|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 6:49:11   
jess021
Jutro mame! Sta pijete? Danas ja cas_tim😊

Smesko, jel bilo akcije nocas?😂M ne probudila pre 6h i evo nas u dnevnoj, ona gleda crtani, ja pijem kafu. Jos malo pa da budim mm. Ja idem na posao.Nadam se da je prestao onaj vetar.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 7:02:40   
smeško
Srecan rodjendan, Jess!!! Ziva bila i velika porasla!😁❤ 

Sredjivala sam ormare sinoc.😂 Mm ispao iz akcije, u sred menstr.krvarenja sam. Alo, samo ga cekam, polako. Danas idemo da kupimo bicikl N.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 7:04:35   
jess021
Hvala Smesko 🤗


E bem mu misa, neka, bice prilike za razgovor.
Odoh da budim mm, zelim vam svima lep dan. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 7:05:13   
milicicak
Jes, srecan divan dan 🎂💐
Ja standardno budna od 5 🙂 idem u shoping danas, moram definitivno da kupim neku odecu za posao, u sve staro ulazim ali mi ne stoji dobro tako da moram neke krpice da uzmem. A i decu malo da ponovim 😉

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 7:47:05   
pari
Jess,srecan rodjus! Da budes srecna i ispunjena! 


Meji danas dolazi brat od tetke sa zenom i sinom...Izgleda da je bas hladno,duvalo je strasno celu noc.  Pise mi feels like -11 😨 ja htela da idemo napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:11:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jess,srećan rođendan ❤️❤️
Ja pijem kafu na terasi i hladnooo,trenutno minus tri.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:18:19   
pari
Razmisljam da li da ih vodim u muzej iluzija...bratov sin ima 7 god, moj ima 4 i po...

Sta ima jos za decu zatvorenog tipa,a da nije igraonica? Nesto mi nista ne pada na pamet...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:18:43   
mama Jo
Jutro.
Cujem ga kako duva i dalje, i celu noc sam, bas sam lose spavala...
Idemo da spremamo dorucak gladna sam kao vuk 😊
Lepp provedite danas dan svi 😘

Jess, da sto pre prodje smena i kuci da uzivate zajedno 😊 srecan rodjuskic 💗

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:24:50   
bubulence
Jutro!

Kod nas trenutno - 4. A ja u 10 imam zakazano kod frizera i jos moram i decu da vodim sa sobom jer mm naravno radi. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:46:09   
suzi kju
Dobro jutro, ja jedva gledam na oci, legla u 3 ustala u 6h,evo i mene deca milion puta pitaju kada cemo napolje, bogami danas tesko da cemo ici, ledeno je. 
Muz radi, ja da smisljam dorucak rucak da malom sredim, i ja trebam ormare srediti malo, i nas i deciji. 


Jess srecan divan dan!!! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:49:27   
Misha i Ljisha
Jess srecan rodjendan. 
Duva uzasno napolju. Ja vec svasta poradila. U 10 imam cas. Zaboravih da izvadim meso iz zamrzivaca. Evo P uspavljujem. Da dremne malo iako mislim da mu je vreme za jednu dremku dnevno

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 8:58:14   
bebilule
Jutro!


I kod mene kafa i pidzama jos uvijek. 
Joj Milicicak, kupi i meni nesto, svega mi fali za posao :) 

Nego mame ove vece djecice, od nekih dvije godine pa gore, zasto ne izvodite klince kada je hladno? Ok kada duva neka vjetrina, ali ako je samo hladno, moze im biti samo od pomoci. Meni M cim izadje par dana za redom na neki kvalitetan minus, a ima kijavicu ili kaslje, odmah bude bolje. Ja vise i ne gledam na temperature, ove godine je bilo do -15. Tada budemo krace. A ovo do - 5, ne ulazimo u kucu. Ja doduse nisam gledala na tih par minusa ni kad je bio u kolicima. Mi i zivimo skoro na planini, jbg. 



(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 9:16:42   
bubulence
Bebilule slazem se, mi izlazimo napolje uvek, i dok su bile bebe napolje su morale svaki dan, i ako je debeli minus izvedem ih bar 15 min ispred zgrade... Danas mi je samo problem sto starija uuuuzasno kaslje, ali morace napolje kada krenem kod frizera (pomerila sam na 14h). Mladja je rodjena 03.02. I vec posle 10 dana smo krenuli u set_nje. Prave. Ususkam je u kolica i set_nja... 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 9:24:11   
Misha i Ljisha
Bebi naravno da idu napolje. Icice i danas bebac ali u dvoriste u neku zavetrinu jer jako duva vetar ne moze se disati kad duva u lice. A D i ja smo i ono pre dve zime kad je bilo ono mesec i po grdnog minusa svaki dan pola dana visile napolju. Bebca na tako hladno ne bih izvodila vise od pola sata ko sto i nisam. Ali isao je i on na sneg i sankanje i idemo svaki dan napolje bar dva puta. To je pod moranjem kod mene. I ako su im nosici zapuseni odmah se lepo otpuse napolju.

Ja malcice pospremila jos i sad sam se uhvatila kompjutera da radim malo dok mi ne dodje ucenica.



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 9:31:34   
Maraj
Srecan rodjendan jess
Kod nas uzasno duva. Celu noc je bas bas duvalo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 9:31:59   
bebilule
Kod nas je stvarno i vaduh divan. Planina, nema glupe kosave...
Ove zime su ih i u vrticu stalno izvodili. Skidam kapu, valja te mladje grupe obuci u skafandere, pa presvuci u suhu garderobu... Ali neka su, i trebaju. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 10:02:42   
suzi kju
Ja moje izvodim kada je samo hladno, nek je i minus, sneg sta god ali kada je vetar ne vodim ih,a od juce duva kao blesav. 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 11:50:55   
Maslacak15
Dobar dan. Srean rodjendan Jess. Kod nas nema da se bira. Ovde cesto duva, ali nema opcija da se sedi kuci. Kako severnjaci vole da kazu : Nema loseg vremena, samo lose gardarobeuser posted image . Svi smo na okupu, imalo bi svasta nesto da se radi, tako da neznam gde da pocnem. U svakom slucaju moram da se ofarbam, proslo skoro dva meseca....kuku. Pozdrav mame.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 13:28:22   
Rosita
Dobar dan. 
Mi smo kratko bili napolju, obavili kupovinu.
Danas mi dolazi svekar na 2-3 dana. Ok je čovek, drag mi je.
Pari, dobar je muzej iluzija. Bioskop, pozorište, klasika? Ptt muzej je super za decu. A ako bi ih povela u UK Stari grad, u 17 je predstava Tvrdoglavo slonče, možda bismo se srele :D. Ja vodim D najverovatnije.
Jess, HB2Y 🎂🎂🎂. Zdravlja puno, ostalo imaš ili ćeš imati, ne sumnjam ❤



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 15:28:34   
vocicana
Sve koje idete napolje supe, mi smo od jutros zacaklili oci, kija on standardno, kaslje, ali je ok, dala mu Brufen dobio je temperature, piskio je 20 puta od jutros.
Ja sam na pola sredjivanja stana,imam za peglanje, za 300 cuda da radim, ali samo polako. Ledja me ubijaju koliko me bole, tako da moram da sednem poveremeno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 15:32:12   
Misha i Ljisha
Kako kaze jedan moj drugar u Sibiru moze da ide bez kape ali uSrbiji ne moze. Ovde duva bas bas.  

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 15:35:56   
vocicana
Ne bih zivela u Sibiru, ja ne volim prehladno, ali mi isto zato I velike vrucine smetaju, strasno mi smetaju, ne bih mogla more da izdrzim u jeku tipa, juli,,,pocetak avgusta vise ni slucajno.
Lule, izvodimo decu, ali ja globalno ne setam dete po vetru, lose iskustvo, imali smo 100 novih suga u ocima, nosu, grlu nakon setnje po vetru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 15:39:15   
Misha i Ljisha
Voci ni ja ne volim zegu. Zimi bih mogla na krov se penjati a leti bih samo lezala.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 15:46:52   
vocicana
Mi Lj, strasnoo… mrzim veliku vrucinu, ne mogu da sebe da trpim, niti koga pored sebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 21:03:49   
Misha i Ljisha
To neka nagradna igra? Nisam u toku al vidim dizu se teme.
Deca spavaju. Idem dase tusnem izrazgovaram sa muzem pa na posao😂
Kako ste vi mame? Kako decica? P mi danas bio nervozan prilicno. Kazu babe deca su nervozna kad duva vetar

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here