvek gledam da idemo prepodne, i kad nisu penzije, jer su mi prvi put dekice izbile bubrege, kad me odvale kolicima. Ali sve kase rade, i ljubazni su.




pari -> RE: Lidl Srbija (19.11.2018 17:04:15)

Mm bio već dva puta, njemu se sviđa...Našao je povoljne ovsene pahuljice, a toga jedemo baš dosta, pola kg je 85din, super su. Suhomesnato,sir,grčki jogurt. Njihov keks mi se ne sviđa, barem ovo što smo probali, Petit beurre i neki ovseni, nije mi to to. Kupio je i deterdžent za veš, videći baš kakav je...Jeftinije može da se nađe dosta toga...




Ana RR -> RE: Lidl Srbija (19.11.2018 17:27:53)

Mi smo bili par puta i to uglavnom zbog sladoleda [sm=smiley4.gif] nakupovala sam i neke sireve (tvrdi, brie, camembert). Nismo ni jednom upali u gužvu, kasu prođemo za minut.




Filadendronka -> RE: Lidl Srbija (20.11.2018 18:07:04)

Ja sam bila vec par puta, uvek kupim puno toga. Krastavcice po 95 din, vlazne maramice 100, krem je odlican, jaja 10kom oko 100din, zamrznuto povrce povoljno i kvalitetno... koji sladoled uzimate?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>