|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 8:39:35   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja cu vala da cuvam unuke i ako mi ne traže. user posted image


I ja isto,bas zato sto meni niko nije pomagao!Meni vise smrdi bljuckanje majcinog mleka i masno,ostaje fleka..a od dohrane ne..Mi za ovaj vikend skitamo,sad cu u nabavku,uvece na rodj.sutra ujutru do N.Banovaca,pa uvece na rodj😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 8:45:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja se ne pomeram iz kreveta. Bas mi je lose. Rekao mi je mm da slucajno ne sredjujem kucu kako umem bolesna. Docice ranije sa posla, da se zabavlja sa decom.
Ove dve spavaju. Komsije vec gore usisavaju. Vikend je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 8:51:34   
Duškić
Sanjice, odmaraj.
Von lepo.
Ja sam nesto bzv ciklus pa nervoza.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 9:06:01   
mama Jo
Dobro jutro mame 😊
Sanjice, odmaraj i vitamine uzimaj, pusti sredjivanje kuce, sredices je za cas kad ti bude bolje. Mene je tokom nedelje drmalo opasno, a sama sa njih dve, ju ne znam kako sam izdrzala.
Dosli amo kod mojih, radovi u stanu poceli... ne znam ni koliko cemo biti, izgleda cele sledece nedelje, jer ce se to nesto oduziti. Ovde u selu jos ima snega user posted image prehladno je stvarno.
Lepo provedite vikend 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 9:29:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi ćemo, naravno, uciti za vikend user posted image a ima i utakmicu danas, a sutra popodne vodimo drugare u bioskop povodom rodjendana.
Sanjice, brzo ozdravi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 9:33:30   
jess021
Jutro! Ja na poslu, doruckujem. 
Sanjice, ne ustaj iz kreveta i da sto pre budes bolje🤗
Mama Jo, gde si ti? Nema te.
Ivana, pusti dete malo da dane dusom😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 9:49:01   
Misha i Ljisha
Sto se kaze lako nama nismo Ivani u kozi 😂😂😂 ako je kao Luka. Satrala bih ga sa zemljom (izvini Ivana haha). 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 9:58:13   
IvanaSK RR
Ljiso, mislim da je i gori od Lukeuser posted image
Juce smo (opet) obavljali razgovor. Na kraju mi kaze "danas me i razredna zvala na ovakav razgovor" a posto je razredna iz engleskog, bili u kabinetu engleskog i tu bila nastavnica sto mu predavala od prvog i četvrtog i rekla "ma on zapne pred kraj školske godine". Zapamtila ga je i ona. Prosle godine kad je dobio pet rekla mu "aha, vidis kako mozes kad hoces".
I svi nastavnici kazu kako je pametan, brzo kapira, bla, bla, al je nezainteresovan. Dzabe mu ta pamet kad je ne koristi user posted image
Kod nas u kuci je ratno stanje od septembra do juna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 10:02:07   
mama Jo
Jess, nikako da stignem da pisem... svasta nesto okolo naokolo 😊
Cak i kad udjem i iscitam zaspim dok se ulogujem
😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 10:08:12   
Sanjica26 RR
E, pa kad bi se pojedini roditelji bavili decijim ucenjem gde bi nam kraj bio. I treba tako Ivana. Mala lencuga.
Ja sednem pored Teodore i ako voli da uci cisto da vidim kako radi. Sad su pocele analize teksta, pa onda neke izraze ne zna. I ja sam se u jednom trenutku zamislila. Pitam drugaricu srbistu. Dok je ona meni odgovorila (ima malu bebu) ja sam vec protumacila. Pise ona meni posle svaka ti cas_t. Roditelji nemaju zivaca da se bave ucenjem, a posebno analizom tekstova. 
Lezim ja, ali ova deca moraju nesto jesti. :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 10:20:25   
IvanaSK RR
Da, Sanjice, ali takve stvari trebaju nastavnici da im objasne. Ima tu i do dece i do nastavnika i do roditelja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 10:39:42   
Sanjica26 RR
Naravno. Oni ispredaju i objasne ali sad da li su svih 30 ucenika razumelo to se pokaze na kontrolnom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 10:48:17   
IvanaSK RR
Ma pola njih nije uopšte za taj posaouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 11:38:26   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ma pola njih nije uopšte za taj posaouser posted image

Ovo potpisujem.
Jutro mame. Ja sa klincima kuci. Mm otisao u nabavku.
Sto se smrada i bljuckanja tice.... a tek kad se ukake...ne mogu stvari da operem. Ostane zuto, po garderobi tj bodicu , ako probije

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 11:48:15   
Duškić
Nasi mali lenjivci..
Mi gledamo *kung fu pandu*

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 12:08:34   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro jutro. Verovatli ili ne P je vec doruckovao 😂 a evo i seka doruckuje. Kaze mm Bokte ni u vojsci se ne doruckuje u 6 ujutru😂😂😂
D kaze da se mi zovemo "Kuca Buka" iako nas nema tolikl kao u crtacu haha...
Mariya cim su dr izjavili da je u hipertonusu ja aam momentalno pocela da ga masiram i vezbam sa njim tako da dok smo mi stigli do fizijatra on je vec bio odlican i fizijatar nas nije poslao na vezbe.
Evo ga od jutros nervozis. Valjda nece biti takav ceo dan siz cemo svi da dobijemo. 
Moram veceru da mu uvedem. Ovo mleko valjda brze vari i budi se nocu i siz dobije kad mu stavim dudu ili ponudim vodu. Tacno hoce samo mleko.
Idem da sklanjam sudove jaooo kakvo jutro

user posted image ljiso kod vas bas zanimljivo user posted image
Trebako bi bolje da spava kad mu uvedes veceru. Verovatno ga mleko ne drzi sitim celu noc

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 12:24:52   
IvanaSK RR
Maraj, kako nosici i sline? Milicicak, kod vas? Odspava li nesto?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 12:29:39   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ma pola njih nije uopšte za taj posaouser posted image



I ja ovo potpisujem 😂 zato taj posao vise i ne radim. Nem ja zivaca za Luke hahah izvini Ivana. Kazu lepo objasnjavam deca su me uvek volela al ja se ziva pokidah kad neko neato ne razume a uzasno se iznerviram kad neko NECE da razume😂😂 
Evo odrzala cas. Batketu spremila rucyk. Mi imamo skuvano. Jos kolaci i uspesna subota

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 12:45:40   
Sanjica26 RR
Realno ni roditelji se ne bave decom. Ne moze samo od nastavnika da se ocekuje.
Ja sam prestala da se nerviram jer kad znam odakle dolaze deca, iz kakvih porodica deca nisu kriva. Licno samo roditelji. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:08:07   
IvanaSK RR
Tacno da se ne bave, ali koliko i rade ti roditelji... Muz je trenutno na terenu, da ja imam posao gde radim minimum osam sati dnevno i provodim u prevozu sat do posla i sat nazad sumnjam da bi mogla mnogo da se posvetim i skoli.
Ljiso, ne izvinjavaj se, znam ja dobro kakvo je moje deteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:25:51   
Sanjica26 RR
Ne pricam da roditelji treba da rade 24 sata sa decom, ali moze i neki minimum. Nema ni tog minimuma. Npr pitaju u 12:30 pred skolu sta ima za domaci. Izbrisala bih tu nasu grupu, pa nek pamte sami.
Nemaju predstavu ni sta im deca rade u skoli. Uverila sam se licno na roditeljskom ili ih potapsu po ramenima super je to sto radis.  

Juce mi je uciteljica koleginica pricala kako je dosla mama prvaka da je kudi jer ne mogu da postignu sa zadacima a plus je dala da se citaju knjige iz biblioteke. Ona je rekla da se vezba citanje iz slikovnica. Ali avaj i to je mnogo. user posted image

Odosmo u neku temu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.12.2018 13:32:38 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:27:09   
Sanjica26 RR
Ja sve vreme lezim. T je nesto pospremila za divno cudo. Bas joj tesko padne kad treba da se namestaju kreveti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:27:51   
pari
Nama moji došli danas, bili sad napolju sa M, a ja se kao odmaram malo tj.ne ide mi se po ovoj hladnoći nigde kad me i dalje zezaju i sinusi i grlo...

Sutra mi dolaze brat od tetke sa ženom i detetom. 

M se ošišao, tj.tata ga ošišao...mnogo je sladak...bože koliko mi nedostaje kad nije tu...bio je 6 dana ovaj put kod tate...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:39:12   
IvanaSK RR
Ma, Sanjice, to je opet prica o tome kakvih roditelja kretena ima... Znas nasu pricu, i meni je mnogo zao sto je sinu ubijena volja za skolom skroz. A znam koliko pricamo, trudimo se kuci...
Kao sto ima svakakvih nastavnika tako i svakakvih roditelja, razlicitosti su lepota ovog svetauser posted image
Sin uci geografiju, cim izadje iz sobe, maca vice na njega "ćitaj, ćitaj" mislim da se i komsiluk moli da sin cita..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
1.12.2018 13:46:10   
Rosita
Eh, iskucah i ode... Sta je to sa rr?
Ja sam u stilu "ili ćuti ili beži, došle su mi moje bube..."
Maleni spava, veliki gleda dinosaoruse.
Ima svakakvih roditelja. A da je tesko, tesko je uzas. Obezbediti egzistenciju, ostati na poslu min 8 h pkus 2 u prevozu... Smenski se ne podudarati sa decom... Bas su vremena za roditeljstvo teska.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here