|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 21:41:14   
Ana RR
Dobro veče user posted image baš je ledeno, kod nas je noćas pao sneg user posted image jutros se zaledila brava na kapiji. Prvi put ove zime.

Mi smo izašli iz kuće jutros u 10 sati a vratili se u 20h. Obišli Feydom i Tahiroviće, išli kod mojih, pravo od njih na plivanje pa posle plivanja svratili do tc nešto da kupim. Hteli da sednemo na vafle ali gadi mi se sve zbog pušača. Da li će ikada kod nas uvesti totalnu zabranu pušenja u kafićima? Živim za to. U Kanadi moraš da budeš udaljen 150 m od objekta da bi zapalio cigaru a kod nas.... odvratno. Samo smo se okrenuli i izašli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 22:49:56   
smeško
Slažem se, Ana. Ja sam od mnogih mesta odustala zbog duvana. Još ako uđemo sa decom, neki nas pogledaju kao da smo uveli Godzilu, a svoj dim od cigareta ne vide...

Danas smo sređivali nešto po kući, baš sam umorna. Deca su bila skoro ceo dan napolju, J nešto kraće od njih. Idem sada u akciju na mm.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 22:56:58   
bubulence
Vece!

Mi imali goste celo popodne, lepo smo se druzili. Meni ne smeta dim bas toliko ako idem samo na pice, ako idemo da jedemo onda mora da bude nepusacki deo. Mada sam pre trudnoce pusila, pocela pre nekih godinu dana i pusila sve dok nisam saznala da sam trudna. Ali opet nikada nisam zapalila u restoranu, kaficu, kod nekoga... Nego samo na mojoj terasi i par puta u trpezariji iz koje se izlazi na terasu. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 23:09:48   
smeško
Bubi, ti si od onih kulturnih pusaca. Bravo! Je k'' planiras kasnije da nastavis sa pusenjem?


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
23.2.2019 23:15:07   
bubulence
Zavisi od kilaze 😁. Kao devojka sam pusila, kada sam saznala da sam prvi put trudna odmah sam batalila cigare. 7 godina nisam pusila ugojila se i pocela ponovo. Dok nisam opet ostala trudna...

Ali nikada nisam volela miris cigarete u kuci... Mm ne pusi, i niko, bas niko u nasem drustvu ne pusi. Od svih koji mi trenutno padaju na pamet puse jedino dever i njegova zena

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 6:27:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Evo ovaj vec njace. Njakator mamin. Sinoc sam prekrsila dijetu. Mm kaze ajd cas_tis picu 😂 i ajd cas_tila. Gledali film. Razgovarali se. Onako fino vece. Evo svi budni. I akcija. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 7:22:19   
vocicana
Dopbro jutro devojke. Nadam se da ste lepo spavale, da ste s obzirom na opis situacije od sinoc imale i malo khm...khm...
Moje dete ima visoku temperaturu, nocvas smo se budili, pili brufencice, nadam se danas da se situacija malo promeni, ali videcu.
Moram da ga odvedem na analize.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 8:30:08   
emicaa
Dobro jutro.Juce nisam posala nisam stigla.
Budna sam vec sat vremena i perem ves 🙄
Ja sam pusac ali mrzim zatvorena mjesta gdje je dozvoljeno pusenje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 8:39:23   
Maraj
Jutro. Nama noc onako. Deca dobra , ja zezam user posted image muci me ova dojka...boli me...dal je mastitis...ko ce ga znati...moracu do dr...
S pocela da brblja , jako je smesnauser posted image
Voci da brzo prodje user posted image
Ana user posted image vama svaki vikend neka akcija! Super!

< Poruku je uredio Maraj -- 24.2.2019 8:40:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 8:45:27   
mama Jo
Jutro mamike... juce smo akcijali, nema gde nas nije bilo... i danas cemo vala.
Voci, kak je maleni od jutros?
Maraj, samo te boli ili i napipavas neki cvor i dalje? Nisi imala temperaturu ti?
Ostalima lepu nedelju, uzivajte 💗

Sas vidim da si pisala u temi, aj'' tamo cu.

< Poruku je uredio mama Jo -- 24.2.2019 8:46:57 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 8:54:20   
Misha i Ljisha
P drema. Ja cu sad konacno kafu natenane. Inace D bio rodjendan u januaru. Dobila je farme 134 br par komada. I majice isto. I velike joj. Reko sreco cini mi se da si porasla hajd sad da probamo (inace nisam skidala etikete) kad me slog nije strefio. Sve su joj KNAP😱 jos ja ostavila kao za jesen za skolu. Kao bice jpj taman do tad. Da ne izblede jer ima dovoljno odece. Covece do skole ce joj biti do clanaka sve. Ja ne mogu da verujem svojim ocima. Eno stavih da se peru sve te nove stvari. Jos ako ih susilica skupi malo...nece ih ni nositi. 
Brat od ujaka ce postati tata. Tako da cu svePavlove stvari njemu dati ako je decak a ako je devojcica ima ducinih stvari. Ludilo s ovom decom.okracale P dve jakne. Evo trecu izvadili za decu od 18meseci. 😱 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:12:54   
Milena18
Jutro!
Ja danas moram na posao, dolazi nam predsednik 😣 Baš se osećam kao kreten što moram da budem tamo.
Nisam se javljala ovih dana, nešto sam lošeg raspoloženja, pa da ne mračim.
Nadam se da ste sve dobro i da su deca zdrava. Grliša za sve.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:15:25   
Ana RR
Dobro jutro! Moji odoše na plivanje, ja sam ostala kući. Red bi bio da se sredi kuća. A i ne mili mi se po ovoj zimi.

Popodne nam dolaze kumovi, ima da zaginemo a sutra škola. Sreća pa ide posle podne, ja ne znam kako bi ustali u 7 sati.

Milena, da se središ za preCednika user posted image

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ana user posted image vama svaki vikend neka akcija! Super!


Maraj, baš svaki. Subotom obavezno nismo ceo dan kući. Još kad krene lepo vreme, neće nas kuća ni videti. A srediće se sama user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.2.2019 9:19:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:23:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Slažem se, Ana. Ja sam od mnogih mesta odustala zbog duvana. Još ako uđemo sa decom, neki nas pogledaju kao da smo uveli Godzilu, a svoj dim od cigareta ne vide...




Što je najgore unutra je bilo puno dece. Bila je neka predstava za decu napolju pa su posle svi uleteli u kafić. Gomila dece i majke koje puše kao turčini. Gade mi se svi. Kaže mm, ne idemo nigde dok ne prorade bašte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:27:17   
suzi kju
Dobro jutro /dan, budni smo od 6h,doruckovali, pa da krenem u akciju aredjivanja stana, a popodne idemo kod mog brata od ujaka, bas se dugo nismo videli.

Voci da brzo prodje, ljiso bas lepa vest. Od mog brata od tetke zena trudna, nisu planirali, sin im ima 15 godina, cerka 13, ni sanjali nisu da ce dobiti jos jedno ,  inace ona imala cikluse redovno, i kad je otisla kod lekara kad joj je zakasnilo prvi mesec, imala je sta da vidi, bila vec puna tri meseca trudna, uskoro treba da se porodi, nosi decaka. Samo neka se deca radjaju 😊😊😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:43:15   
emicaa
Anci u doboju su tek sad po nekim igraonicama poceli zabranjivati pusenje.Djeca se igraju a tate i mame nd vade cigaru.Zato ne volim dole ici u igraonicu.
Milena koji preCednik,Vučko  😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 9:57:16   
Ana RR
Emi, i kod nas ima toga. Jesenas odem po Marka u igraonicu, bio na rođendanu. kada sam otvorila vrata našla sam se u magli dima. Nema odvojenog dela za roditelje već je sve kao jedna celina, sa jedne strane su zanimacije za decu a sa druge separei. Tu je bilo i malih beba, jadna deca, pogušili su se. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:10:03   
Milena18
Ana, evo sad sam srela koleginicu, sredila se kao da ide na svadbu 😁
Emice, pa on, naravno. Zar postoji drugi? 😂 Jao, muke moje...
A to za dim... nemam reči. I meni to jako smeta, i kad idemo sami, a posebno sa M.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:14:04   
Ana RR
Jao živote user posted image ali dobro, možda bude na televiziji pa da lepo izleda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:33:56   
Maraj
Milena user posted image masi nam na vestima, da te vidimo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:44:32   
vocicana
Maraj, ja se nadam da bude bolje. Kaze mi mm d aje lepo ustao iz krveta, ali slabo mu spada temperatura. Propraticu ga jos danas, ako nema vajde, sutra u dispanzer. Ili mozda odem do privatnika, samo da resim enigmu.
Dugo ga nije ovako sj...lo da izvinete na izrazu. Ali mozda i prodje, videcemo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:54:40   
vonavoj
Milena,svi moraju da dodju,grrr..a i da se spreme,uzas..koje ucenjivanje..Rucak,ves,nedelja..jos imamo i neki rodjendan,tj.mladju vodim u igraonicu..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 10:56:34   
vocicana
Milenice, samo odradi i bezi kuci. Svi su u istom fazonu.
Ja ti zelim da ti se raspolozenje popravi malo i da danasnji dan sto pre prodje.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 11:17:15   
Maslacak15
Hahahahha jojhahahahha...znam da je politika zabranjena Ali ima neki klip Velje I, kako kuka: daj nam bre bar jedan Dan da Malo odmorimo i predahnemo🤣reci evo kad te nece biti ...imaj milosti hahahhahaha uzas. Milena saosecam.

Ja pijem drugu kafu, A drema, decaci se igraju u svojoj sobi. U petak stigla i konacna obavijest o prihvatanju rada u celini. Nebi Ste verovali koja je to z...cija postala. Posto smo prvo obavesteni pre tri nedelje a"accepted in Principle"  E Ali onda ti nakace carsav editorial requests od nekakvih formaliteta, malih i velikih slova, do detalja pa zackoljica Öko grafickih prikaza itd.pa smo to sve odradili i poslali i sad je stigla konacna odluka. Ako je i od Nature communications mnogo je. Mislim da cu da se napijem kad se pojavi online. Ali to ima da cekamo Jos mozda metar Dana.igranka bez prestanka, rekoh ja. Samo da Mi deca ne budu naucnici...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
24.2.2019 12:27:00   
smeško
MIlena i masku da staviš! Ali, ne zbog njega.

Mi sređujemo dalje po kući čim popijemo kafu. Presipam iz šupljeg u prazno na svakih par meseci. Premeštam, izbacujem, ubacujem,...

< Poruku je uredio smeško -- 24.2.2019 12:28:17 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here