|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:43:51   
xoxo
Uradila sam sve kako pise na strani 2 i ispod svih tih grafikona stoji godina mog rodjenja jel tako treba jel to onda kalendar za ovu godinu ili za tu kad sam se rodila? kako je vama ispalo?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:53:22   
nata11
Sashica a koji datum gledamo jer ovaj gde je crtica, tacka ili vaze svi gde je iznad ovaj oblacic

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:54:58   
World
vrati se na ovo sto pise back to the chart selection i na options vidi koji ti je datum pa podesi Start date for charts marked with *:

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu xoxo)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:56:32   
nata11
Xoxo meni kada sam odstampala na pocetku lista stoje podaci i kada sam rodjena koji je bio dan a ispod imas tabele za svaki mesec u narednih godinu dana u svakom mesecu imas po dve tacke i ovaj oblacic/ crticu koja pokriva 4-5 dana. Meni kaze ovulacija 21. sto se potpuno slaze. Jel se tebi poklapa_

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 20:01:38   
World

IZVORNA PORUKA: nata11

Sashica a koji datum gledamo jer ovaj gde je crtica, tacka ili vaze svi gde je iznad ovaj oblacic



datum taj gdje ti je crvena crta, pa gdje je najdeblja tu su najvece sanse... ove tacke oznacavaju kad je pun i mlad mjesec, a oblacici nisu oblacici nego pol user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 20:04:29   
nata11
OK jasno mi je gde pokazuje pol to je znak iznad crtice ali mi pokazuje samo do septembra. Ali nije ni bitno to necu da budem zanovetalo user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 20:22:32   
World
ma dosta ti je do septembra, sta hoces user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 20:26:55   
Sashica82

IZVORNA PORUKA: World


IZVORNA PORUKA: nata11

Sashica a koji datum gledamo jer ovaj gde je crtica, tacka ili vaze svi gde je iznad ovaj oblacic



datum taj gdje ti je crvena crta, pa gdje je najdeblja tu su najvece sanse... ove tacke oznacavaju kad je pun i mlad mjesec, a oblacici nisu oblacici nego pol user posted image


E ovo što reče world user posted image


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 20:50:33   
nata11
user posted image graciasss skapirala plavusa na kraju user posted image

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 12:16:02   
Jole84
Ukapirala i ja konačno,mada mi se ne uklapa ovih meseci user posted image
Al vredi pokušati,eto neke su cure uspele user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 12:43:35   
World
ma eto ja sam uspjela vidis, nakon 100 godina, dobro jeste da je stu bilo jos faktora, ne mislim da je eugen presudan, ali cinjenica je da je ovo bio prvi put da mi se poklope obe ovulacije.. i posto sam vec odavno bila odustala od eugena, sasvim slucajno pogledah da se poklapaju... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 12:46:08   
Jole84
Svete hvala user posted image
to nam je nada da i "čuda" postoje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 12:48:28   
daca77
A meni je ff obelezio O 3.maja , a Eugen kaze od 4-9 .maja user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 13:00:01   
World
daco, sve ti to lijepo pokrij, za svaki slucaj user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Dr. Eugen Jonas
18.5.2012 15:53:16   
micaubica
meni je Eugen obelezio O i u maju i u junu taman kad jeuser posted image ili je ocekujem!!!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.5.2012 12:46:14   
Ricola
Eugen i mikroskop maybe baby su mi pokazali isto, sad kad sam gledala ovaj kalendar, videla sam bas, videcemo da li je bilo ista....mada se ja zalim dva dana po zavrsetku crvene linije ja imam pritisak na levom jajniku, a to traje vec 3 dana...tako da ne znam sta bih vam rekla....
Sacekacu pocetak (ne) ocekivane user posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.5.2012 18:28:25   
nata11
Meni MBaby nicemu ne sluzi jedan mesec pokazuje tacno pa naredna dva poludi i svaki dan pokazuje jedno isto. I tako u krug. Eugen mi se za naredna 2 meseca poklapa sa user posted image

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.11.2012 18:31:00   
babby
malo da podignem ovu temu zanimljiva je evo me ni se DR.Eugen i po f.f poklapa o. za oktobaruser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Dr. Eugen Jonas
2.11.2012 18:39:08   
Verolina
I ja sam verovala u ovo, nekad. Vise ne. Kad se glava smiri i ohladi ovo ostaje kao pricica za laku noc.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Dr. Eugen Jonas
3.11.2012 15:16:10   
Jole84
Imaš pravo Verka,tako i ja razmišljam user posted image
a kad vidim svoje stare postove,shvatim da sam u Džonasa gledala ko u Boga user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Dr. Eugen Jonas
5.11.2012 16:01:49   
Leptiric123
Ja sam sad napravila plan za narednu godinu...iskreno mislim da mi se nikada nece poklopiti te dve o...ovo crveno mi je uvek u drugoj polovini meseca a moja redovna o je na početku...
Ne kapiram jel imamo dve o kao što piše na početku teme ili čekamo da se poklope pravi plodni dani i ovo sa mesecom...
I kako da izračunam ovo za prošlu user posted image tj mućkala sam sad odmah nakon user posted image i to dobro pa me interesuje da li su mi i tad bili ovi dr.eugen dani.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Dr. Eugen Jonas
5.11.2012 16:10:07   
lanajana
Samo na pocetku, pre nego sto ti se otvori grafikon, podesis datum od pre mesec dana. Ne znam da li je tacno ili ne, ali meni je uspelo. Pokusavali smo 10 meseci i prvi mesec kada su mi se o poklopile, ostala sam trudna. Da li je to slucajno, ne znam...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Dr. Eugen Jonas
5.11.2012 16:19:02   
Leptiric123
Našla sam i ispada mi da su mi bili plodni od 27. do 30. mi smo tad mućkali...ali mislim da mi tad nije bila prava o.
Mora li se poklopiti sa o? jer po ovome mislim da mi se nikada neće poklopiti...uvek je suprotno.

(odgovor članu lanajana)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Dr. Eugen Jonas
5.11.2012 22:28:18   
Leptiric123
I sad sam mozda user posted image ?
Muckacu ja i celu ovu pravu o da vidim dal ce nesto da upali...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 9:28:16   
babby
user posted image ma bar je zabavno mi zene volimo o. e evo prilike da se nadamo bar jos par dana u mesecu

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here