RE: Beta HCG (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


zeksi -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:05:51)

To je trudnoca .... [sm=nosecka.gif]




17 joka -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:06:37)

Tanja Cestitam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tanja1982 -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:07:08)

hvala na odgovoru...nije bila planirana trudnoca :(,jer vec imam bebca od 7.5 meseci




anita -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:07:13)


IZVORNA : tanja1982

Pozdrav devojke,treba mi mala pomoc,radila sam test krvi i beta hcg mi je 1738 a pise da su referentne vrednosti od 0,50-6,46.da li to znaci da postoji trudnoca ? hvala na odgovoru

Draga Tanja,cestitam[sm=bravo.gif]





serpica -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:22:13)

Tanja ne planirana ali dobrodosla [sm=smiley1.gif] cestitam ti,[sm=bravo.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Beta HCG (19.9.2014 22:28:11)

Tanja cestitam ti [sm=bravo.gif]




7marii -> RE: Beta HCG (20.9.2014 9:34:30)


IZVORNA PORUKA: tanja1982

hvala na odgovoru...nije bila planirana trudnoca :(,jer vec imam bebca od 7.5 meseci


Tanja cestitam [sm=bravo.gif] bas je lepo kad je mala razlika izmedju decice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Beta HCG (20.9.2014 9:41:50)

Cestitam Tanja[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Beta HCG (20.9.2014 10:14:46)

Cestitam Tanja [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Beta HCG (20.9.2014 10:26:17)

Tanja,cestitam!! [sm=bravo.gif]




Ivanicaaa -> RE: Beta HCG (26.9.2014 13:57:49)

Devojke, moze li neka od vas da mi odgovori da li je sa mojom betom sve u redu. Naime kasnilo mi je 17 dana, uradila sam kucn test, pozitivan, isti dan, tacnije pre cetiri dana, uradim betu koja je iznosila 964. Prema mojim proracunima, ja bih ovog momenta bila 7 nedelja, jer sam poslednju m.imala 5 avgusta. Meni ciklusi nisu redovni, tj. variraju od 30 do 40 dana, pa je li moguce da sam ja krajem avgusta ostala u drugom stanju, pa da je beta bila tolika pre 4 dana ili sam se istripovala? Mozda sam sve ovo konfuzno napisala, ali razumecete me... [sm=zmeden.gif]




cetvrtko -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:06:59)

ja mislim da beta moze biti tolika na pocetku 6nedelje i najvjerovantnije si [sm=nosecka.gif] ali ja nisam mnogo strucna tako da bi naj bilo da zvrcnes nekog ljekara ;)))) u svakom slucaju srecno ;)




Ivanicaaa -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:11:14)

Ja mislim da je ona za ova cetiri dana, morala da se dva puta udupla, ako je sve u redu... Mada ja nemam nikakvih smetnji, nikakvo krvarenje, nista. Sutra najverovatnije idem ginekologu, pa cu sve znati, sva sam isprepadana... Hvala na odgovoru. :)




Modessty -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:19:28)

Ivanice najbolje će dr ultrazvukom utvrditi veličinu bebe i samim tim nedelju trudnoće. Ovako na osnovu bete možemo samo da nagađamo.
Ja ti svakako čestitam i pozivam te da se upišeš u naše trudnice! KLIK




Maslacak15 -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:25:31)

Ivana trudna si sigurno. To za pocetak [sm=smiley36.gif] Kao drugo beta jeste malo mala za sedmu nedelju ali s obzirom da i sama kazes da ti duzina ciklusa varira mozda jeovulacija bila jako kasno. Ja se nadam da ce to biti sve u najboljem redu ! Srecno i zelim ti laku trudnocu.[sm=bravo.gif]




Maslacak15 -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:28:46)

ne razumem sad. Da li si je radila dva puta i kakvi su rezultati bili?




Ivanicaaa -> RE: Beta HCG (26.9.2014 14:48:44)

Nisam radila betu drugi put... Ne znam nista vise, toliko sam zabrinuta, da ne znam sta cu. Ali najverovatnije idem kod ginekologa sutra, ako ne sutra onda sigurno u ponedeljak, pa cu sve znati, ja se nadam da je sve u redu... Hvala svima na odgovorima, i cestitkama... :))




megi85 -> RE: Beta HCG (26.9.2014 22:20:02)

Ivanice draga cestitam sve ce to biti ok sigurno je ovulacija bila malo kasnije zato je beta niza ali u svakom slucaju javljaj sta ti je rekao doktor i ponovi betu pocetkom sledece sedmice.Zelim ti svu srecu[sm=smiley31.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Beta HCG (27.9.2014 1:31:42)

Ivanice cestitam ti [sm=bravo.gif]

Ako si u mogucnosti otidji sutra da izvadis betu pa da se ne stresiras dok ne odes kod lekara. Bice to sve super.
I ja i imam ovulacije kasno. Ne bi to ni znala da nisam radila vto.

Opusti se [sm=smiley1.gif]




Ivanicaaa -> RE: Beta HCG (27.9.2014 12:28:40)

Hvala svima puno, malo sam se smirila i bolje se osecam sto se psihe tice... [sm=smiley36.gif] Nalaz koji sam ja dobila bprije pet dana (beta nalaz), vrednost se broji od ovulacije, a sa obzirom da je od tada proslo 5 dana, vrednost je morala da poraste bar dva puta, sto bi bilo 3856 (mozda i vise) sto bi znacilo da sam neka 5 sedmica, odnosno 7 od poslednjeg ana m. I to bi prema papiru koji ja imam, bila sasvim ok.vrednost. U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa, pa cu znati sve, ali ja mislim da sam jedina osoba koja je probdela noc, razmisljajuci o beti i njenoj vrednosti, i racunajuci kad mi je bila oculacija. Totalno sam opaljena, i verovatno sam sad smorila i vas i sebe sa mojim paranojama, zabrinutosci i racunicom. [sm=smiley13.gif] Ja se izvinjavam, ali mi lakse bude kad se ovako raspisem, i kazem ono sto me muci... Svim buducim majkama cestitam trudnocu... Hvala vam jos jednom... [sm=smiley1.gif]




cetvrtko -> RE: Beta HCG (27.9.2014 12:35:31)

sto se mene tice nisi smorila nikoga ...... ovdje smo da bi pisali zar ne :D jako mi je drago ,cestitam od srca :* :) i uzivaj kod doce kada vidis pasuljcic ;))))




Sanjalica1980 -> RE: Beta HCG (27.9.2014 12:43:52)

Draga Ivana, nisi smorila nikoga.

Tu smo da jedna drugoj dajemo savete i da se podrzavamo.

Znas da ce biti sve ok. Javi nam se cim zavrsis kod ginekologa.




Ivanicaaa -> RE: Beta HCG (27.9.2014 12:46:28)

Javljam, naravno... Hvala devojke... :)))))




Trcosava -> RE: Beta HCG (27.9.2014 12:55:37)


IZVORNA PORUKA: Ivanicaaa

Hvala svima puno, malo sam se smirila i bolje se osecam sto se psihe tice... [sm=smiley36.gif] Nalaz koji sam ja dobila bprije pet dana (beta nalaz), vrednost se broji od ovulacije, a sa obzirom da je od tada proslo 5 dana, vrednost je morala da poraste bar dva puta, sto bi bilo 3856 (mozda i vise) sto bi znacilo da sam neka 5 sedmica, odnosno 7 od poslednjeg ana m. I to bi prema papiru koji ja imam, bila sasvim ok.vrednost. U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa, pa cu znati sve, ali ja mislim da sam jedina osoba koja je probdela noc, razmisljajuci o beti i njenoj vrednosti, i racunajuci kad mi je bila oculacija. Totalno sam opaljena, i verovatno sam sad smorila i vas i sebe sa mojim paranojama, zabrinutosci i racunicom. [sm=smiley13.gif] Ja se izvinjavam, ali mi lakse bude kad se ovako raspisem, i kazem ono sto me muci... Svim buducim majkama cestitam trudnocu... Hvala vam jos jednom... [sm=smiley1.gif]


Ivanice nisi jedina.

Žene, bez da se ljutite na mene, ja ne kapiram to trčaknje po betu svako malo. Zar vam nije dovoljno da uradite test i vidite 2 crtice? Mislim, ako se to pokaže, šta će vam i beta? Naravno mislim na trudnice koje su prvi put trudne i nemaju neku istoriju BO ili bilo kojih drugih problema. Svakako u Srbiji zakazuju dosta ranije preglede, pa samim tim i potvrđuju trudnoću. Ne znam, ja sam betu radila samo kada nisam bila sigurna da sam trudna (čitaj imam još do mece, a morala sam tipa da snimim zub - pa je beta u tom slučaju najsigurniji pokazatelj). Sve ostalo, kada kasni ohoho i uradiš test i on pokaže dve crtice, čemu dodatno stresiranje i nerviranje oko bete???[sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Beta HCG (27.9.2014 14:29:29)


IZVORNA PORUKA: Linaaaa

Moja beta je 29dc 43.4 sta mislite??? Ako mi je zadnji ciklus bio 18jula? Iz lab su rekli da je verovatno trudnoca. Inace [sm=hudicek1.gif] nema, grudi me bole i temp je konstantno povisena 37.1 da li sam [sm=nosecka.gif]




Evo slucaj slican mom samo je kod mene 23dc,i kod linee se troduplala za 3 dana. Valjda ce biti ok.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>