|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 18:26:30   
Sanidej
Mi smo dobili umesto sampona neke gumene igrackice za kupanje, ostalo je isto

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 18:29:18   
mama Jo
E, i ja sam dobila te gumene igrackice za kupanje, one su odlicne, moje devojke obozavaju da se kupaju i prskaju sa njima... ribica, papagaj i rak mislim da su, zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 19:00:10   
Sanidej
Tako je, te tri zivotinjice. Devojcice se igraju non stop kad su u kadi

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 20:51:52   
vocicana
Nema veze neka je samo stiglo, jer se bas oduzilo, ali pukao je omeksivac, decko e korektno vratio sta da se radi. Neka samo malisani uzivaju u kupanju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 20:53:27   
mama Jo
O da, secam se Voci da si pisala, pa jesu ti poslali neku zamenu?

Super su igrackice za kupanje aamo se brckajte user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Osvoji Chicco paket
23.3.2019 21:32:42   
Sanidej
Chicco omeksivac mirise da je to fantazija..zuti jos lepse od belog. Lep paketic..a kurirske sluzbe bi i kliker pokvarile..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 7:08:47   
mirana1
Chicco je odlican, a predivno stvarno mirise ovaj novi zuti omeksivac.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 8:59:37   
vocicana

IZVORNA PORUKA: mama Jo

O da, secam se Voci da si pisala, pa jesu ti poslali neku zamenu?

Super su igrackice za kupanje aamo se brckajte user posted image

Bacaju pakete iako pise da je lomljivo, ja se jezim zbog toga, jer mi se mnogo puta desilo, da mi sminkuostete jako, iako je lepo zapakovana, sa amortizacijom.
Polomio se omeksivac pa je to bio problem. Sanidiej, omeksivac predivno mirise, volim Chicco, jako me podseca na stariju devojcicu moje rodjene sestre, pa mi je to jako jako lepo. Prezadovoljna sma, bas je sve predivno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 9:57:54   
Sanidej
Kako nahvalismo Chicco, da iz nasih redova biraju pr-a :) 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 15:26:39   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Kako nahvalismo Chicco, da iz nasih redova biraju pr-a :) 


Dobra ideja 👍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 16:43:28   
Sanidej
Sledeci Chicco paket-posao :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Osvoji Chicco paket
25.3.2019 16:58:07   
vocicana
Sanidej, slazem se. Najmanji problem mi je PR..stvo, tako bi se lepo snasla u tome, nedostaju mi ljudi I rad te vrste.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 237
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here