Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 15:49:17)

Nova generacija multikorektivne nege za boost mladosti i lepote vaše kože.

Crème Prodigieuse® Boost predstavlja najnoviju generaciju nege s multikorektivnim uticajem na posledice užurbanog stila života, kao što su stres, umor i sl, te urbane okoline u kojoj živimo. Zahvaljujući antioksidacijskom kompleksu cveta jasmina - svežina, blistavost i mladost kože - sada su vam na dohvat ruke.

Proizvodi Crème Prodigieuse® Boost linije u potpunosti poštuju prirodnu ravnotežu kože, a namenjeni su prvenstveno ženama između 25. i 40. godine.

[img]https://i.postimg.cc/xd7YHX1t/NUX-CP-Boost-Mannequin-1-1.jpg[/img]

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u susret 8. martu obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom!
NUXE vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu


Crème Prodigieuse® Boost predstavlja najnoviju generaciju nege s multikorektivnim uticajem na posledice užurbanog stila života, kao što su stres, umor i sl, te urbane okoline u kojoj živimo. Zahvaljujući antioksidacijskom kompleksu cveta jasmina - svežina, blistavost i mladost kože - sada su vam na dohvat ruke.

Proizvodi Crème Prodigieuse® Boost linije u potpunosti poštuju prirodnu ravnotežu kože, a namenjeni su prvenstveno ženama između 25. i 40. godine.



U periodu od 22.02. do 7.03.2019. NUXE poklanja za 3 Ringerajine dame po 1 Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu

Prestižni francuski brend NUXE obradovaće Ringerajine dame sjajnim nagradama za 8. mart!

[img]https://i.postimg.cc/5NNxhdT5/nuxe-1.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

PROČITAJTE VIŠE





veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 15:52:47)

Wow koji poklon,bravo za nasu rr i Nuxe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 15:58:01)

Juhu, divnooo [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 16:12:17)

Wooow! [sm=bravo.gif]




Sarav -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 21:23:46)

Opa, bravo! 




Sanjica26 RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 21:39:38)

Pisitite, igrajte se. :) 





Maraj -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (21.2.2019 22:02:20)

Divno [sm=bravo.gif]




Tajčica -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 2:14:12)

Divota [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 10:55:33)

Divno,divno 😍




IvanaSK RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 11:10:47)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 11:11:50)

Pisite drage [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 17:44:21)

Predivno..




Sanidej -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (22.2.2019 21:18:48)

Lepi izgleda, ali naziv brate mili..😁




mirana1 -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (25.2.2019 15:30:54)

Bas lepo.
Mada nikad ovako nesto nisam probala a ni koristila.




veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (4.3.2019 12:07:21)

Pisite [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 10:41:16)

Dobitnice našeg nagradnog konkursa, koje će naš dragi sponsor Nuxe obradovati 3 dame sa po 1 Energetskim koncentratom za pripremu na dalju negu su:

1. Sanidej sa 344 objava
2. veselica RR sa 307 objava
3. bubulence sa 243 objava


Molimo naše dame da nam pošalju svoje svoje podatke do 12.03. (ime i prezime, adresu stanovanja u Srbiji, broj mobilnog) kako bi sponzor poslao nagradu.
[sm=bravo.gif]
Čestitamo[sm=bravo.gif] Srećan 8. mart

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Nova generacija multikorektivne nege za boost mladosti i lepote vaše kože.

Crème Prodigieuse® Boost predstavlja najnoviju generaciju nege s multikorektivnim uticajem na posledice užurbanog stila života, kao što su stres, umor i sl, te urbane okoline u kojoj živimo. Zahvaljujući antioksidacijskom kompleksu cveta jasmina - svežina, blistavost i mladost kože - sada su vam na dohvat ruke.

Proizvodi Crème Prodigieuse® Boost linije u potpunosti poštuju prirodnu ravnotežu kože, a namenjeni su prvenstveno ženama između 25. i 40. godine.

[img]https://i.postimg.cc/xd7YHX1t/NUX-CP-Boost-Mannequin-1-1.jpg[/img]

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u susret 8. martu obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom!
NUXE vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu


Crème Prodigieuse® Boost predstavlja najnoviju generaciju nege s multikorektivnim uticajem na posledice užurbanog stila života, kao što su stres, umor i sl, te urbane okoline u kojoj živimo. Zahvaljujući antioksidacijskom kompleksu cveta jasmina - svežina, blistavost i mladost kože - sada su vam na dohvat ruke.

Proizvodi Crème Prodigieuse® Boost linije u potpunosti poštuju prirodnu ravnotežu kože, a namenjeni su prvenstveno ženama između 25. i 40. godine.



U periodu od 22.02. do 7.03.2019. NUXE poklanja za 3 Ringerajine dame po 1 Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu

Prestižni francuski brend NUXE obradovaće Ringerajine dame sjajnim nagradama za 8. mart!

[img]https://i.postimg.cc/5NNxhdT5/nuxe-1.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

PROČITAJTE VIŠE







Sanidej -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:07:20)

Hvala :)




bubulence -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:19:22)

Hvala mnogo rr i sponzoru. Nagradu prosledjujem IvanaSK rr ☺️.




IvanaSK RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:47:16)

Čestitam devojke!Bubi,draga,divna si! Hvala ti,ali ja ne mogu da dobijem nagradu jer sam osvojila u maju.❤️❤️




bubulence -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:50:43)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Čestitam devojke!Bubi,draga,divna si! Hvala ti,ali ja ne mogu da dobijem nagradu jer sam osvojila u maju.❤️❤️


Ali sada sam je osvojila ja i ja hocu da je ti preuzmes. Znaci sponzor poklonio meni a ja tebi. Smatram da nismo prekrsili pravila. Neka se oglasi marketing☺️




IvanaSK RR -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:54:38)

Moze tako,al prvo mora na tvoju adresu pa da je ti meni prosledis 😂😂




veselicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 11:56:04)

Hvala rr i sponzoru [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mirana1 -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (8.3.2019 12:29:31)

cestitam, ja sam utajila pred kraj




emicaa -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (11.3.2019 8:38:03)

Malo kasnim,ali cestitam 😊




vonavoj -> RE: Nuxe vam poklanja Energetski koncentrat za pripremu nege kože za dalju negu (11.3.2019 8:46:11)

Oo bravo bubi,cestitam!I ostale devojke! Super nagrada!




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>