|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:39:42   
Anoniman
Sada sam promenila datum od kog da mi prikaze kartu (prvo sam upisala da mi prikaze od danas, a sada sam napisala da mi prikaze od 1.septembra) i sve se izmenilo user posted image Sada su mi plodni dani po Jonasu (ono crveno) malo posle skolskih plodnih dana user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:40:45   
Nensi*
Tasho,i ja u decembru imam dva puta zuto...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:44:19   
Anoniman
A šta znači ovo ispod:

Please regulary mark the beggining and end of menstruation (blue) and ovulation (green). The diagram can be used for the categories 1,2 or 3 of the Lunar Phases Fertility Method.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:45:30   
Nensi*
Ja nemam pojma user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:45:47   
Anastazija
meni je "potrefilo"... odnosno, pogodjen je plodan period i pol deteta... ali, obzirom da sam istu metodu konsultovala i u ta dva meseca pre zatrudnjivanja a nista se nije dogodilo.. ovo sam shvatila kao neku varijantu astrologije.. razbibriga... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:46:30   
Anoniman
Ja nigde nemam ni blue niti green user posted image tako da mi nije jasno sta to znaci user posted image Meni se zuto poklapa sa skolskom O user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:48:11   
Anoniman
Anastazija, da li su ti se poklopili plodni dani po Jonasu i skolski plodni dani u tom mesecu kada si zabebila?

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:49:26   
Nensi*
nemam ni ja ni green ni blue,meni se ne poklapa zuto sa ovulacijom,ali mi se poklapa crveno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:50:44   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Katjica

Anastazija, da li su ti se poklopili plodni dani po Jonasu i skolski plodni dani u tom mesecu kada si zabebila?


ne.. skolski su bili nedelju dana ranije.. user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:52:11   
Anoniman
Evo Katjice i ja sam promenila Start up datum. Bio je na 28.9. (danas), a pomerila sam ga na prvi dan menstruacije (19.9.) i ništa se nije promenilo. user posted image Na tom sajtu ima forum, idem da vidim dal nešto piše o tome. 

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:56:51   
Anoniman
Da, nije se ni meni nisto promenilo, to sam ja pogresila user posted image Nadam se da ne treba da se poklope zuta tackica i crveno jer u tom slucaju necu biti trudna do avgusta 2030-te user posted image user posted image user posted image U tom slucaju zuto nije O, vec je ko zna sta user posted image

Anastazija, znaci skolski plodni dani su prosli, pa su dosli plodni po Jonasu i tako ispada da si po skolskim danima zabebila u neplodnim danima user posted image
U tom slucaju bih ja imala vec par komada sitne decice, jer se ja u tim skolskim neplodnim danima nisam nikada cuvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 21:59:10   
Anastazija
Tako je Katjice.. Rekoh gore da sam i pre zatrudnjivanja dva meseca pratila kalendar po Jonasu pa nista.. Zato i mislim da je to ipak vise statisticka verovatnoca, nego pravi pravcati metod.. Ali, ok.. Mozda ja gresim... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:03:36   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A šta znači ovo ispod:

Please regulary mark the beggining and end of menstruation (blue) and ovulation (green). The diagram can be used for the categories 1,2 or 3 of the Lunar Phases Fertility Method.

user posted image


Aalaa sam vam ponovo zaakompliikovala user posted image
Ovako sam ja shvatila celu ovu priču user posted image : Ne moraju da se poklope ni žuta tačkica i crveno, niti crveno sa našom mesečnom O ni ništa, ovo je metoda nezavisana od našeg menstrualnog ciklusa. To su samo dodatni dani, pored onih redovnih plodnih, kada treba da mutimo ( a kada smo takodje plodne user posted image user posted image - ide mi ovo objašnjavanje, nema šta! user posted image )
E sad, "Please regulary mark the beggining and end of menstruation (blue) and ovulation (green)." treba da znači da mi same upisujemo na odštampanom papiru početak i kraj M plavom, i O zelenom. Pa hvala im na pomoći oko odabira boje user posted image
A dalje "The diagram can be used for the categories 1,2 or 3 of the Lunar Phases Fertility Method."nemam pojma šta znači user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:05:49   
Anoniman
Katjice, jel te mrzi da otvoriš temu tamo na forumu da ti se pojasni šta su tačkice? user posted image (mene mrzi)

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:07:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Pa hvala im na pomoći oko odabira boje user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:14:13   
Anoniman
Onaj forum je ludacki user posted image user posted image user posted image
Svi pricaju o nekim kucama, vladarima itd.tako da mi njihovo objasnjenje nista nece znaciti user posted image Mozda je jednostavnije napraviti natalnu kartu (to znaju svi da citaju na tom forumu) i da lepo pitamo ima li trudnoce ove godine ili nema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:15:59   
Suncicabg
Jel vama radi taj sajt? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:18:02   
Lilly*
Radi, vidiš da se ubismo oko značenja user posted image Jel klikaš ovaj sajt www.astro.com

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:19:32   
Jeca*
ma jedino su ostale nejasne ove dve tačkice...ja nemam pojma šta bi mogle da znače, meni se nigde ne uklapaju. Možda...ovih dana nikako nemojte imati odnose user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:24:55   
Anoniman
Ma, otvoriću ja sutra temu na onom forumu... neće me mrzeti. user posted image  

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 22:25:07   
Suncicabg
Sorry, nisam ni videla da se pominje ovaj sajt! user posted image Moze jos malo pomoci? Ove crvene linije su ovulacija? Jel tako?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dr. Eugen Jonas
28.9.2009 23:04:46   
Nensi*
Da,crvene linije su ovulacija...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 8:59:05   
buhla
Mislim da ne treba da se bezveze opterecujemo znacenjim tih tackica. Bitno da znamo da je crvena linija kad su plodni dani, kada treba da se radi! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 9:02:31   
Anoniman
Baš vala   user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 9:04:35   
Anoniman
I dalje sam radoznala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here