|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
2.3.2014 23:14:23   
annalicious
nevenam82,
mogu ja da ti pomognem, ja sam sebi izracunala na jednom sajtu.
Pusti mi datum rodjenja, vreme, grad user posted image
Pozz,
Ana

(odgovor članu nevenam82)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
4.9.2014 15:40:34   
medina10
Je l' mi može neko objasniti kako da uradim test?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
4.9.2014 20:32:08   
serpica
Ja iscitala iz pocetaka sve,nasla i taj sajt astro ali nesto ne radi user posted image ima li ko da nam da link?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu medina10)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
4.9.2014 20:39:31   
nata11
Serpi mislim da ima na 2. strani ispravan link.

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
4.9.2014 21:58:03   
serpica
Nato probala sam ali nece user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
29.9.2014 20:35:30   
Tanjica81
Cao svima...
Znam da Serpici vec ne treba.user posted image , ali evo ako nekom treba:

http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp

Pozdrav

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
10.10.2014 13:50:22   
nata11
Meni se opet poklapa sa O.

_____________________________





(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Dr. Eugen Jonas (o ovulaciji)
14.10.2014 12:44:26   
Sosa Mena
Bas sam gledala na tom sajtu za mesec kad sam ostala trudna sa Manjom i u tom mesecu mi stoji da po njemu nemam O. Tako da u mom slucaju nije tacno.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.1.2015 8:35:41   
Peace*
Jel neko zna šta znači kada nema pola u određenom mesecu?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.1.2015 12:39:03   
buba.marica
ja se nikako ne snalazim i ne otvara mi sajt ... moze li neko da mi pomogne sa ovom tabelom? user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.1.2015 12:40:05   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Lilly*

Evo ko hoće da se igra user posted image našla sam opet izračunavanje "For free" :
Odete na sajt www.astro.com i sa desne str. odabereta "Free horoscopes", onda vam se otvori više stavki, vi odaberete "Horoscope Drawings & Calculations", pa u okviru toga drugu stavku "Extended Chart Selection", tu kod "Methods" kliknite na "Special charts" i odaberite skroz poslednju opciju "Lunar Phases Fertility Calendar" onda kliknete " Click here to show the charts", iskočiće vam prozorčić u koji popunite Ime, datum i vreme rodjenja, državu-ima Yu user posted image , grad.. i onda vam izbaci za narednih godinu dana i to možete i odštampati. Eto, pa srećno user posted image



Prati ovo


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Dr. Eugen Jonas
25.1.2015 0:10:10   
buba.marica
hvala user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Dr. Eugen Jonas
20.1.2016 16:58:24   
krin 40
ja sam,naravno iz dosade,uradila taj kalendar O po metodu dr.J..Ostala sam trudna sada u januaru kada su mi se poklopile ovulacije po redovnom racunanju i njegovom kalendaru.Pa eto zanimacije,ko hoce da prekrati vreme dok je cekalica:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Dr. Eugen Jonas
27.2.2017 0:03:55   
ikica2605
Nova sam na ovom forumu i moram da podelim ovo sa vama. VEOMA JE VAZNO !!!!
Dosta sam istrazivala o ovoj temi i mislim da neki nisu dobro shvatili Eugenov princip,sto cu vam dokazati na svom primeru
1 - VEOMA JE VAZNO DA ZNATE KAKAV JE MESEC BIO U VREME VASEG RODJENJA !!! KADA JE TAKAV MESEC TADA STE NAJPLODNIJI
Ja sam rodjena 26 maja 1983 u 18 : 45,u vreme PUNOG MESECA
2 - VEOMA JE VAZNO DA VODITE RACUNA DA SAMO TADA "MUCKATE" JER SE TAKO RADJAJU ZDRAVE BEBE !!!
Imam tri neuspele trudnoce zacete za vreme MLADOG MESECA, PRVA BEBA JE UMRLA POSLE MESEC DANA PROVEDENIH U INKUBATORU,BIO JE DECAK(I PO EUGENU )
DRUGA BEBA JE JE BILA DEVOJCICA ,POTVRDJENO PO EUGENU,RADJEN JE PREKID TRUDNOCE JER JE IMALA DAUNOV SINDROM I TRECA TRUDNOCA JE BIO BLIGHTED OVUM TAKODJE ZACETA NA DAN MEDICINSKE OVULACIJE ,PO EUGENU JE BIO MLAD MESEC,SPONTANI U 12OJ NEDELJI.
KADA URADITE KALENDAR PLODNOSTI PO EUGENU VODITE RACUNA KAKAV JE MESEC,JER TO DA NIJE VAZNO TI MESECI TU NE BI STAJALI,JOS KAD SE POKLOPE I MEDICINSKA OVULACIJA I LUNARNA OVULACIJA I PRAVA MESECEVA MENA MISLIM DA REZULTAT NE IZOSTAJE. TO MENE CEKA 6OG SEPTEMBRA OVE GODINE. DRZITE MI PALCEVE !!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 814
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here