|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 20:58:46   
Maraj
Sanjice bas je odgovorna user posted image

Pa da znam ja da su sva deca takva. Da se isključe. Al trebalo je istrpeti ta pitanja mm kad je L bio beba. Zato razumem ljisu kad je muz "ispituje" ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 21:34:15   
milicicak
Ljiso, ja se tebi divim kako izdrzavas.
Jess, kako su devojke?
Smesko, ja sam vec treci put dobila od porodjaja i mleko mi se smanji prva dva dana pa se opet vrati. Posle prosle menstruacije sam dobila mastitis doduse, sad me opet zeza desna dojka... Valjda ce me ovaj put zaobici...
Sanjice, bas ti je odgovorna cera, svaka cas_t.
Maslacak, bravo za naprednog ovnica.
Mi se oporavljamo od bolnice i virusa. Bili smo ns kontroli danas i sve je ok. V je polako poceo da nadoknadjuje to sto je izgubio. Inace, pojavila mu se kila na mosnicama, nije za brigu samo treba da pratimo... Ja treba neko predavanje da spremam i a nemam mozga za to... Sve se tesim da ima vremena a nema. Od ponedeljka pocinjem

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 21:39:44   
Sanjica26 RR
Mili, bas se radujem sto je od početka prvog razreda krenula sa odgovornoscu. Sad je još bolja. Za sada joj sve dobro ide. Kaze da najvise voli srpski.user posted image
Kaže učiteljica kako da ne voli kad non stop čita i tu može da se igra sa rečima. Tu se traži kreativnost, a ona je ima. Dosta je hvalim.
Nervira me oko jela. Skroz se izduzila, a nogice. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.11.2018 21:41:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 21:57:22   
Ana RR
Ćao ženske! Neka su nam deca živa i zdrava, sve drugo se reši :)

Moje malo dete spava a veliko (čitaj mm) isto legao, bili do kumova i jedva se vratili. Odjednom mu se slošilo, pobeleo, glava ga zabolela... vozila sam kao manijak do kuće. Na 100m od kuće sam morala da stanem da se ispovraća. Merio pritisak, 135 sa 90. I neće da popije lek. I sad ću da sedim i dežuram pored njega user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 21:57:27   
smeško
Ljisho, nisam ni mislila na to na šta misli tvoj suprug. Dovoljno je da ih muči stomačić i svaka od nas se već nervira što ne može da pomogne svom detetu. Iz tog ugla govorim. Zato i pišem da je N bio baš naporan, ali sam uvek znala da je dobro i da mu baš ništa ne fali i zato se nisam nervirala. Nadam se da ćete uskoro sve to rešiti, stvarno vam to želim!
Mili, meni se mleko rapidno količinski smanjilo i pre i za vreme menstruacije, a on nije napredovao kako sam očekivala, jedva za neki prosek i zato sam se uplašila. Ne plašim se dohrane ni bilo čega, osim da ga držim gladnog. A on je divan, ne plače ni tada.
Danas sam bila u školi. Neću da hvalim svoje dete kao nekiuser posted image user posted image , samo ću reći da sam, čim sam sela u auto, rekla glasno:,,Hvala ti, Bože, što imam ovakvo zadovoljstvo da mu budem mama''''.user posted image
Anči, nije to toliko visok pritisak. Kakav je inače?

< Poruku je uredio smeško -- 2.11.2018 21:58:47 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 21:59:05   
Misha i Ljisha
Vecerasnji scenu ne zelim ni jednkm roditelju. Probudio se podrigne pa place prdne pa place. Izmucen je plakao sat vremena. Ja sama moji na treningu bili. Sat vremena je njakao bez prestanka i kukak i kukao. Ocajna stavkm ga u jaje i krenem kolima do svekrve. Upalim svetlo u kolima da ga vidim. Kako me je gledao 😩 poluozvorenih ociju skroz crvenih sa isplazenim jeziklm. Ja vicem Pavle Pavle Pavle. Drzim ga sve vreme za rukicu i vozim do svekrve. Ona mi je najblize da ga uzme u krilo dok ja vozim. Kad je  poceo da place verujte da mi je laknulo. Ponovo podrigivao. I ponovo plakao. Bas sam se izbezumila od tog njegovog tupog pogleda. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:01:47   
vonavoj
Ana,nije to strasan pritisak..a mozda mu skocio jer je povracao..ako stw merili odmah kad ste usli.. neka izmeri ponovo.Mozda je jeo nesto sto mu nije prijalo..i meni je pre neki dan bio 130/85..i glava me bolela..Sanjice,nase žgolje..moja je visoka valjda 135..a ima 24kg🙄

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:04:58   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško
Neću da hvalim svoje dete kao nekiuser posted image user posted image , samo ću reći da sam, čim sam sela u auto, rekla glasno:,,Hvala ti, Bože, što imam ovakvo zadovoljstvo da mu budem mama''''.user posted image



jel ti to nesto na moj racun?

Von, T ima 21 kiluuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:05:30   
Ana RR
Mili, on ima predispozicije za visok pritisak i trebalo bi da ga kontroliše. Mada, letos je bio na pregledu kod neuro-kardiologa koji ga je stavljao na onaj sto što se podiže, i rekao mu je da mu pritisak puno varira. Nemam pojma, on niti meri niti hoće da popije lek i to me izluđuje. Ja sam uvek u stahu da mu se ne ponovi ona epizoda apsolutne aritmije koju je imao pre 7 godina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:06:22   
Sanjica26 RR
Ljiso, mogu da zamislim user posted image
Ipak ti je svekrva od koristi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:10:15   
milicicak
Joj, Ljiso, bas mi je zao. Jel na kraju prestao da place? Ja se izbezumim kad V place duze od 1 min...
Ana, pratite pritisak ali je verovatnije da je pokupio neki stomacni virus.
Smesko, placu oni kad su gladni, pod uslovom da nisu bolesni. Ili traze vise da sisaju. Ja znam da mi se smanji mleko kad gospodin ne bljucka a grudi mi budu prazne. Meni je dosta pomogla zena koja mi je masirala grudi. Na koliko ste ga merili? Sve ispod 7 dana nije nikakav pokazatelj, rece ona koja dete meri na 3 dana 😀

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:13:06   
Ana RR
Mili, moguće da je virus. Imam neki čudan osećaj da i mene nešto lomi. Ili sam samo gladna, nisam ni jela danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 22:17:06   
vonavoj
Ako ga je zakacio virus.podigao dijafragmu i odmah i pritisak skoci..Sanjice,ijaoj..😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 23:04:02   
smeško
Pa, kako ste sada Ljishouser posted image Situacija za srčani udar. I još si bila sama.

Mili, to je bila redovna kontrola kod pedijatra. Mada, imao je i dva virusa između dve kontrole, možda je i to uticalo na napredovanje, pojma nemam.

Anči, ja, kad mm neće da posluša uvek igram na kartu da smo potrebni deci i da se zbog njih ne igra sa zdravljem.

Sanjči, naravno da je na tvoj račun, ali ne u lošem smislu! user posted image user posted image user posted image Deca su ti fenomenalna, ko ih ne bi poželeo! Podseća me na mene kada sam bila mala (ko se sada hvali user posted image ). I treba da se ponosiš njima! user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 23:08:57   
Milena18
Hvala na predlozima za poklone, devojke.
Ana, nadam se da će mužu uskoro biti bolje. Da li je merio pritisak ponovo?
Nema Jess, ili ja preskočih njen post. Pitam se kako li su njene devojke.
Ljišo user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
2.11.2018 23:12:46   
Sanjica26 RR
Laku noc devojke.
Imajte mirnu nocuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 7:28:24   
bebilule
Jutro cure! Ja evo pijem kafu i bas mi prija. Danas akcija cijeli dan. Prvo cu ormare, pa kolilo stignem prozore i ostalo. Sinoc sam bar sredila M stvari. Ljisho, kako prodje noc? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 7:52:56   
pari
Ljisho,kako ste?

Jess, vi? Bolje malo?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 7:57:30   
milicicak
Ljiso, kako ste?
Smesko, normalno je da slabije napreduju kad su bolesni. V je za sedam dana izgubio 30g dok je bio bolestan. Dobro je sto posle brzo nadoknade

Moji danas imaju dva rodjendana. Ja cu da probam po kuci nesto da sredim.
Lep dan mame

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 8:09:46   
Misha i Ljisha
Ma noc katastrofa.juce sam mu skuvama pirinac umesto krompira uz povrce i meso i izblendala. Nije mu prijao. Ja rekoh ajd da probam al tacno je pirinac u pitanju. Ni mupine kasice pitincane mu nisu prijale cim smo poceli uvodjenje.rekoh dosadno da uvek bude osnova krompir za slano. I eto belaj. Videcemo kako ce biti danas. Jadnicak moj mali.

Jess kako ste vi? D mi nikad nije imala stomacni virus.  Pu pu pu ni ne znam kako je to. Ona je uvek povracala samo ako joj hrana nije prijala a proliv i temp nikad nije imala. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 9:10:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro drugarice!
Kako ste provele noc?
Ivana, kako je maca?

Sofi i ja smo budne. T spava. Danaas idemo T i ja na rođendan. Mm i S ostaju. Sutra je oept vodim na rođendan, ali ja ne ostajem. Tu porodicu ne poznajem.

Provedite lepo vikend. Mene ceka puno posla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 10:09:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, ljubim batketa. Maca je dobro, nije imala temperaturu. Sinoc smo do pola jedanaest bili kod komsinice, njena mala ide sa macom u vrtic, a sin ima pet godina. Dosla nam i jos jedna komsinica. Pile kupinovo vino, spremale neko pecivo i lava mafine, na kraju i muziku pustile i igrale sa decom. Evo jutros deca opet traze zurkuuser posted image
Mi sutra imamo rodjendan kod nase bivse cimerke, njene trojke pune pet godina.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 10:30:53   
jess021
Evo me, na poslu. 
Deca su dobro, Hvala Bogu. L ode sa tatom na kontrolu, a M je sa kakom.
Ne znam sta bi vam rekla, traumu imam od stomacnog virusa, ali vise necu da razmisljam, odmah je vodim kod privatnika da primi infuziju i gotovo. 
Ljiso, kako ste danas?
Ana, sigurno je virus. Kako je tm danas?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 10:31:17   
Maslacak15
Dobro jutro evo ja odspavala duze, mm od 6 zabavljao A, Pa smo se zamenili. Evo crkavam od smeha, s je pobegao U drugu sobu od A. Smorio se decko posto je 20 minutA obigravala Öko njega i saletala ga da mu pojede  dorucak ( hleba i nutele).nismo joj dali naravno da proba Ali kao Mali jastreb je ....Imam brdo vesa, moramo za a da kupimo neke kozne baletankice a Imam i nesto da pisem. U prevodu füll Program


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 11:03:27   
Maraj
Pozdrav mame...
Kod nas akcija od jutros...
Mm usisavao , ja spremaj dorucak, pa sad rucak...S drema, L vozi autice. U stanu mi je pretoplo...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here