|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 10:32:52   
Sonreir
Nekada mi je ovo bilo zanimljivo, a sada mi je sve ovo nekako ... Bas kao sto je Verka napisala - decija prica za laku noc! Ja sam se pazila od trudnoce nekoliko godina pre prve trudnoce tako sto sam izbegavala plodne dane (one redovne sredinom ciklusa) a sve ostalo sam imala redovne odnose kao da pravim bebu, do kraja, i nikada nisam ostala trudna i kada je Eugen J. rekao da mi je po njegovom misljenju O user posted image Mislim da je cista slucajnost da se nekome potrefila O po Eugenu i da je bas tad napravio bebicu. A to cekanje da ti se prava O i Eugenova O pogode u istom periodu user posted image pa sta se time dobija, zatrudnele ste zato sto vam je bila prava O a ne Eugenova O. Ne mora da znaci da je tako, to je samo moje misljenje.

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 14:46:38   
Leptiric123
hehe da bar je zabavno...user posted image

Son pa to je i meni bilo čudno što moraju da se poklope, i da li ako se ne poklope uopšte ne može doći do začeća....user posted image
Nema veze ja mućkam te plodne, one prave plodne, i sve neplodne user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 14:48:50   
Jole84
A ti Leptiriću da batališ slatkiše i da počneš sa sioforom,inače ni sveti Džonas ne može da ti pomogne user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 14:55:36   
Leptiric123
Jole trudim se...ne mogu odjednom, biće mi šok user posted image smanjujem polako pokušavam da redovnije obroke imam, ali sa poslom to je nemoguće...ja ne znam ko danas ima tri obroka i dve užine, verovatno niko user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Dr. Eugen Jonas
6.11.2012 15:09:40   
Jole84
Nemoj da se šokiraš molim te user posted image samo polako user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Dr. Eugen Jonas
7.12.2012 10:21:34   
M2004
Da podignem malo ovu temicu user posted image

Ovako kada vam pokaze crvene linije sa polom gore to znaci da tad moze doci do zaceca a kada nema pola znaci da tog meseca nema ni bebe(moze doci do biohemijske tada) meni bas u vreme od kad radim na bebi pokazuje samo crveno bez pola... a tek sad nastupa sa polom ... ova 2012 mi nije bila plodna po njemu.,.. videcemo za dalje...inace mi se poklapaju skolske sa njegovim O. Videcemooo

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Dr. Eugen Jonas
7.12.2012 13:17:17   
Leptiric123
M2004 hehe ja čekam da vidim dal je dr Eugen nešto pogodio...user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Dr. Eugen Jonas
7.12.2012 23:03:47   
M2004
a i ja sad ovaj mesec...da vidim... mada sam sada prehladjena tako da neznam...potrefila se O po njegove kao i skolska ali kazem ti ovaj put pokazuje pol...e sad videcemo..nema sta da se izgubi jel da? Haha...
Valjda ce mo i mi uskoro ugledati te user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Dr. Eugen Jonas
7.12.2012 23:45:13   
bubily21
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=g45fileqco50s-u1354205101&lang=e&gm=a2&nhor=4&btyp=95&sday=1&smon=12&syr=2012&hsy=0&rs=0
Primer plodnih dana po Eugenu za izmisljenu osobu.
Dovoljno je malo znanja engleskog i tacni podaci o rodjenju, sat rodjenja igra vaznu ulogu, pa moze se igrati i probati i ovu opciju s dragim bicem. Mozda bude user posted image
A ako neko zeli i pol da bira i to je kazu moguce, to je sad vec polje astrologije malo vise. Nisam istrazivala da li negde na forumu ima i takva tema.

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Dr. Eugen Jonas
8.12.2012 10:10:15   
Leptiric123
Meni je tog 29. trebala biti m kraj...medjutim ciklus se otegao, tak da je vrlo moguće da je tad bila o prava...a mi smo mućkali...slučajno taj dan...

(odgovor članu bubily21)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Dr. Eugen Jonas
9.12.2012 10:06:09   
M2004
muckali muckali i smuckali...super user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Dr. Eugen Jonas
9.12.2012 10:07:19   
M2004
bubili21 dami koristimo svi taj sajt... ali nekome se posreci a nekome ne... neko ostane po tom racunanju a neko ne... samo polako...dobrodosla user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Dr. Eugen Jonas
26.12.2012 9:00:43   
Cuftas
ja se vraćam Eugenu, još malo mućkanja ne može da škodi user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
13.2.2013 22:06:32   
punacka
molim vas da mi objasnite kak oposlati poruku,plasim se da cui nesto zabrljati a toliku zelju imaam da ucestvujem i da se druzim s vama,hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
13.2.2013 22:09:42   
Verolina
Punacka, pa poslala si poruku. Dobro nam dosla.user posted image
Ma meni treba neki Dzonas za zadrzavanje trudnoce. Znate li takvog? Preporukeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu punacka)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
14.2.2013 9:56:38   
Maja1309
Ženice nisam iščitala cijelu temu, ima dosta :) al sam od prije čula za ovu metodu. Nisma je uzela za pravo.

Međutim kako sad ugledah ovu temu, pogledah svoju ovulaciju ovaj ciklus i ovualciju po ovoj metodi i zamislite poklapaju se.
Znači ovulaciju su mi najavile lh trakice, BT graf, ginekolog i jones svi isti dan user posted image

vidimo šta će biti user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
14.2.2013 14:05:33   
Jole84
Majo ajde baš da vidimo user posted image navijaaaam user posted image
Verkić nama treba neki drugi baja,ovaj nije naš tip user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
26.2.2013 15:01:32   
ceca111
ja jas juce saznala za ovo metodu i mogu vam reci da verujem u nju posto mi je zaova trudna i izracunale samo i bas se poklopilo da je taj dan kada je ostala trudna bila debela crvena crta ali nas buni sto iznad te crte nema pol deteta dal zna neko da mi objasni sta to znaci

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
26.2.2013 15:38:27   
nata11
Cece i kod mene na ovom sto sam skinula nema da stoji pol, a iskreno i ne zanima me bitna mi je user posted image . Promuvaj po netu ima vidjala sam proracun za pol prema datumu.

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
27.2.2013 23:58:43   
Dakica79
Cure pozdrav i ja pronasla ovo cudo i odradila sve ali nemam pojma sta pokazuje ova crvena crta a sta ova crna tacka? Moze li neka da mi pojasni?user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
28.2.2013 9:20:33   
nata11
Dakice ovo crveno su ti plodni dani.

< Poruku je uredio nata11 -- 28.2.2013 9:22:15 >

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
28.2.2013 17:15:24   
Ksenix
Dakice, crno je mlad mesec a zuto pun, crveno su podni dani. user posted image

A kada ne pise pol deteta, to znaci da se tad ne moze sa sigurnoscu predvideti, pa je ostavljeno prazno.

Srecno svima! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
28.2.2013 21:29:05   
ivekpivek
da se i ovdje pridruzim evo jedna stranica ,,ja sam kupila ovaj kalendar izracuna pa cemo vidjeti ,O mi je pogodilo kad su mi i lh trakice bile +,evo ovako ukucati .....................webograd.tportal.hr jonas pocetna stranica..............kosta dosta al ja sam to kupila pa sta bude ,luda sam mozda user posted image ,vidit cemo

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
1.3.2013 18:07:42   
ceca111
moja jetrva je ubola sa tim kalendarom trudnocu ali iznad ne pise znak,imala je blizanacku trudnocu pa je u 8 nedelji jedna beba otisla spontano ostao joj jedan bebac sada je 5 mesec.Meni su u martu plodni dani 23. ali mi se ne podudaraju sa mojom normlnom O dal to ima neke veze

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
26.2.2014 13:29:21   
nevenam82
Moze li neko da mi pomogne kako da izracunam ovu metodu.Hvala

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here