RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:06:46)

Nama dosla komsinica da malo provezba matematiku sa sinom. Ja isla po macu i po povratku smo bili mama prase i Pepa, gackale po baricama. Smejala se samo tako [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:09:09)

Hehe, moj je Dzordz . Obozava da gleda crtani.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:11:16)

Duskic, pisala sam ti u temu "gde kupiti". Virni molim te[sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:11:51)

E ja nisam bila mama prase. Al zato L...nije zaobusao ni jednu... nogavice mu mokre bile.
Rosi, iz case pije vodu [sm=bravo.gif]
Jel hoce on tebi na flasicu? Meni S nije htela kad sam ostavila moje mleko...




Rosita -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:33:40)

Nisam mu nudila flašicu. Nije bilo potrebe. Sad kad idem negde ostavljađ čvrstu hranu. Pije samo vodu, prihvatio tvrd pisak sa nekih 5+ valjda  , po malo čašu sa 6+, a sa 7+ samo čaša. Napolje nosiđ još taj tvrd pisak, al planiram one dečje rose da aktiviram.
Pari, sa 5 m smo počeli, sad puni 8. Nije on sad neki bogzna žvakator. Za domaću koru hleba se trudi :). Ali skapirala sam kad gnječim to je isto što sam mu davala sa štapnim, pa zašto onda da uključujem aparat.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 16:44:53)

MA svaka cast deran, ovaj moj smocus gricka casu kad mu je das, pisak je jednom povukao i ja pomislila jupiii skapirao je on sledeci put uzeo da gricka pisa i ne zna. I ja nudim al nema pojma.
On je sad naravno zakucao, spava od 4, a treba da idemo na ispiranje usiju. E ala me danas zeza sa tim spavanje tacno mi dodje da ga izdevetam. [sm=smiley36.gif]

Moji otisli na trening. PAsulj je nekim cudom skuvan.JEDVA sam ga pristavila.Neverovatno kakav je danas. Kuca mi je atomska.

Inace svidja mu se sneg[sm=jezicek.gif] moje dete ehehhe...Grabio rukicom da skine i on snegs kola. PA sam uzela sneg i pipnula mu nos. Haos sa nas dvoj




lesica -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 17:47:32)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

bas je za nepoverovati. A cekamo te. Hajde ja te videh davne 2013 cini mi se. Jel tako?


Joj tako nešto. Tad smo se najeli onih tvojih medenjaka, Lesica i ja smo ih u vozu jele [sm=smiley36.gif]



Joooj medenjaci Ljišini, i adrianine kiflice još ranije ❤️
Ja se ne oglašavam za NS dekicu... Ako uspem što god da izvedem videćete me.

Ola mamitas, vidim da je sad manje više sve ok. Neka ostane tako. A bebci svakim danom nek uče koješta, kad im već lepo ide 😂

A sneg, pa kod mene se sve pretvorilo u jednu kaljugu, no to je za neku drugu temu.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 18:23:56)

Znaci KME...drao se do tamo, tamo i nazad. Za njega stvarno treba covek imati konjske zivce




pari -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 18:51:42)

Joj Ljisho, nije ti lako...

Ja uspela da se izdepiliram sve sa T...doduše samo noge...




bebilule -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 19:58:32)

Da se tuspasim proje nego sto zakucam sa M, po obicaju. Mi bili vani, grudvali se, malo sankali, iako nema dovoljno snijega. Vise smo se valjali i smrzli. Sad obavili veceru, ljepota.
Pari, uci je od malih nogu na salone, gotova si. :) 
Maraj, ja ipak nasla M Superfit cizme, prezadovoljna sam. Em su lagane, em tople. Niti pustaju, niti se noga znoji. Sad smo spremni. 




Maraj -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 20:06:19)

Super pari. Ja sutra kod frizera. Nisam se sisala od pre porodjaja. Jedva cekam. A kosa mi toliko opada....
Bebi super! Ja imam L Coperminer od prosle god i ok su mu. Al se mislim da mu uzmem i Olang kad budu na snize.ju




pari -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 20:44:25)

Super za frizera maraj!

Meni deluje kao da ću da dobijem a tek mi je 21.dan...možda mi se još nisu ciklusi normalizovati...ovo bi mi bio treći ciklus...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 21:17:27)

Ja sam u pms-u i samo zderem [sm=pujs.gif]
Decu sam legla u krevet pre pola devet. Izvedoh kuce, istusirala se, sipala casu vina i kao gledam utakmicu. I naravno, samo zvacem nesto.




pari -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 21:19:05)

Ivana,kad je ponekad,to je ok 😉

I ja sam proteklih dana jela i jela pa sam stala na vagu i od juče sam malo smanjila...ne smem da idem na gore...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 21:25:28)

Samo ti Ivana zderi[sm=smiley36.gif]

Moje jos ne spavaju. Jedna radi domaci, a druga se inhalira. Poceli smo opet, ali samo fizioloski. MM i ja radimo.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 21:28:00)

Ma pravo sam prase. Ovih dana mi samo d... viri iz frižidera.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 21:33:35)

E covece mne voli me rr danas.
Elem batke nema nista u usima. Usi izgledaju superiska. Imamo kontrolu sledece nedelje u sredu. 
Oci mi  se sklapaju. Moji svi spavajuOdoh




jess021 -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (28.11.2018 23:03:43)

Ja u krevetu, zavrsila ukrasavanje. Mislim da mi je lakse ispeci tortu nego je ukrasiti. Zanemaricu sto su mi ruke skroz crvene od crvenog slaga, a sutra imam sastanak 😁
Ivana, ja samo slatko jedem, nikako da se iskontrolisem. Neverovatna sam.
Kazu da ce ujutro biti hladno, tako da ako krevete negde, dobro se obucite. 
Laku noc!




Milena18 -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 6:35:27)

Dobro jutro!
Ljišo, super za uvo!

Jess, je l'' danas beše slavite rođendan?

Čekam da probudim M za vrtić. Ne izlazi mi se iz kuće, tako bih se ušuškala sad ovde pored nje.




pari -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 6:53:01)

Ljisho, super što je uvo ok!

Jess, ako je danas rođendan, srećan vam divan dan! Torta ti je mnogo lepa.

Meni se T opet budila i razbudila oko 3...krene da ciči, vrišti,kao nešto priča...a ja ne znam gde sam...jedva sam je ponovo uspavala... I naravno baš sam umorna sad,a trebala bi u NS kasnije. 

Juče sam opet razvrstavala moje stvari...bože koliko je tu nepotrebnih stvari. Spakovala sam ogromnu kesu garderobe koju ne nosim. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 7:47:04)

Dobro jutro.
Pari, i ja cesto razvrstam stvari. Sve prosledjujem, i decije i moje. Ionako nemam gde da stavim i ovo sto nosimo [sm=smiley36.gif]
Maci je smetalo mlecno ovih dana i nista tako joj nisam dala od ponedeljka. Danas u vrticu imaju neki namaz od sardine, krem sira i kiselog krastavca... Nemam pojma da li da je pustim ranije da to doruckuje tamo..




Maraj -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 8:38:58)

Jutro mame
Ljiso [sm=bravo.gif] za batketa
Ivana ja sam sigurna da moj ne jede to u vrticu...
Pari, cim krenes , razbudices se od euforije sto si krenula ka tvojima [sm=smiley1.gif]
Ja oko S...sad kakila....pa dok sam je oprala...kaki na par dana, pa kad se ukaki, umackamo se i ona i ja....
U podne idem kod frizera jedva cekam..
Jel to jess postavila sliku torte! Odoh da vidim...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 9:25:55)

Maraj, nisam ja ni znala da ona jede to. Juce mi vaspitacica rece da ona obozava taj namaz. Ipak je nisam odvela na doručak, plasim se da joj stomak ne odreaguje. Doruckovala je kuci.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 9:31:34)

Dan mame!Vi mozete decu da vodite posle dorucka? Kod nas se vrata zakljucavaju u 8 i 15,svi moraju da dodju pre dorucka.Napokon je M primio pentaxin,drugu dozu,ali sinflorexa nema..pa mislim stvarno.. uradila sam mu i krvnu sliku,sve super. Sad je malo nervozan..a ja sam puno,ali to je vec druga tema,kojoj nema kraja..




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/18 [chat] (29.11.2018 9:36:37)

Dobro jutro.
Von kod nas se u 8 zakljucavaju vrata. To je drzavni vrtic.

Vratila sam se iz sela. Jednoj sam dala dorucak. T sam probudila ranije. Ima puno da uci. Danas i kontrolna iz engleskog. Juce je dobila usmeno 5. Imam i roditeljski.
Sofi se inhalira fizioloski. Uzela sam onaj jaci da joj ove sline malo da joj razbije.

Sad sve po redu, pa kasnije u gradsku skolu.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>