|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 65 [66] 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 6:10:50   
pari
Ja nikako da se javim...krenuli juče ali stali 😁 u Varšavi smo jer je otkazan let iz Varšave do Njujorka tako da ćemo evo sad nastaviti putovanje...i to preko Frankfurta...veselo ...ali dobro,imali smo smeštaj u hotelu 

Rosi, nadam se da ćete danas biti bolje i da ćete sutra kući! 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 6:17:03   
Misha i Ljisha
Pari divno Srecan vam put. Malo je nezgodno pola Amerike ili zavejano ili pada kisa. Otkazano brdo letova. Ali ne brini. Ja se uvem salim jaooo sto volim otkazane letove i greske kompanije. Onda te smeste u Hilton 😂 pa se bar malo nauzivas. Heheh...Ja sam putovala do amerike sve ukupno 3 dana hahah... Tako da polako. Sticicete. Nadam se da je curica dobrica. 
Mi smo ostali sami u kuci. Zvanicno prva noc da smo sami. Isplatili smo ove gore i juce su se preselili. 
P sam ununala sa produzi da popijem kafu na miru. Svi spavaju.  Ja sam onako raspozena. Ni tamo ni vamo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 7:02:53   
Maraj
Jutro
Ljiso koga ste isplatili, komsije?
Nisam u toku...
Mi ustali. L se cesa...jos vise se osuo. Ne da da ga namazemk sa mlekom. Place. Glava me boli id njegovog dranja. Ovako je ok. Ali kad treba da ga namazemo...muka me hvata... bas se dooobro osuo..a tek je juce poceo osip...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 7:34:10   
smeško
Dobro jutro! Srecan put, Pari!Sanjice, kako je danas?Rosi, citala sam da ste bolje. Hvala Bogu!Maro, moja deca su svuda imala vezikule, sto kaze Ana  cak i na pisi. Imali su i u usima, ustima, nosu,...Mi smo im mazali krecno mleko, onako utapkamo da prekriju doooobrooo da se vrh ne bi lako skidao. I gentamicin mast tamo gde cesaju. Nocu smo dezurali budni da se ne cesaju. Mucno je to stvarno. Necu vise da masim temu, icicu u temu za to. Samo cu ti reci da bebe to jos i najbolje podnesu, da ne panicis zbog S.Nama M juce dosao sa zimovanja. Sreca, sreca, radost! Najvise mu se obradovale bate. A tek on njima... ko sisa nas velike. 😁 Sve stvari je vratio do poslednje.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 8:27:22   
bebilule
Jutro mame. Ja kafenisem. Juce zavrsila ciscenje kuce, gosti odose. Ja sam htjela da ostanu i za Novu, ali odose jos kod neke rodbine. Rat nas je stvarno urnisao, bas smo se rasuli. Djeca se i ne znaju...bzv bas.
Pari, srecno vam bilo. 
Ivana, samo dolazite. 
Ljisho, ni ja ne upratih koga isplatiste. Jel to sad cijela kuca za vas? 
Maraj, znas sta kod M prolazi? Mozda sam surova ali mu pokazem sta moze da se desi npr sa njegovim grlom ako nece da popije sirup, sta moze biti ako mu se noktic zaguli jer nece da mu sredim nokte, sta je karijes i kako izgleda.... Kako je vidio kako izgleda gnojna angina, odmah popije sta treba. :) Pokusaj mu lijepo objasniti bez frke, pa vidi kako reaguje na to. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 8:40:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, to je super, imaće vise mira user posted image
Maraj, kako ste? Vi, Sanjice?
Rosita, sta kazu doktori?
Mi smo juce bili na turniru,vodili sina. Turnir se igrao napolju. Dosli smo kuci oko sest, sedam a izgubili su u četvrtfinalu. Mi, roditelji, se nismo mnogo potresliuser posted image smrzli smo se. U balon smo ulazili kad su pauze, al je retko bilo mesta u kafićima jer su u balonu igrali mladji pa njihovi roditelji gledali iz kafica. Ja nisam ni skontala da igramo napolju dok nisam tamo dosla. Da sam znala sumnjam da bih isla. Jos uvek sam prehladjena i ono juce mi uopšte nije trebalo. Glava me toliko boli ds jedva gledam, a treba danas ici i raditi.
Pari, srećan ostatak puta, javi se.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 10:09:03   
Ana RR
Pari, srećan put user posted image mi smo se iz Kanade vraćali preko Franfurta, čoveče koliki aerodrom. Bus nas je vozio do aviona koji je bio poslednji parkiran na kraju aerodroma, skroz uz ogradu. Eeee Srbijo user posted image

Ljišo, pa to je sjajno! Jesu li oni kupili neku kućicu?

Maraj, tačno znam o čemu pričaš, isto tako se Marko drao. Ja sam izludela, cela ulica je odjekivala od njegovog urlanja.

Rosi, grlim vas user posted image

Smeško, sad je pun utisaka user posted image a moje dete još uvek ne želi na rekreativnu. Šta ću mu ja.

Bebi, tužno user posted image moj tata je iz Bosne i cela njegova familija je nastradala za vreme rata, nikog više nemamo tamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 10:09:45   
vonavoj
Dan!Pari,sticicete za koji dan! Bezveze sto se cimate!Maraj daj mu da se sam maze,tako su jedino i moje prstajale..na tufer i neka tapka.Joj zene,sto mi se nocas vrtelo u glavi,ocima, mislila sam umrecu..valjda hormoni.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 10:50:17   
Rosita
Jednom ne iskopiram post i on propadne😈
Pari, srećno draga!
Maraj, drži se, proćiće i to.
Von, odmori malo danas, ako možeš.
N škripi pa i dalje berodual na 4 h. Tako kaže dežurna vizita. Poručila sam šta da mi mm donese da terapiram guzu. Proredili mu azaran i lemod, venski.
Noć bila dobra. N spava, ja pijem kafu i kuckam.
Čeksm sutrašnju vizituuuu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 11:26:35   
Maraj
L zaspao. Dala sam mu aerius...
S eno kenjka sad cu da je uzmem.
Uspela sam da "na miru" pojedem narandzu...user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 12:06:41   
milicicak
Maraj, drzi se. Samo da prodje taj nalet izbijanja i odmah ce mu biti bolje.
Rosi, nadam se lepim vestima sutra i da ce vas pustiti kuci.
Mini buba je otisla kod muzevih, V drema ja sad da se jos malo razletim po kuci i da pozavrsavam ovo sto je ostalo od hrane da napravim.
Pari, pisi kad stignete😃
Lep dan mame

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 12:26:06   
jess021
Gde ste? Ja uspavljujem Milu, ali mislim da od toga nema nista. Nesto sam na 3 ćoska danas.
Pari, srecan put!!
Mislim da je Ljisa isplatila devera i njegove. 
Mama mi je napravila sarmu, ja cu danas rusku, sutra tortu i dosta. Jos sutra I na posao, bljak.
Rosi, ima li sanse sa sutra idete kuci? ?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 13:37:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Srecan vam praznik mile majke. 

Mi dodjosmo iz crkve, pa sam pozelela da idemo kod prijatelja da odnesem paketic. Kratko smo bili. Ja sam se sad razletela da spremim rucak. Deca su u svojkm sobama leze i citaju knjige. Verovatno ce i dremnuti.
Oko je bolje i mm i meni. Sinoc me je nenormalno svrbelo. Stavljamo kapi. 

Pari, srecan put. Pisi.

Rosi, ljubim vas i navijam da sto pre idete kuci.

Maraj, izdrzi. :*

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 13:40:28   
suzi kju
Dan mame, ja uhvatih par minuta mira, jetrva uspavljuje dete, moje mackice valjda spavaju, u krevecima su muz i dever odose do prodavnice.Dosli su u petak ostaju do srede, ajme meni, no dobro, neka, lepo. Rosi bas mi je drago da ide polako na bolje, da s t r nocas spavalo bolje i zelim vam da sutra odete kuci. Ja sam tortu porucila za sutra, rostilj porucila, napravicu rusku salatu, mozda umesim neke kiflice i mafine za decu. Bas sam domacica, sve poruceno ali nemam ni vremena ni snage da sve spremam. Maraj jel ga svrbe boginjice? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 13:41:52   
suzi kju
Jao a paketica stiglo gomila, od igračaka ne znam sta cemo, gardeobica dobro dpdje a igračaka gomila 

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 13:59:19   
Sanjica26 RR
Haha saljite nama malo. Nama samo gomila bespotrebnih slatkisa. S obzirom da im dajemo na kasicicu trajace do Vaskrsa kako kaze mm. :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 14:09:41   
IvanaSK RR
Jess i ja moju uspavljujem i nesto ne ide. A isto sam na tri coskauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 15:10:47   
Milena18
Dan!
Pari, srećan vam put, tj. nastavak puta! Javi se kada stignete.
Maraj, kud i boginje sad da vas snađu. Držite se.
M je od petka popodne do jutros imala visoku temperaturu. Uspevala sam Nurofenom da joj spustim ali samo na 3 sata. Sad je konačno bolje. Spava već dva sata, to je za nju duže nego inače.
Ja dobila prvi online poslić pa sad umesto da odmaram, radim. Ali neka. Firma se definitivno prodaje u narednih mesec-dva, moram imati neku rezervu ako me Ameri ne zadrže.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 16:47:45   
emicaa
Pari srecno nadam se da djevojcica dobro podnosi put.
Maraj brzo da vas prodje.
Rosi navijam da vas sutra puste kuci,dosta ste bili tu 😊
Ljiso koga ste isplatili,zar vi niste u stambenoj zgradi.
Ja sam naelektrisana samo tako,jutros mi je ovaj moj posteno stao na zulj 👿

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 16:53:36   
Sanjica26 RR
Bravo Milena. Mora covek da ima jos neku opciju ako ostane bez glavnog posla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.12.2018 20:19:18   
vonavoj
Nema vas mamike. Ja se borim sa M..nista ne spava,jako slabo preko dana..spavao od 3 do 4 i sad urla,baca se,necw da spava.Mm ode na proslavu,a meni jos uvek slabo..jos nisam dobila,i tako ce me drzati dok ne krene,uzas i hormoni.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 6:30:03   
Maraj
Jutro mame
Von i meni je L jako slabo kao beba spavao tokom dana.
Zasto nema ljise? Mozda sredjuje kucu i okucnicu sad kad su sami...

Ja probudila sad L da ode do dz da dr potvrdi boginje. I nocas se cesao...
Ja sam u 9 sinoc legla. Samo sam se srusila u krevet....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 7:11:36   
jess021
Jutro mame! Ja pijem kafu, pa odoh na posao. Mama moja ce doci danas da ih cuva. 
Nadam se da cemo raditi bar malo skraceno. Imam svasta jos da uradim kuci.
Ne javlja se Rosi, Ljisa...
Maraj, jel ima L temp?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 7:14:41   
Maraj
Jess nema. Samo u onom prvom izbijanju je imao do 39
Sad mu je oko 37 .2
Al i dalje histerija. I dalje ne da da se maze. Jutros se drao jer nece kod dr...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
31.12.2018 7:30:30   
emicaa
Dobro jutro.
Rosi cekamo da se javis 
Maraj pokusaj ne poluditi jos par dana i onda je gotovo 😊
Ja jedina budna,pusticu ih jos pola sata i onda budjenje


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 65 [66] 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 65 [66] 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here