|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:09:37   
dunja RR
Dejance, ako mozes otidji negde da te pogledaju, da bi bila mirna. Ja danas vodila S u bioskop, beba lumpovala jer je bilo glasno. Posle S vodil na sisanje , pa do Lagune da kupim 2 knjige, sutra imamo 2 rodjendana, jedan ujutru drugi uvece. Videću da li cu uspeti da ga odvedem. Sve mi je teze i teze da hodam, a vikendom smo sami. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:12:51   
Maslacak15
Ja je nebi odvracala ..sta znam. 99 odsto je SVE U redu Ali to umire se je relativno. Trebalo bi da oset_is i jasne pokrete. Pojedi cokoladicu. Kod zrele posteljica treba biti oprezan ..zato se posle ternina Radi ctg avaki Dan. OK ovo je ranije Ali je i posteljica zrela. Ako se ne prmeni jasno na bolje ja bi isla i trazila ctg.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:13:00   
dunja RR

Ja nema sanse da lezim na ledjima ravno, odmah ostanem bez vazduha. 
IZVORNA PORUKA: dejana007

Legoh na ledjima, skroz ravno




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:24:30   
nata11
Nemam Maslacak Vasa previa samo me zanimalo jer nema dovoljno podataka kod nas o tome.

Jel se u tom slucaju i desava da se posteljica podeli na 2 dela? 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:28:36   
vonavoj
Malo je gurkaj,pojedi,popi vode.Ja sam lezala na ledjima i za ctg,uvek me pitali da li mozes?Ako imas gde,idi na ctg.Ni pokreti nisu bas potpuni jasni,nemaju mesta,to je sad komesanje,ali se oset_i.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:43:29   
nata11
Molim Vas za savet jel rano 19+4 za ekspertski uz?
Jel ipak sigurniji od 22-24!



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 17:46:29   
vonavoj
Rano je nato...postoji razlog kasnijeg,zbog razvica organa,ne znam kojih tacno. Nemoj da zuris. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 20:30:06   
dejana007
Pratim. Sacekacu do sutra ako me ne ubedi da je aktivan idem odmah ujutru. A bila jutros da dajem krv i muz bas rece da svratimo na ginekologiju na ctg i ja kao "ne ionako idem u ponedeljak". Posle se ziva pojela. Posebno jer ocekivala ako bio miran sinoc i preko noci da ce biti bolje u toku dana. Posle se vec uznemirila. Ee Dunja jedva se ispravih posle. Mogu da disem ali jedva se uspravim.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 21:11:54   
MojMiki
Dunja hvala 😘Meni juce bilo tesko kad sam dosla iz BG pa sam spavala, onda imala goste. Bas su me odusevili. Sedela, uzivala. Ali od sinoc mi je bas bas lose. Uhvatio me virus, grlo, nos, glava me boli, sva sam polomljena jos i stomak i ledja....pa ne znam sta me od cega boli. Evo jedva sam dan pregurala. Muz bolestan, sin, svekrva, moji roditelji, deca od brata, cak je bratovljev sin u bolnici ima ovaj grip.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
9.2.2019 21:19:25   
MojMiki
Deki moja devojcica je danas bila mirna, ali posle parceta torte se javlja. Juce dr kaze da me planira za 17.02. da radi cr, ali da odem u cetvrtak na kontrolu pa ako proceni da treba taj dan ce biti cr. Najlepse je sto necu biti u bolnici pre cr, vec taj dan dolazim. Najverovatnije ce biti lokalna anestezija. Ostaje se 3-4dana ako je sve ok. Spavacice rece ima njihove a bademantil ne treba jer je bas toplo. Od analiza imam krv sto sam vadila, urin, briseve jos iz januara i misljenje interniste. Kaze ne treba vise nista. Oni ce ponovo da mi vade krv kad me primi.Inace mi ne stize mail obavestenja iz nekog razloga pa dok ne udjem na forum ne znam za novosti.

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 12:44:55   
Sarav
Evo mene da se prijavim, čekamo treću bebu. Neplanirano ali željeno. Još smo mali, 11+2 i guramo polako. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 12:56:49   
dunja RR
Dobrodošla Sarav! Bravo za trece♥️
Mi na rodjendanu kod Savine ljubavi iz vrtica, nisam mogla da izbegnem, pri kraju je ovaj jutarnji, pa kuci pa posle na vecernji rodjus, kod drage mi RRajke. Sutra se razmisljam da ga ne vodim u vrtic, jwr mi zubarka iz DZ rece neki dan kada sam svratila posle ginekologa da ga dovedem na kontrolu sutra oko 2. Pa nek odmori mozda sutra od utorka u vrtic, ako ne zaglibi opet sa kasljem, poceo je prekjuce da kasljuca. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 16:12:57   
dejana007
Sarav dobro dosla! I bas lepe vesti! 


Mojmiki mi od jutros bolje. Osecam pokrete. Tako da sam mirna. Lezim na levi bok i cutim. Sutra u 14h na pregled. Mojmiki tu smo negde. Meni dr dezura sutra pa 19.02... Verovatno ce tih dana izazivati porodjaj takodje po proceni. Da vidi koliko sam otvorena, stanje posteljice i dotok hrane i kiseonika isl. E sad drugo je ako mi mimo tih datuma krene porodjaj onda idemo pa ko me porodi :D 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 16:18:16   
dunja RR
Dejance, odlicno! Miruj i mazi sromak, uskoro finiš♥️

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 16:50:19   
BubaBubica
Sarav čestitke za treće ❤️ mučnine su ti verovatno već popustile pa neka ostatak prođe lagano! 


Čitam malo šta se dešava u 24.nedelji jer sutra ulazimo u nju i još manje od mesec dana je ostalo do ulazka u treće tromesečje a ja se žalim kako mi sporo prolazi vreme. 😳 Nekako još uvek imam osećaj da sam na početku drugog. 
Kod nas opet temperatura, D juče ceo dan imala proliv i nije htela da jede pa nije ni uzela lek za astmu... Danas sam je nakljukala i brufenom i probiotikom pa je bolje, ja više nemam snage da se borim sa njom. Toliko je teška za saradnju i hoće samo što ona želi. Nije htela da jede supu i rešila sa da ne popuštam al džaba, prosula je supu i po sebi i meni i podu sa sve drekom iz petnih žila... Nek radi šta hoće ja dižem ruke. Sad spava pa odmaram i ja sa njom, devojke nešto crtaju u sobi. 
Gledala sam i sajt Akse da vidim šta sve ima, pa kad prođe ova golgota sa virusima da izvadim bebeće stvari da odvojim neutralno pa da vidim šta mi sve fali. Valja se polako pripremati i praviti spisak. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
10.2.2019 21:24:51   
nata11
Trudnice ne secam se da li sam pisala : Metroparking ima besplatan parking za sve trudnice. Auto moze glasiti i na drugog clana porodice sa kojim zivite na istoj adresi.



_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 13:24:51   
veselicaa
Sarav bravo draga user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 15:04:25   
Sarav
Hvala svima! ❤️Danas bila na poslu, ali s obzirom na ovaj grip koji je u punom jeku rešila sam da od sutra uzmem godišnji i nakon toga bolovanje. Ja sam super ali se zbog epidemije povlačim kući. Moram malo da preplitanje temu da vidim dokle su stigli vaši stomačići. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 17:25:32   
dejana007
Zdravo svimaaa. Zavrsila danas pregled. Visok je grlic i nije me ostavio. Ctg u cetvrtak pa ponovo kontrola za 19.02. Jedva sam cekala da se vratim kuci. Nikola me po ceo dan juri po kuci. Cuo da se priblizava porodjaj i samo komentarise da cu da mu nedostajem. Samo me grli, ljubi :) I kad god krenem na pregled on misli dal cu brzo doci il ne :)



_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 17:40:23   
MojMiki
Sarav dobro nam dosla. Deki koliko ti je star Nikola? Hocemo neku opkladicu koja ce pre od nas dve :-)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 18:49:03   
IvanaSK RR
Sarav, divnoo ❤️
Ljubim sve stomacice 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 21:20:56   
dejana007


IZVORNA PORUKA: MojMiki
Deki koliko ti je star Nikola? Hocemo neku opkladicu koja ce pre od nas dve :-)



Nikola je veliki decko :-) Aprila puni 8 godina. :-) Sto se tice opklade mozeee!!! Deluje zanimljivo!!! Samo daj udeu :-)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 22:31:03   
MojMiki
O jeste veliki :-) a ja pocela da razmisljam kako sve to da naucim mog sina, ali on ima tek 2godine. Uh daj nesto originalno ili korisno.....mozda neka knjiga za pobednika

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 22:45:26   
dunja RR
Miki, Dejanče, jel vas boli stomak otkako ste u 9. mesecu? Ja se danas baš baš čudno osećam, kao da je beba otišla dole, sve me pritiska. Jako se isteže, gura,
A možda je i zbog aktivnosti, juče 2 rođendana, još usisavala stan između njih, a prekjuče bili u bioskopu, one ogromne stepenice u Komban dvorani me umorile, a garant ima negde lift. Ssda opih magnezijum,
Sutra imam UZ, radim briseve, pa sam danas odradila depilaciju (prvi put u ovoj trudnoći). Inače nemam puno dlaka, jako malo, ali izdepilirali mi noge(hladnim voskom, za manje od 10 minuta), a dole sam se sama sredila. Dlake mi neće rasti sad neka 2 meseca na nogama, toliko sporo rastu i retke su. Na rukama nemam dlaka.

Devojka koja me depilirala kaže da nema šanse da ja izguram preko 7-10 dana još, tako joj deuje stomak, veliki i spušten.

I moja RR drugarica na rođusu njenom sinu, juče kada me videla, kaže nisi se puno ugojila, ali stomak ti je ogroman za početak 9. meseca.
Videla me pre toga pre 2 meseca, na rođendanu njene ćerke, i tada mi je rekla da joj ne deluje veliko stomak.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.2.2019 22:55:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/19 [chat]
11.2.2019 23:04:16   
Rosita
Sarav, bravo!
Dunja, zar deveti već, auuu! Odlične ste.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here