RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


annalicious -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (2.3.2014 23:14:23)

nevenam82,
mogu ja da ti pomognem, ja sam sebi izracunala na jednom sajtu.
Pusti mi datum rodjenja, vreme, grad [sm=smiley1.gif]
Pozz,
Ana




medina10 -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (4.9.2014 15:40:34)

Je l' mi može neko objasniti kako da uradim test?




serpica -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (4.9.2014 20:32:08)

Ja iscitala iz pocetaka sve,nasla i taj sajt astro ali nesto ne radi [sm=zmeden.gif] ima li ko da nam da link?




nata11 -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (4.9.2014 20:39:31)

Serpi mislim da ima na 2. strani ispravan link.




serpica -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (4.9.2014 21:58:03)

Nato probala sam ali nece [sm=zmeden.gif]




Tanjica81 -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (29.9.2014 20:35:30)

Cao svima...
Znam da Serpici vec ne treba.[sm=bravo.gif], ali evo ako nekom treba:

http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp

Pozdrav




nata11 -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (10.10.2014 13:50:22)

Meni se opet poklapa sa O.




Sosa Mena -> RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji) (14.10.2014 12:44:26)

Bas sam gledala na tom sajtu za mesec kad sam ostala trudna sa Manjom i u tom mesecu mi stoji da po njemu nemam O. Tako da u mom slucaju nije tacno.




Peace* -> RE: Dr. Eugen Jonas (15.1.2015 8:35:41)

Jel neko zna šta znači kada nema pola u određenom mesecu?




buba.marica -> RE: Dr. Eugen Jonas (15.1.2015 12:39:03)

ja se nikako ne snalazim i ne otvara mi sajt ... moze li neko da mi pomogne sa ovom tabelom? [sm=zmeden.gif]




Peace* -> RE: Dr. Eugen Jonas (15.1.2015 12:40:05)


IZVORNA PORUKA: Lilly*

Evo ko hoće da se igra [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] našla sam opet izračunavanje "For free" :
Odete na sajt www.astro.com i sa desne str. odabereta "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz poslednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočiće vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vreme rodjenja, državu-ima Yu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image], grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i odštampati. Eto, pa srećno [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]



Prati ovo




buba.marica -> RE: Dr. Eugen Jonas (25.1.2015 0:10:10)

hvala [sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Dr. Eugen Jonas (20.1.2016 16:58:24)

ja sam,naravno iz dosade,uradila taj kalendar O po metodu dr.J..Ostala sam trudna sada u januaru kada su mi se poklopile ovulacije po redovnom racunanju i njegovom kalendaru.Pa eto zanimacije,ko hoce da prekrati vreme dok je cekalica:):D




ikica2605 -> RE: Dr. Eugen Jonas (27.2.2017 0:03:55)

Nova sam na ovom forumu i moram da podelim ovo sa vama. VEOMA JE VAZNO !!!!
Dosta sam istrazivala o ovoj temi i mislim da neki nisu dobro shvatili Eugenov princip,sto cu vam dokazati na svom primeru
1 - VEOMA JE VAZNO DA ZNATE KAKAV JE MESEC BIO U VREME VASEG RODJENJA !!! KADA JE TAKAV MESEC TADA STE NAJPLODNIJI
Ja sam rodjena 26 maja 1983 u 18 : 45,u vreme PUNOG MESECA
2 - VEOMA JE VAZNO DA VODITE RACUNA DA SAMO TADA "MUCKATE" JER SE TAKO RADJAJU ZDRAVE BEBE !!!
Imam tri neuspele trudnoce zacete za vreme MLADOG MESECA, PRVA BEBA JE UMRLA POSLE MESEC DANA PROVEDENIH U INKUBATORU,BIO JE DECAK(I PO EUGENU )
DRUGA BEBA JE JE BILA DEVOJCICA ,POTVRDJENO PO EUGENU,RADJEN JE PREKID TRUDNOCE JER JE IMALA DAUNOV SINDROM I TRECA TRUDNOCA JE BIO BLIGHTED OVUM TAKODJE ZACETA NA DAN MEDICINSKE OVULACIJE ,PO EUGENU JE BIO MLAD MESEC,SPONTANI U 12OJ NEDELJI.
KADA URADITE KALENDAR PLODNOSTI PO EUGENU VODITE RACUNA KAKAV JE MESEC,JER TO DA NIJE VAZNO TI MESECI TU NE BI STAJALI,JOS KAD SE POKLOPE I MEDICINSKA OVULACIJA I LUNARNA OVULACIJA I PRAVA MESECEVA MENA MISLIM DA REZULTAT NE IZOSTAJE. TO MENE CEKA 6OG SEPTEMBRA OVE GODINE. DRZITE MI PALCEVE !!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]