|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 14:24:54   
bubulence
Hihi verujem, mene to sve tek ceka... Ali sada u trudnoci mi sve strano... Kao da sam prvi put trudna... 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 14:52:35   
jance
Ja sam trudnocu uzivala. Radila sam do 8mog meseca i nije mi bilo tesko, finansijski sam mogla da si priustim da vidim celu trudnocu privatno pa ni tog stresa imala nisam...Pritom sam celu trudnocu imala jedan psihicki momenat da nisam imala onu " barijeru finoce" prema ljudima oko mene pa sam bila bolno iskrena prema svima bez dlake na jeziku i svi su mi naravno oprastali jer sam trudna hihihi.... Sad je sve to zamenila paranoja neka i strah da cu polomiti bebu ako je nezgodno podignem itd... A pored toga imam dvoje starijih koji od mene ocekuju da im budem mama kakvu su do sada imali... mozda ce me to malo na kraju zadrzati normalnom. Znanje da imam i njih dvoje starijih koji isto trebaju nirmalnu mamu.
Ono sto bi mi realno najvise prijalo jeste da si nadjem nesto da radim sto nema veze sa bebom, pelenama, i decom. Malo skretanja paznje

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 15:19:58   
veselicaa
Bubi lepoto,ulepsa nam kafanicu :*
Jance ja te ne znam,ali drago mi je da pises user posted image
Kod nas napadao sneg,ne moze da se izadje kolima iz dvorista.Mm celo jutro cistio ali stalno pada.
Moze kafica?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 15:45:21   
jance
Meni moze neki vocni cajic 😁Ja sam evo drugi dan u kuci zatvorena sa bebom, izasli smo sa njom napolje citava dva puta po 5min i ima sekret u nosu... Mm otisao sa sveki na slavu, a ja uzela da rucam dok beba mirno spava. I sve mozgam kako ce ovo sve da izgleda kad mm sledece nedelje pocne da radi a deca krenu u vrtic i skolu. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 15:59:23   
bubulence
Vesi meni moze kafica, da jednu tvoju popijem❤️❤️❤️.Jance jesi jos aktivna oko udruzenja? 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: JanuarRRski bar
10.1.2019 16:12:21   
jance
Bubi nisam. Svasta se tu izdesavalo i ja sam odlucila da prepustim to nekome ko moze i zeli i ima zivaca za to. Psihicki mi je bilo previse. Za grupu sam ostala ali iz ostalog sam se skroz povukla. Tu negde sam se zaposlila bila, nasla stvarno super posao sa kojim sam zadovoljna pa nisam imala ni vremena nesto. Mm razvija sopstveni biznis, nema ga kuci uglavnom ceo dan pa sve ostaje na meni sto se dece i kuce tice... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 14:32:36   
jance
Dobar dan. Niko ne pije kafu danas? Spremate se za vikend? Ja vise ni nemam taj osecaj, svi mi dani isti. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 14:52:05   
bubulence
Mi smo sada rucale pa nemam mesta za kafu 😁. Pasulj, dan treci😏. Muz me zove malo pre, u velikom problemu, ide na rucak a ne zna sta bi narucio...  Rekoh, veliki je to problem, ne znam kako da ga resis... Evo, ako treba zrtvovacu se i ici svaki dan u restoran na rucak umesto tebe 😡

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 14:55:59   
jance
Hahaha poznato.. 
Mi smo isto rucali sad. Cekam da beba provristi pa ne lezem. A i dvoje starijih su mi se ucackali u krevet pa lezim na pola napolju 😂
Radujem se jer cu danas izaci iz kuce posle 3 dana. Idemo kod devera da deca uzmu paketice konacno. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:00:46   
bubulence
Hej a kako se zove beba? 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:06:26   
jance
Ahaha sad kontam da nigde nisam napisala. Zove se Kalina. Jos joj nisamo smislili nadimak. Ja je zovem vecinom seka ili beba ( ili vristalina 😂)
Malo je tesko dati nadimak takvom imenu. Za Kristinu sam odmah znala da ce biti Kika, Ognjena sam prvo zvala majstor pa onda Ogi. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:13:09   
bubulence
Mi imamo u porodici Kalinu, i bas je nezgodno za nadimak.. Roditelji su je prvo zvali Nina, pa Lina ali ni jedno nekako nije prirodno islo uz nju i ime... Sada su izgleda odustali i zovu je imenom.. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:24:38   
jess021
Jel neko za kaFucino? Od vanile. Ja na posli do 21h, a i sutra radim. Bzvz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:26:11   
bubulence
Jess gde ti radis? Ko cuva decu kada si druga smena?Preskocicu i kafucino, toliko sam se najela😁

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:28:48   
Sanjica26 RR
Predivno ime Jance. Nasa kumica se tako zove. Ja ne volim nadimke. Tako da vam je ime pun pogodak,user posted image


Jess, ja cu da ti skuvam kaFucinouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: JanuarRRski bar
11.1.2019 15:42:39   
jess021
Sanjice, divna si🤗
Bubi, radim nabavku za jedan lanac apoteka, prvu smenu, ali ako je neka frka, dodjem u drugu jer ne zavisim ni od koga. A sa decom bude baba dok mm ne dodje s posla. 
I da, jako sam se obradovala kad sam videla da si pisala u trudnicama😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: JanuarRRski bar
12.1.2019 20:44:44   
emicaa
Kalina je toliko lijepo ime da je steta davati nadimak 😊
Gdje ste sve,pije li se ista?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: JanuarRRski bar
12.1.2019 21:36:01   
veselicaa
Evo me,sta pijeteuser posted image
Mi danas isli napolje,sankali se,Nina obozava da je napolju sada.Sneg bas napadao a nije hladno,bas je super za setanje.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: JanuaRRski bar
12.1.2019 21:52:59   
emicaa
Vesi sta hoces da pijemo 😂
Mene uhvatilo nesto pa mi se jede slatko,a ja kao karakter pa necu.Ne znam do kad cu izdrzati 😂

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.1.2019 22:00:45 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: JanuaRRski bar
12.1.2019 22:16:13   
jance

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kalina je toliko lijepo ime da je steta davati nadimak 😊 Gdje ste sve,pije li se ista?


Jeste. Nego mi nekako zvuci preozbiljno kad dete zoves samo punim imenom, sta ja znam.
Ja nudim cokoladni liker iz domace radinosti sa kojim sam sebe danas pocas_tila.... 
Mm pravi biftek, doslo mu da napravi nesto slano iako mi je obecao kuvano vino. 
Postacu alkoholicar od ovog treceg deteta. A kazu da se kao trece dete podize samo. 



_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: JanuaRRski bar
13.1.2019 17:29:32   
emicaa
Pa sigurno je tako,mame postanu alkosi i djeca se sama podizu 😂
Ja cackam po netu,gledam za more.Pije mi se kafa,a znam ako je napraviö da je necu popiti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: JanuaRRski bar
13.1.2019 18:32:22   
suzi kju
Ja u kafani nisam bila sto godina.
Sinoc mm kuvao kupinovo vino i popila sam pola kafene soljice ne smem vise i bas mi je prijalo, moracemo i veceras kada mm dodje s posla. 
Kalina je bas lepo ime! 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: JanuaRRski bar
13.1.2019 21:51:16   
veselicaa
Emice vec gledas za more.
Ja da uspavam Ninu,sinoc ostala do kasno i ceo dan kmezi.
Jel slavite veceras,pijete nesto,mm zaboravio da veceras docek,ja ga podsetila user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: JanuaRRski bar
13.1.2019 22:07:01   
suzi kju
Ja niti slavim niti pijem.Spremna za spavanje, sutra na posao, ovaj vikend nekako prekratko traje. 
Vesi 😘😘, otkad nisam videla da pises na forumu Jeste mi dobro? 
Ja malopre bas gledala ponude za more, bas mi se ide... 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: JanuaRRski bar
13.1.2019 22:09:29   
emicaa
Vesi pa inace do februara vec rezervisemo.Mislim da je jeftinije sad nego posle.
Mi ne slavimo,jos malo pa spavanje.Ujutru skola,mm na posao.Da je neradni dan mozda bi i slavili.
Mada nisam skoro nikad slavila,uglavnom kuma i ja budemo kuci i uzivamo.Sjecam se samo jednom da sam slavila,sa tadasnjim momcicem 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here