|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:25:29   
Anoniman
draga, želim nešto da te pitam, nadam se da nemaš ništa protiv, vidim da si iz mog rodnog NS-a....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:26:27   
Anoniman
mislim na tebe Tasho  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:29:15   
Anoniman
Pitaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:35:20   
Anoniman
postoji li doktor ili doktorka u Novom Sadu koju bi mogla da mi preporučiš ? izgubila sam bebu u 8. mesecu...išla sam privatno kod doktorke u Zr, ne znam koliko je doprinela svemu i nije mi sad do toga da razmišljam o tome , uglavnom bila sam u NS kad se sve to desilo tamo sam i ležala nakon CR-a. sada se oporavljam i želim da se ubuduće prepustim nekom ginekologu baš tamo. ne znam, imaš li neki savet ? ako ne zanovetam previše i ako sam uspela da sročim kako treba to što sam htela reći jer sam još uvek u out-u. hvala draga unapred user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:38:29   
Anoniman
Čitala sam tvoju temu o virusu... user posted image

Ima tema Preporučite ginekologa, tamo sam napisala da sam ja vodila trudnoću kod dr Tešić, a CR su mi radili dr Vejnović i dr Tešić (koja je asistirala). Ja sam prezadovoljna. I dalje idem kod dr Tešić na redovne kontrole, i sledeću trudnoću planiram da vodim kod nje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:42:50   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

J A ne kapiram šta znače oni muški ili ženski simboli iznad plodnih dana? nije valjda ono, ako tad zatrudniš rodićeš dečaka/devojčicu user posted image  

Da, po tome ako tada zatrudnimo trebao bi biti dečak/devojčica, spooky user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:43:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

J A ne kapiram šta znače oni muški ili ženski simboli iznad plodnih dana? nije valjda ono, ako tad zatrudniš rodićeš dečaka/devojčicu user posted image  

Da, po tome ako tada zatrudnimo trebao bi biti dečak/devojčica, spooky user posted image



Ja sam sasvim slučajno potrefila te dane, i kaže devojčica! user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:44:47   
Lilly*
user posted image user posted image user posted image Navijamo user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 18:55:24   
Anoniman
hvala Tasho na savetu i razumevanju. svaki savet mi je trenutno i više nego dobrodošao ... user posted image   zanima me samo u kojem domu zdravlja je dr Tešić?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:31:03   
Anoniman
upravo sam našla temu preporučite ginekologa ..pih, i ja dok se ne snadjem ....user posted image u svakom slučaju hvala još jednom Tasho ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:32:32   
Anoniman
e, našla sam temu Preporučite ginekologa....Pih, ja dok se ne snađem...user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:35:06   
buhla
evo ja sam sad gledala ovaj kalendar i mogu da kayem da mi je crna tackica kad sam imala menstruaciju, a tacno kad se crvenelo mi je bila ovulacija, tj. sam ostala u drugom stanju. (znam po tome sto smo se vidjali jednom u julu user posted image i bas smo uboli tad moje plodne dane!) user posted image i po njemu pise da ce bude decko, idem sledece nedelje na uz pa cemo da vidimo trebalo bi tad da se vidi a i tata ce biti odusevljen ako stvarno budebio sin user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:45:30   
indy_25
a kako se zove ova stranica sa ovim kalendarom da i ja vidim sta ce da mi bude djevojcica ili djecak.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:48:49   
Anoniman
buhla želim ti svu sreću...user posted image   kad se samo setim tog osećaja na početku svega i tokom trudnoće uopšte, zaista je diiiiiivan user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 19:51:08   
buhla
IZVORNA PORUKA: indy_25

a kako se zove ova stranica sa ovim kalendarom da i ja vidim sta ce da mi bude djevojcica ili djecak.


http://www.astro.com/

imas na drugoj stranici lilly.79 je lepo objasnila kako i gde user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 28.9.2009 19:53:07 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 20:54:34   
Nensi*
Ja skroz zaboravila na ovaj sajt i da sam se registrovala...Sad pogledah,oznacena mi je ovulacija bas kada je i bila...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:15:10   
Anoniman
Znaci crveno su plodni dani po Jonasu, crna tackica je M, a zuta tackica je skolska O user posted image I da zabebite treba da vam se poklope zuta tackica i crveni dani user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:18:00   
Nensi*
Katjice,ja mislim da nije tako,ja sam onda trebala da dobijem 18.09 po crnoj tackiciuser posted image

< Poruku je uredio nensi27 -- 28.9.2009 21:24:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:21:25   
Anoniman
Mislim da je crna tackica kraj prethodnog ciklusa i dan posle crne tackice krece novi ciklus user posted image Kod mene se tako poklapa user posted image Da li su ti se poklopile skolska O i O po Jonasu u ovom ciklusu?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:24:20   
Nensi*
Meni je zuta tacka 4 dan ciklusa,crvena linija (O) je 12,13,14 dan ciklusa,a crna tacka mi stoji na 18 dan...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:32:04   
Anoniman
Znaci, i dalje ne znamo sta su zute i crne tackice, znamo samo sta je crveno user posted image Valjda je super kada ti se poklope crveno tj plodni dani po Jonasu sa skolskom ovulacijom user posted image Tebi je ovulacija bila 16dc, a plodni dani po Jonasu su ti takodje bili u tom periodu, znaci velika verovatnoca je da ste uspeli user posted image Meni se stalno pada crveno kada imam M, tako da ja po Jonasu necu biti trudna ni do avgusta 2010., a mozda i duze user posted image jer nema jos sledecih meseci...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:34:47   
Nensi*
A da probate da mutite u toku M? Neke zene su tad zabebile...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:36:33   
Anoniman
bogme, ja zabebila dva dana posle M.......

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:36:44   
Nensi*
A ovi crveni znaci za decaka ili devojcicu,meni je jedan mesec musko,drugi zensko i tako naizmenicno

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:38:45   
Anoniman
Čitam vas sa telefona, i morala sam da upalim komp. user posted image

Meni se u decembru javlja žuto čak dva puta. user posted image Na koliko dana idu te tačkice? Koji je razmak između dve crne i između dve žute?

Mislim da te tačkice nemaju ustvari veze sa M, jer ovo nema veze sa M!

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here