|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.8.2009 12:38:31   
daca77
Posto nemam posla, upravo sam videla da mi se ova moja i ovulacija po dr Eugenu J.poklopila...videcemo sta ce se desiti za 10 dana...inace mi je malo bezveze da poverujem u touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.8.2009 12:41:44   
Anoniman
Ali izbacuje da nije više dostupno for free. user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.8.2009 12:48:48   
daca77
Pa ja sam to februara meseca proracunala, ali mi se do sada nisu poklopili plodni dani po toj metodi sa pravim stanjem...videcemo...pisalo je da je uspeh zagarantovan u slucaju poklapanja...mada, nesto sumnjam u touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dr. Eugen Jonas
1.9.2009 19:18:36   
Lilly*
Evo ko hoće da se igra user posted image našla sam opet izračunavanje "For free" :
Odete na sajt www.astro.com i sa desne str. odabereta "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz poslednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočiće vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vreme rodjenja, državu-ima Yu user posted image , grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i odštampati. Eto, pa srećno user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dr. Eugen Jonas
1.9.2009 21:52:43   
lence
Svaka cast lilly, kako li si ti to samo iscackala! user posted image
Ima mm da shizne kad mu dodam nove datume u kalendar fizickih aktivnosti! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dr. Eugen Jonas
1.9.2009 22:02:30   
viking
Stvarno Lilly, svaka čast kad si ovo našla! user posted image
Taman sam se spremila da završim neke stvari za posao sutra, ali sad ne mogu - moram da idem da računam ovo... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dr. Eugen Jonas
1.9.2009 22:04:22   
Nensi*
Sve sam lepo pratila,jel ovo crveno predstavlja ovulacijuuser posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dr. Eugen Jonas
1.9.2009 22:09:08   
lence
He, he, izracunao mi kalkulator da su mi jucer i danas plodni dani. Nisam imala pojma, ja sinoc mutila iz gusta, ako zatrudnim necu znati po cijoj je racunici. Ako bude musko, dal' da ga zovem Eugen? user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.9.2009 0:46:58   
Lilly*
Nensi, da, to crveno obeleženo su plodni dani


IZVORNA PORUKA: lence

Ako bude musko, dal' da ga zovem Eugen? user posted image

user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.9.2009 12:46:58   
misha
lence, toliko si me nasmejala da sam morala da se priključim temi. Inače i ja sam praćenjem preko UZ utvrdila da sam dva puta u mesecu imala plodne dane, tako da je moguće da u toj metodi ima istine. Obavezno da se zove Eugen.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.9.2009 13:35:48   
Lenka_
probala sam ja i tu metodu, nekoliko meseci i ništa... ćorak user posted image

(odgovor članu misha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.9.2009 20:29:07   
lence

IZVORNA PORUKA: misha

lence, Obavezno da se zove Eugen.

Kaze mm ako bude curica: Luna, a decak: Lunatic!

(odgovor članu misha)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.9.2009 20:29:59   
lence

IZVORNA PORUKA: Lenka_

probala sam ja i tu metodu, nekoliko meseci i ništa... ćorak user posted image

Lenka, izgleda mi da ti nisi dovoljno praznoverna? user posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dr. Eugen Jonas
3.9.2009 8:07:13   
daca77
A sta znaci ova zuta i ova crna tacka?
Mislim da je zuta-ovulacija...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dr. Eugen Jonas
3.9.2009 13:35:45   
Lilly*
Ne znam šta su ta žuta i crna tačka, meni se ne poklapaju ni sa čim user posted image U jednom mesecu se crna tačka poklopi sa ovulacijom, pa u sledećem ne. Ali poenta je što se ovo izračunavanje ne zasniva na tvom menstrualnom ciklusu, nego na mesečevim menama, tvog rodjenja i trenutnim. Kako god, još nekoliko dana za mućenje user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 15:23:50   
Anoniman
Iz teme "Cekamo II crtice - SEPTEMBAR 2009"

IZVORNA PORUKA: alexis77

Katjice, nisam proveravala metodu čika Jones-a retroaktivno! To bi me smaralo!
Ali, mogu da ti kažem da sam u tom periodu išla na folikulometriju i dr mi je rekla-ništa ovog meseca, nema folikula i-cap ja !
Tako da je možda dr Jones umešao prstiće!



IZVORNA PORUKA: Katjica

Mozda ti nisi imala tu skolsku O koju je trebala tvoja gin da vidi, ali je ipak upalila ova druga koju niko ne moze da vidi ili predvidi osim cika Jonasa Sto vise citam o tome, sve mi se nekako cini mogucim



IZVORNA PORUKA: alexis77

Znaš, draga Katjice, jedan put pre toga mi je dr rekla e, sad vidim reprezentativni folikul i to bi trebalo da bude to-ovulacija!
A, taj mesec-ništa!!!!
I zato si me užasno zagolicala pričom o čika Jonas-u!  Biti ili ne biti? Ma, svakako biti, jer sexić baš popravlja raspoloženje, pa ga nikad nije na odmet!
Kad bih se setila kad mi je bila poslednja M tada, 2006. negde u avgustu, pa da proverim, ajd, ajd kad budem imala vremena! Ne znam da li može u nazad?



IZVORNA PORUKA: Katjica

Nikada nisam probala unazad, ali ne vidim razloga zasto ne bi moglo Iskopiracu tvoje postove u odgovarajucu temu, da nas ne peckaju po prstima za skretanje sa teme


(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 17:43:47   
Anoniman
Jel neko čačkao po ovom sjtu što je lilly dala?

Dani su označeni crvenim, obuhvaćena su 3 dana. I iznad poslednjeg je crveni oblačić, kao u stripovima kada likovi pričaju. Jesu ta tri crvena dana ovulacija po Jones-u? Ali meni se to onda ovaj mesec pre "školske" ovulacije! user posted image Naime, ovde mi crta 6-9dc. A crna tačkica mi se poklapa sa menstruacijom. A žuta tačkica... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 17:53:35   
Jeca*
Ja sam napravila onaj godisnji kalendar. Crvenim su označeni plodni dani, što je meni potpuno van svih pravila kako znamo da se računaju plodni dani, ali ovo se i ne računa "ginekološki" nego lunarno, ako sam ja dobro shvatila pa i nema veze sa logikom na koju smo navikli. A ne kapiram šta znače oni muški ili ženski simboli iznad plodnih dana? nije valjda ono, ako tad zatrudniš rodićeš dečaka/devojčicu user posted image  

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 17:59:01   
Anoniman
Oooooooooo, meni je to bilo toliko sitno da nisam ni primetila da su znaci, ja sam to sve opisala kao "oblačići u stripovima". user posted image Nema Jeco ovo veze sa menstruacijom, nego sa mesečevim menama, ako sam dobro shvatila, u pitanju je "žena je plodna kada je mesec isti kao kada se rodila". 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:00:15   
Anoniman
A žute i crne tačkice? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:05:58   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Oooooooooo, meni je to bilo toliko sitno da nisam ni primetila da su znaci, ja sam to sve opisala kao "oblačići u stripovima". user posted image Nema Jeco ovo veze sa menstruacijom, nego sa mesečevim menama, ako sam dobro shvatila, u pitanju je "žena je plodna kada je mesec isti kao kada se rodila". 


da, tako sam i ja skontala. A ovo žute i crne ni ja nisam ukapirala.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:06:51   
Anoniman
žene moje ako vam išta znači informacija-ja sam zatrudnela u neplodnim danima, i ako me pitate kako reći ću vam da se to desilo preko četkice za zube!user posted image ili to ili je ovaj moj plodan za celu Vojvodinu...user posted image ne verujem nešto naročito tj. ne oslanjam se puno na tu priču o plodnim i neplodnim danima...imam drugaricu koja se drži iste i već godinu dana ništa...mislim da je najvažnije biti opušten, zaljubljen i kloniti se ( koliko god to gordo zvučalo..user posted image ) svakog stresa... ne bih da pametujem ali tako je bilo u mom slučaju...

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:06:52   
Anoniman
Sve u svemu, eto, baš trip. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:08:25   
Anoniman
kaliopi, znam ja to, imam već jedno dete, i nisam opterećena, nego eto, videh ovo, pa me zainteresovalo, pa da isprobam. user posted image I sada sam eto radoznala šta znači to što mi se nacrtalo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:23:24   
Anoniman
he he bila i ja da vidim o čemu se radi- priznajem ... user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here