RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 10:32:35)

[sm=hudicek1.gif]




mama Jo -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 11:12:41)

Bravo BubaBubica i Dora za juce [sm=bravo.gif]
Ivana, Maraj haaaajdeeee [sm=bravo.gif]
Hajde i bar jedan poznati nick u specijalnim [sm=bravo.gif]
Naaaavijam [sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 12:02:26)

Hvala, draga! ♥️




Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 12:25:47)

Mama jo meni stalno blokira....ne znam...ne vidim da se drugi zale...jel to samo meni blokira fb




mama Jo -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 12:42:50)

Maraj, ovaj tip igre sam igrala pre, evo tacno godinu dana 😊
Isto mi je stalno blokiralo...
Je l igras preko mob-a ili kompa?
Ocisti memoriju povremeno...




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 13:37:44)

Ivana,Maraj ajde drage [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (14.12.2018 13:50:03)

Preko kompa
Ma ne da mi da ostavljam komentare. Blokira me...




Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 8:21:09)

Kako su prstici i oci danas [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 8:32:20)

Ja sam juce razbila mob.. Ekran mi skroz unisten. Jedva vidim sta pisem. Tako da, eto, skupo me kostalo igranje [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 8:39:42)

Ivana, od kliktanja si razbila mob? [sm=smiley36.gif]
Ne vidim sad nigde, ali sinoc sam pred ponoc videla da ste na listi, bravo [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 8:46:10)

Pa da [sm=smiley36.gif] ispao mi mob iz ruke.
Al dobro, sta da se radi.
Mislim da smo i Maraj i ja uspele da osvojimo, ja sam pogledala u listu par minuta pre ponoci.




Anci.Ja. -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 9:45:24)

Bole me i oci i glava,poslednjih 5 dana sam po 12 sati bila na kompu,ovo je prvi i poslednji put da sam igrala ovu vrstu igre,na kraju sam se samo iznervirala... 




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 10:16:45)

Anci. Ja jesi li osvojila glavnu nagradu?




Super mama 92 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 10:43:37)

Na listi ste za dnevnu,videla sam sad.☺😊




miljasolaja -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 10:45:15)

devojke gde se vide rezultati




Jekica86 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 10:51:23)

Bravo. Ovo je i za zivce kriticna igra




Super mama 92 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 11:29:06)

Miljasolaja-idi na prvu stranicu ove teme i imaces na vrhu o ovoj igri i ti klikni procitaj vise. Kad te odvede na sledecu stranu ti idi na dno i tamo ce ti pisati da pogledas rezultate nagradne igre. Klikni tu i to je to.




Anci.Ja. -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 11:46:04)

Osvojila sam dnevnu u sredu ali sam igrala i za 5tu igracku posto imam decaka i devojcicu,ali dzaba kad njhje nas 5 kliktalo vec ja sama....Losa su pravila igre,trebali su da ogranice jedna igracka po igracu a ne da njih 4oro dobiju po 3 igracke,nadam se da se niko nece uvrediti ali trebalo je vise ljudi da dobije sansu...Ja sam se krvnicki izborila za tu jednu 😵,pored igracke cu dobiti i dioptriju 🤓




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 12:46:10)

Ivana,Maraj bravo drage [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Jekica86 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 13:32:29)


IZVORNA PORUKA: Anci.Ja.

Osvojila sam dnevnu u sredu ali sam igrala i za 5tu igracku posto imam decaka i devojcicu,ali dzaba kad njhje nas 5 kliktalo vec ja sama....Losa su pravila igre,trebali su da ogranice jedna igracka po igracu a ne da njih 4oro dobiju po 3 igracke,nadam se da se niko nece uvrediti ali trebalo je vise ljudi da dobije sansu...Ja sam se krvnicki izborila za tu jednu 😵,pored igracke cu dobiti i dioptriju 🤓




Ovakav predlog je ok skroz, i druge clanice su predlagale isto.




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 13:34:28)

Zene igrajte i uzivajte,uvek se neko buni kod ovih igrica,treba da znate da je na rr sve fer i posteno,vase je samo da igrate.




Jekica86 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 13:36:46)

Samo komentarisemo, naravno !
Wow je super kao i nagrade.




Mikamaka -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 13:43:54)

Sobzirom da vidim da sam spomenuta od doticne Dore, volela bih da mi objasni zasto da me diskvalifikuju? Četiri dana sam igrala samo na bodice po citav dan,oci su mi ispale!!! Nije lepo da prozivate da neko nije igrao fer kada vec ne znate ili ne pratite!




Kikiriki17 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 14:18:26)

Kao prvo igrala sam 5 dana po bod po bod,sramota je da me ovako prozivate vi koji ste skupljali po 10 boda. Kako ne prozovete Cruelu ili Anu koje po ceo dan nadgledaju igru i udju i za pola sata skupe ogroman broj poena. Ja sam crkla juce od igranja od 10 ujutru do ponoci i koliko sam igrala sa po bodom uvek su me preticali. Sto to niste videli? Nego ste nasli mene da prozivate koja se ubi sama skupljajuci i boreci se da nakon cetiri dana igranja ostanem u prvih pet. Cak sam htela i da odustanem jer koliko sam god igrala preticale su me i Ana i Anci,ali kornjaca jr brza od zeca. Diskvalifikaciju prrpustite onima koji su odgovorni. A nije lepo da me prozivate jer ne znate koliko je tesko igrati 5 dana sa po jednim klikom,ruka se koci i oci ispadnu!




BubaBubica -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (15.12.2018 14:38:14)



Žene, nećemo da se svađamo. Teško je da se osvoji nagrada i to stoji. Ali da se svađamo, nema smisla, niko nikoga nije terao da igra ako mu je teško. Da imam vremena ja bi klikala svaki dan i verovatno bi i ja bila među prvih pet ali nisam, pa sam se odlučila jedan dan da klikćem i osvojim devojkama bar dnevnu. Mi smo presrećne. Nadala sam se i specijalnoj, pogotovo plavom avionu jer je najstarija ćerka u fazonu aviona a plava joj omiljena, ali šta sad. Igraćemo za godinu dana ponovo 😄





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>