|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
23.12.2018 22:32:26   
vocicana
Moras

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
23.12.2018 22:33:59   
dunja RR
Gde ste trudnice.

Ja ne znam više šta da pišem, sve po starom super sam u smislu da funkcionišem kao i pre trudnoće, ali i kašalj je tu i dalje, smorio me više. Danas sam eksperimentisala sa belim slezom, videćemo da li će biti efekata.
Sutra ranim sa S kod oftamologa, pa u vrtić, pa do grada hiljadu stvari da završim za firmu, u utorak isto, puno posla a uveče na UZ, posle 7 nedelja, jedva čekam.
Od srede sastanci, sastanci, kao i svake godine, zakažu mi hiljadu sastanaka klijenti, na samom koncu godine. Mislim da ću i 31. imati nekoliko.
I onda ću da spavam 3 dana, inače bi i više ali ne mogu jer moram sa S kod kardiologa 4.1. uTiršovu, da i to obavimo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.12.2018 22:35:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
23.12.2018 22:41:31   
vocicana
Dunja user posted image
Trudnice stavite tickere za starost trudnoce i decice ako ih vec imate.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
24.12.2018 9:11:03   
BubaBubica



Voci ja imam tiker za ovu trudnoću 😊 nisam ti javila posle uz jer nam je pao sistem na kompu pa smo sad bez kompa. Samo mi je to falilo.


Ja nemam problema sa vrtoglavicama ali me zato još uvek drže mučnine, jave se uveče. Pitam se kad planiraju da prestanu više.


Dunja super što imaš toliko energiji, ja sam bila tako poletna u trudoćama sa devojkama, sad sam sva kilava i nikakva, i stvarno mi teško pada. Navikla sam da jurcam okolo i sve sama. Sad kad se aktiviram malo odmah se javlja onaj smeđi iscedak, izgleda da puca neki kapilarčić jer na uz je sve u redu a meni i dalje se to javlja. Možda odem privatno da provere detaljnije jer ovde nisu baš zabrinuti da otkriju šta je, možda i ja preterujem ali mislim da nije normalno da krvarim pomalo još malo i čitavih 10 nedelja a nemaju pojma odakle.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
24.12.2018 12:35:01   
dunja RR
Mi bili jutros na sistematskom kod oftamologa, prvi put od rođenja, sve je super, S ima dobar vid, baš su ga detaljno pregledai i snimali ga.
Ja sinoć skontah da je opšta praksa odmah pored oftamologa, pa ako mi moja dr radi danas prepodne, planirala da svratim I tako i bi, nigde žive duše, ja prva na redu, dr se oduševila kada me videla trudnu (inače je fenomenalna dr), poslušala mi pluća, kaže sve čisto, ali grlo crveno, iza, i dala mi antibiotik da krenem od sutra - Ospamox, 2 puta dnevno, 7 dana.

U povratku pokisoh pa sam došla kući da se osušim,i opet do grada jurim, da završavam ..




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
25.12.2018 0:33:56   
MojMiki
Zdravo stomacici i ja da se javim malo, danas sam bila na uz u frontu prvi put. 32 nedelja 1760gr. Bila sam kod dr Milene Cerovic, prvi utisak mi je skroz ok. Ja sam uglavnom ok, ali M je ponovo bolestan druga noc sa jako visokom temperaturom. 10dana je bio zdrav, a ne ide u vrtic. Prekosutra mu je divan dan. Dunja nemoj da zaboravis probiotik uz antibiotik, da ne navuces gljivice. Drago mi je da si tako aktivna! Dejana kako si ti?Bubi divno je imati vise dece, na ljude okolo ne obracaj paznju uvek ce nesto govoriti. Mada ja licno volim da im zadam temu za razmisljanje :-)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
25.12.2018 20:29:17   
dunja RR
Bravo Miki za tebe i bebanu, a M nadam se da je bolje, srećan vam divan dan sutra user posted image

Ja stigla sa UZ malopre, sve je ok, bebica sada ide napred 7 dana, malo je pojačala tempo, ali dr kaže da je sve u granicama, on je zadovoljan.
Posteljica je nisko i dalje, granična placenta previa, definitivno mora CR. A i karlično je kao njen brat.
Pitala sam ga da li mogu i dalje da budem aktivna, kaže može, ništa nije za paniku iako je placenta previa.

Beba je jako aktivna, bukvalno mi ceo stomak pomera, i dr video, kaže opasnica prava user posted image

Nisam radila laboratoriju, kaže dr bolje što nisam, da uradim kada prođe prehlada i kada ispijem antibiotik.
Pijem inače probiotik, Ivančić.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
25.12.2018 22:41:48   
suzanazeljko
Pomoc za gorusicu i to bas jaku? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
25.12.2018 23:37:48   
lesli
Mleko u malim gutljajima, kokice. 

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 2:20:41   
MojMiki
Jos se borimo sa temp. bas je dosadna :-( Jedna mala tortica je spremna, a drugu samo ujutru da ukrasim. Dunja ti si sada 30n ako ne gresim. Cerke su nam bas bas aktivne :-) da li to najavljuju zurku i kad se rode....videcemo uskoro.
Suzana neko je rekao za gorusicu da je dobra jabuka. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 3:01:43   
dunja RR
Jesam Miki, sutra-prekosutra ulazim u 31. nedelju.
Evo i ja ne spavam, pišem neki tekst za klijenta.


Ozdravite brzo, srećan rođendanac još jednom user posted image

P.S. nogice su joj dole, ne da me sada išutiralaaa...

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.12.2018 3:04:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 13:06:10   
lokicagagica

IZVORNA PORUKA: suzanazeljko

Pomoc za gorusicu i to bas jaku? 

Meni pomaze mleko, mada ne uvek. Juce sam se zalila doktoru na bas jaku gorusicu, rekao mi je da je to kod blizanacke trudnoce ocekivano, da ne jedem uvece tj da se trudim da jedem manje i dao mi je neke tabletice Gelusil lac, jos uvek ih nisam kupila, ali javljam da li su pomogle.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 13:16:39   
vocicana
Dunjci moja hrabra drrugarica trudnica lepotica! Dve lepotice!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 13:24:49   
nata11
Sta se sme za glavobolju? 

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 13:45:14   
suzanazeljko
Ja jedem manje i opet jaka gorusica. Javljaj da li ti je pomoglo. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
26.12.2018 15:54:22   
BubaBubica



Nato i ti se patiš sa glavoboljom 😞 ja sam imala glavobolje nekoliko dana i nisam se usudila ništa da popijem. Zbunjena sam koji lek sme a koji ne. Imam i brufen od 200 i paracetamol od 500 i ne znam koji bi mogla da popijem ako počne ponovo.


Meni za gorušicu pomaže nešto hladno i mlečno, mleko ili jogurt.


Ja sad nešto mozgam. Dr mi na poslednjem pregledu napisao da mi je posteljica bočno i 0 stepeni zrelosti, a dok je gledao promrmljao je da ne vidi posteljicu kad sam ga pitala gde se nalazi. Sad pošto je i sa brisevima i ovako sve u redu, a meni se i dalje povremeno javlja taj braon iscedak, i to primećujem ako imam poneku bolnu kontrakciju, šta ako je placenta previa a on nije video? Sad u ovoj trudnoći imam lažne kontrakcije dosta ređe nego u prethodnima ali su bolne. Nisu samo bezbolna stezanja već prilično zaboli. Nisu česte, tek jedna ili dve u toku dana, pa sad razmišljam ili puca neki kapilar ili je ne daj bože previa. Da li da odem ponovo da dosađujem i insistiram da nađu razlog zbog čega se javlja taj braon iscedak ili da se opustim? Stvarno sam više luda od njega. Još malo i čitavih 10 nedelja krvarim malo po malo, a niko ništa.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
27.12.2018 12:29:07   
dunja RR
Jao žene što je ovaj Ospamox gadan, psihički se pripremam kada treba da ga popijem, I to ga mutim, u maloš šljici sa vodom, jer je velika tableta, rekla mi apotekarka da tako radim. Dušu samo što ne povratim, sećam se tog gadnog ukusa iz detinjstva user posted image
Pijem ga dva dana, i dalje kašljem, nadam se da će biti efekta kada ispijem svih 7 dana. I mm sam zarasila i S.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
27.12.2018 12:42:08   
Malenamrvica
Kako ste trudnice?? Ja sam super, pokusavam smanjiti obroke jer mi je na zadnjem ultrazvuku dr rekla da nije dobro da sam dobila toliko kila. Sad sam 12 tjedana i osjecam se sve bolje i bolje. Nadam se da ce tako i ostati. Da li je koja od vas radila briseve i imala bakteriju? Ja moram danas svoje podici i nekako me strah.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
27.12.2018 13:15:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jao žene što je ovaj Ospamox gadan, psihički se pripremam kada treba da ga popijem, I to ga mutim, u maloš šljici sa vodom, jer je velika tableta, rekla mi apotekarka da tako radim. Dušu samo što ne povratim, sećam se tog gadnog ukusa iz detinjstva user posted image



Mare ga uvek povrati, užasan je. Sad uvek tražim neki drugi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
28.12.2018 17:15:59   
dunja RR
Ženeee, ja ne mogu da verujem da je današnji dan gotov, pa šta je ovo biloo user posted image

Od jutros u 9 sastanci (3), u različitim delovima grada, a drugi mi je bio u 11 na Novom Beogradu, ne da sam imala sreće u povratku (izbegoh gužvu nekim čudom), pa savršeno, javljaju mi da je sada kolaps totalni. Sve završila, bila i do banke na NBGD za račun za bolovanje nešto da sređujem, za firmu, pa onda to nosila u Vladetinu u zdravstveno, pa malopre poslala jednu hitnu ponudu, i kooonačno da kažem, gotova je ova 2018. što se posla a i proslava tiče, sa moje strane (proaslava i žurki mi je isto preko glave, trebalo je na sve otići sa ovim stomakom, ali dobro, misija ispunjena, klijenti zadovoljni). Juhuuu!


Nadam se da ste dobro sve user posted image


Ja još nisam sigurna koliko ovaj antibiotik deluje (4. dan ga pijem), i dalje kašljem, možda za nijansu manje nego ranije.



Danas sam lujka, greškom stavila telefon klijenta u svoju torbu, i krenula na naredni sastanak, pa sva sreća da je ženu neko zvao pa mi zazvonio u liftu u Ziri, a ja u zbunu, šta to zvoni, kada moj telefon tako ne zvoni user posted image Trudnički mozak, ali sve mi opraštaju user posted image



Odoh da se konačno igram sa svojim sinkom i da na miru mazim stomak user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 28.12.2018 17:24:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
28.12.2018 17:20:55   
MojMiki
Bravo za najaktivniju trudnicu, odusevljavas me! 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
28.12.2018 17:38:18   
BubaBubica



Konačno Dunja! Sad odmaraj sa porodicom ❤ Zaslužila si 😊


Ja nemam ničeg novog, juče smo imali goste do kasno, samo sam se srušila posle u krevet. Danas smo malo prošetale do svekrve i ostatak dana kući. Bebac mrda, oset_im ga svaki dan od kako sam oset_ila prvi put pokrete.


Svi me pitaju šta nosim i ne veruju kad kažem da još nije sigurno a stomak već tako veliki imam. Moraću da postavim sliku u temi, stvarno je velik za 17. nedelju.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
28.12.2018 21:21:38   
lokicagagica
Drage trudnicice kako ste? Ja evo da se javim sa novostima, saznadoh da su bata i seka ^_^ I sve je ok, gospodjica je malo krupnija.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
30.12.2018 1:15:27   
MojMiki
Divno Lokice 😘😘❤❤

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
30.12.2018 4:55:26   
MojMiki
Zene ima li jos koja problem sa nesanicom? 5h ujutru a ja jos budna....spava mi se a ne mogu. Trenutno me sve svrbi i nemam mira

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here