RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


physio70 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 14:28:14)

[img]https://i.imgur.com/TwtTg3q.jpg[/img]
Prijava zs Cine Grand, ako moze za datum 6.1. Hvala




marketing RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 14:35:00)

Može, ostavite nam podatke u pp,
Na čije ime će glasiti karte, i koje vreme projekcije.





marketing RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 16:44:31)

Dragi dobitnici, podaci su poslati sponzoru, a vaše karte vas čekaju na blagajnama željenih bioskopa, pola sata pre početka projekcije.

Lep provod vam želimo [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 16:49:46)


Kreativni konkurs “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i dalje traje



Dragi Ringerajci, pozivamo vaše mališane da sa svojim kreativnim radovima i dalje učestvuju u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” a mi ćemo najbolje radove nagraditi kartama za film "Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji" u bioskopima u Beogradu i Nišu!

Radovi na zadatu temu se postavljaju u ovoj temi i mogu biti u formi crteža, kolaža, pesmice, priče kao i fotografije deteta i ljubimca, dobitnike će izabrati uredništvo Ringeraje!

Prilikom postavljanja radova, molimo vas da nam odmah, putem privatne poruke, dostavite podatke - ime i prezime, bioskop za koji se prijavljujete kao i datum i vreme projekcije, da ne bismo čekali po proglašenju dobitnika iste, već da potrebne podatke odmah dostavimo sponzoru, a po proglšenju dobitnika ćemo vam potvrditi preuzimanje karata.


Možete da birate datum i vreme projekcije u periodu od 11.1. do i zaključno sa 13.1.2019.



U nastavku konkursa nove dobitnike ćemo proglasiti 10.1.2019. sa:

3x2 za Cine Grand u Beogradu,
3x2 karte za Kombank Dvoranu u Beogradu
i 3x2 karte za Vilin Grad u Nišu






PROČITAJTE VIŠE >>>



[img]https://i.imgur.com/zrzo5oz.jpg[/img]

Koliko su prijateljstvo i ljubav važni i jaki, saznajte u trećem delu nezaboravne, divne priče o Beli i Sebastijanu, koja je stigla u bioskope od 27. decembra!

U novom ostvarenju „Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji“, koji će se u bioskopima prikazivati od 27. decembra, režiser Klovis Kornilak donosi nam novu priču o ljubavi i hrabrosti koja će bez sumnje osvojiti kako dečija srca, tako i srca odraslih.

Sebastijan odlučuje da ostane da živi u planinama sa Cezarom, umesto da se sa ocem preseli u Kanadu. U kućici u Francuskim Alpima ima i svoju pseću najbolju prijateljicu Belu, koja ima tri mala šteneta. Kada se pojavi stranac sa pričom da je Bela nekada bila njegov pas, Sebastijan se nalazi u situaciji u kojoj mora da zaštiti svoju najbolju drugaricu i njene štence.

Zabavno, nenametljivo režirano i zanimljivo ostvarenje „Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji“ prvenstveno je namenjeno mlađim gledaocima, ali u njemu će i odrasli pronaći nešto za sebe.

Da li će Sebastijan uspeti da zaštiti svoju prijateljicu Belu i štence saznaćemo 27. decembra.








mama Jo -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 18:07:04)

Cestitam svima, uzivajte i veliko [sm=bravo.gif] za sve radove!!

Predlog, ili bolje receno i molba - mozda i Novi Sad da se ukljuci [sm=smiley1.gif]




Mimi90 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 20:15:22)

Divno.




Sanidej -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (6.1.2019 19:05:32)

Još jednom se zahvaljujem na poklonu, kartama za bioskop, upravo smo pogledali film "Bela i Sebastijan" i oduševljeni smo (i veliki i mali). Prelepa priča, poučna takođe ☺ Srećni praznici ❤❤❤




mama Jo -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (6.1.2019 19:20:51)

[sm=bravo.gif] super, i hvala za preporuku, bas lepa RR akcija....




veselicaa -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (6.1.2019 19:29:50)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (9.1.2019 13:40:24)

Hajde Ringerajci, još danas i sutra se prijavljujete!!!

Ostalo je mnogo karti i za Beograd i za Niš!!!
Prenesite drugarima, šaljite prijave [sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (9.1.2019 13:45:21)

Super, kad sin bude tu bacicemo neke rime ili ce nacrtati nesto.




IvanaSK RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (9.1.2019 13:54:10)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Evo i nas ❤️❤️
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1957391-6888.jpg[/img]

Beograd, Kombank dvorana. 11.01. 2019.petak





Rosita -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (9.1.2019 18:26:14)

Uroš, Slađa i Rojka, 
To je sjajna trojka.

Tri ribice hitro plove, 
Hranu vrlo rado love.


Mnogo volim ribice svoje
Za rođendan biće ih još troje.

Ljubimce treba da ima svako,
Za mene to je lepo i lako.

Pesma mog deteta. Prijavljujemo se za kombank dvoranu, subota veče.




Anja ** -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (10.1.2019 1:31:23)

Mi bi smo u Nišu da gledamo Sebastijana i Belu,
Radujemo se i vodićemo porodicu celu.
Jer i mi kucu jednu imamo,
Zato se toliko filmu radujemo.
Hvala puno Ringeraji!




Mišica_ta -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (10.1.2019 1:35:46)

Naša kuca živi kod bake i deke,
Jer tamo ima dvorište i lepo joj je.
Ali vikendom se igramo stalno,
mazimo, trčimo, neizostavno.
Ona je deo porodice naše,
i nije nam zanimljivo bez Paše.

Niš, Vilin grad :)




Matija car -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (10.1.2019 1:43:02)

Mi imamo papagaja dva,
hranimo ih bata i ja.
Jedam je žuti jedan plavi,
Vole ponekada da nam stoje na glavi.
Ništa još da kažu, ne znaju,
ali da ih volimo, oni sigurno znaju.

Isto Vilin grad ;:)




Duškić -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (10.1.2019 13:30:16)

Psi su nasi drugari glavni,
Bilo da su "livrice" ,
Bilo da su rasni,
Psi su nasi prijatelji strasni!


[img]https://i.postimg.cc/5QxBCyg3/20180826-154908.jpg[/img]

Kombank dvorana .Bg. 11.01.




Rosita -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (13.1.2019 13:28:20)

Rr, puno hvala. Divan je film. Plakah više puta. Dirljivo, toplo❤




Duškić -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (13.1.2019 14:23:45)

Sjajan film..i RR hvala sto ste tu za nas [sm=rozica.gif][sm=jezicek.gif][sm=darilo.gif][sm=smiley27.gif]




veselicaa -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (13.1.2019 15:58:22)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]