Niska trudnoća (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


DraganaSK -> Niska trudnoća (30.12.2018 5:52:50)

Drage zene, nova sam na forumu pa mi necete zamjeriti na eventualnim greskicama.Pokrenula sam ovu temu jer zelim da cujem vasa iskustva. Imam 25 godina i trudna sam prvi put, za koji dan ulazim u 7 mjesec i sve je bilo ok, bila sam aktivna i vise nego sto sam trebala jer sam navikla na takav nacin zivota. Doktorica mi je na prethodnom pregledu rekla da je beba nize i da bi bilo dobro da se smirim malo, medjutim pravili smo veliku svadbu, bilo je letanja oko svega toga, a na svadbi da ne pricam, preplesala sam. Prije 4 dana sam otisla na kontrolu opet i doktorica je rekla da se beba malo spustila, da nisam otvorena, ali na ultrazvuku se vidjela neka linijica (rekla mi je strucni naziv) sto je popustila, pa ukoliko ne budem mirovala i smirila se da ce doci do otvaranja. Rekla mi je da kupim pojas za trudnice, sto sam i uradila i shvatila sam bukvalno mirovanje da od kontrole samo lezim u krevetu. 
Nocas sam se probudila, iz cista mira onako cudno se osjecala, kao zarobljena u svojoj kozi, da mi nema pomoci. Zivcana, uplakana, kao da samo cekam da se porodim, kao da sam upala u neku krizu i nisam to vise ja. 
Ako neko ima slicno iskustvo, neka mi pise jer sam se iskreno zabrinula,Unaprijed hvala!  




dunja RR -> RE: Niska trudnoća (1.1.2019 17:13:26)

Draga Dragana, dobrodošla!

Prebaciću tvoj post u temu koju već imamo pa tu išćitaj šta su trudnice pisale, evo linka možda bude od pomoći KLIK


A imamo i ovu temu KLIK

Sve najbolje!





Stranica: [1]