|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
13.8.2022 23:40:34   
lesli
Daco, ne verujem da ces se pokajati. Ja sam prosli vikend prala prozore, a danas ribala kadu i stakla na kabini.Pod ribanjem podrazumevam da natrljam limuntus na plocice i stakla kada se deca okupaju i onda kada zaspu prodjem to parocistacem, istusiram da skinem ostatke limuntusa i pokupim vodu windomaticom.Onda malo krpom predjem gde je ostalo vlazno i gotovo. A ranije sam trosila sate ribajuci kabinu i skidajuci kamenac. 😬  Obaska sto crknem, a ucinak maltene isti.
Ok, ovo nije windomatic, ali verujem da ces biti zadovoljna.Od tih lidl stvarcica mi imamo onu sisalicu za dzempere i rucni mikser za kafu i skroz su ok spravice.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Lidl Srbija
14.8.2022 8:09:01   
dddaca
Verujem da ce mi biti lakse nego do sad. Merkam je vec neko vreme, ali nikako da kupim. Samo da prodje ovakisa i da se prolepsa vreme i isprobavam

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Lidl Srbija
14.8.2022 22:29:09   
dunja RR
Izvinjavam se na skretanju sa teme - Les, kako koristiš limuntus, onako u prahu natrljaš? Ja nemam tuš kabinu, zanima me da li kadu mogu tako da ribam sa limuntusom, sada ribam sa sirćetom (iskreno, mrzi me/ne mogu da stignem da stalno mutim sirće, sapun, limun i vodu, pa samo naprskam sirće i istrljam). Izbegavam bilo kakva jaka sredstva, od kako su se deca rodila, a sirće mi super radi posao.

Nekad limuntus stavim u bubanj mašine i uključim na prazno (nisam skoro, mogla bih ...), rekla mi jedna vlasnica zdrave hrane u komšiluku da se tako najbolje očisti i dezinfikuje mašina. Da li bi onda i kupatilo moglo, tj. kada?

IZVORNA PORUKA: lesli

Daco, ne verujem da ces se pokajati. Ja sam prosli vikend prala prozore, a danas ribala kadu i stakla na kabini.Pod ribanjem podrazumevam da natrljam limuntus na plocice i stakla kada se deca okupaju i onda kada zaspu prodjem to parocistacem, istusiram da skinem ostatke limuntusa i pokupim vodu windomaticom.Onda malo krpom predjem gde je ostalo vlazno i gotovo. A ranije sam trosila sate ribajuci kabinu i skidajuci kamenac. 😬  Obaska sto crknem, a ucinak maltene isti.
Ok, ovo nije windomatic, ali verujem da ces biti zadovoljna.Od tih lidl stvarcica mi imamo onu sisalicu za dzempere i rucni mikser za kafu i skroz su ok spravice.





< Poruku je uredio dunja RR -- 14.8.2022 22:36:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Lidl Srbija
15.8.2022 6:56:51   
IvanaSK RR
Dunja, ja kad stavljam limuntus prospem ga pa istrljam sundjerom. Masinu ukljucim povremeno sa sirćetom i sodom (i limuntus ako sam se set_ila da kupim) 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Lidl Srbija
15.8.2022 8:05:23   
dddaca
Ivana kako radis to sa sircetom i sodom? Ja se plasim da ce reakcija koja nastaje prilikom mesanja da osteti masinu.
Dunja, koliko limontusa stavis u masinu?
Poslednji put kad sam je prala stavila sam tabletu za sudove i ukljucila na 90 stepeni

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Lidl Srbija
15.8.2022 13:25:19   
IvanaSK RR
Daco, sirće i soda zajedno skinu kamenac i ne oštete nista. Ubacim sodu u pregrade za prasak (i limuntus) , sirce u pregradu za omeksivac. I onda sve to isto u bubanj, sipam oko case sirceta, oko 200.300gr sode,nekoliko kesica limuntusa u bubanj. Otprilike sve. I uključim na 90 ili 60. A kazu da je vrh i sa tabletom za masinu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Lidl Srbija
15.8.2022 13:31:12   
dunja RR
Ja se sirće plašim u mašinu, negde su pisali da ne valja, jer nagriza metal i izaziva koroziju.
A limuntus mi je proveren za mašinu, pa onda samo njega stavim.

Daco, ako se dobro sećam, pola kile savetuje ta žena koja mi je dala savet, ali ja nekad stavim i 300gr.

Iv super, znači samo prospem limuntus po kadi i istrljam, hvala ti!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Lidl Srbija
15.8.2022 13:33:37   
dunja RR
Ja sam kriva user posted image , pa nastavljamo OVDE KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Lidl Srbija
20.8.2022 21:41:47   
Duškić
Ja stavim samo sodu bikarbonu i ukljucim na 90. Lepo se usija sve.


E sad vidim .. da je Lidl tema user posted image

A lidl tablete za masinu za sudove su mi skroz Ok.

< Poruku je uredio Duškić -- 20.8.2022 21:42:47 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Lidl Srbija
21.8.2022 15:22:43   
Sanjica26 RR
Duskic nisam probala njihove tabele. Jel su povoljnije od onih standardnih. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Lidl Srbija
24.8.2022 22:30:41   
flamingos
Mi sutra idemo u Lidl.Spisak je napravljen,mada,uzalud spisak kad kupimo još štošta i što nije na spisku.🙄

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Lidl Srbija
24.8.2022 22:44:43   
dddaca
Ja jos uvek nisam isprobala onaj cistac prozora user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Lidl Srbija
24.8.2022 23:18:37   
Didy


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ja jos uvek nisam isprobala onaj cistac prozora user posted image



Dođi kod mene jedan dan, pa isprobaj. Taman su mi svi prozori za pranje. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Lidl Srbija
24.8.2022 23:33:20   
dddaca
Haha, neka poslacu ti ga brzom postom. Probaj pa mi javi kako radi user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 6:05:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: dddaca

Ja jos uvek nisam isprobala onaj cistac prozora user posted image



Dođi kod mene jedan dan, pa isprobaj. Taman su mi svi prozori za pranje. 😉
Nije ti loša ideja.Tako će Daca da se reši dileme oko toga da li je dobar čistač prozora.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 7:31:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ja jos uvek nisam isprobala onaj cistac prozora user posted image



Mislim da vise nece biti kise. Taman 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 8:25:48   
dddaca
Da ne rizikujem, mozda padne, sacekacu jos neki dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 14:47:43   
flamingos
Danas je bila baš gužva u Lidlu.Nego,brzo rade na kasama,tako da nismo dugo čekali.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 14:53:18   
dddaca
Cetvrtak, nova akcija, pa zbog toga verovatno

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 15:13:02   
flamingos
Verovatno zato,mada,generalno gužva je i u gradu.Bliži se početak nove školske godine.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Lidl Srbija
25.8.2022 15:31:28   
dddaca
Super

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 8:11:36   
flamingos
Za sve ljubitelje sladoleda,imate u Lidlu na sniženju.Uzela sam katalog kada smo išli.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 8:26:50   
dddaca
Super

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 8:42:08   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Super
Da,obožavam sladoled.Kupismo ga u Lidlu,nije bio na sniženju.Sad jeste.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 8:57:23   
dddaca
Pa dobro, desi se. Odoh na temu o sladoledu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here