|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 20:48:27   
Maraj
Ljiso user posted image za P
Sta su ti deca. Njih ni T ne ometa u aktivnostima kao sto je prohodavanje.
I ja se ne pohvalih. S vec uveliko puze
Samo je krenula. Mislili smo da nece znati. Taki da smo danas spakovali prenosivi krevetac iz dnevne sobe. Tu smo je stavljali da se igra. Bila nam je na "sigurnom". Sad kako je propuzala nece u krevetac. To joj je gubljenje vremenauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:06:51   
pari
Kako uspevate da inhalirate vase bebe? Meni se T dere, gura inhalator...nema sanse da joj ga stavim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:14:41   
mama Jo
user posted image za P, svaka cast!!
Maraj i kod vas krece sad turbo, jos kad krene prohodavanje, pa kad prohodaju... jaoj, pa bi svuda da se popnu, zavuku.. evo mi smo sad u toj fazi, pa to je sou ceo dan.
Pari, nemam pojma sta da ti kazem... mi smo J u tom periodu jedva, doduse samo jednom smo je inhalirali nekoliko dana, isto tako prvi dani nema sanse, onda je nekako prihvatila, ne znam i sama kako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:28:12   
Maraj
Pari...pa sta znam. Ja sam S inhalirala pre mozda mesec dana. Uspela sam nekako. Ona voli reklame. Pa je malo reklame gledala. Malo je L zabavljao. Pa ako se upišti prekinemo na par min pa onda opet probamo i tako...jbg to ke za njeno dobro...tako da ja insistiram. Jedino ako bas vristi, tada je ne bi mnogo terala

Mama jo...sad je situacija haos. Ne znam kakva ce biti. L razvlaci autice po celoj kuci. Ona juri. Sto njega, sto njegove igracke. On joj ne da. Pa hoce i da je ćušne...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:30:59   
pari
Ona je bas vristala 😕 probacu sutra ponovo...Iako je mene gledala kako se ja inhaliram...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:40:32   
Maraj
A da joj prvo stavis samo masku
Da ne ukljucis inhalator. Samo masku joj stavis , da se malo prilagodu na nju. Pusti joj neke pesmice tipa mama voli bebu. Ili reklame. Ne znam dal voli sta.... ja S ne pustam nista. Al kad mi je tako nesto bitno, pustila sam jij nednom na telefonu mama voli bebu. Sva je hipnotisana bila

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
30.3.2019 21:52:04   
mama Jo
E sad me je Maraj podsetila, i mi smo davali J inhalator tako da se malo ,,igra", ne ukljucimo ga nekmgo tako eto, pa o da kao stavimo nekoj igracki i tako... sve vreme joj neato pricam, i tako nekako mic- po mic 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 7:58:46   
Misha i Ljisha
Dobrk jutro. Nocas cepic jednom pa jednkm vrufen. Evo ga ima temp al 37.5 cekam da vidim oce li se sam izboriti. Preko dana mi je lako na ocima.mi je. Mada mi je i celu noc bio na ocima 😂 zato sad ne vidim na oci. On ima proliv. Sad ce da dobije probiotik. Dadoh i juce. I nocas se ukakao i sve probilo.


D je sinoc isto imala nisku temp. Al ona je velika i dobro gura. Sad sam izvlacila slince i njemu i njoj o sebi 😂 uzas.
Kasnkml.sa doruckom. Tj ne kasniml sat se pomerio 😁 
Rosi srecan rodjendanac deranu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 8:44:53   
mama Jo
Joj pa to je onda virua neki... nadam se da ce vam danaa.biti skroz bolje.
Jutro mame.
I mi odemo na dorucak pa u akciju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 9:10:21   
pari
Rosi,srećan divan dan! Da bude veseo! 


Mi relativno ok spavale. Skuvala sam ovsenu kašu i napravila limunadu pa da jedemo...Posle ćemo napolje,još ne znam gde...išla bih do neke pijace pa da se prošetamo...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 9:15:32   
Maraj
Jutro
L i S doruckovali. L ode da tatom u nabavku. Ne znam vise sta da kuvam zbog L...a da i on to jede...

Rosi user posted image srecan rodjendan
Pari ja volim zemunsku pijacu. Nekako mi ima dusuuser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 9:40:35   
IvanaSK RR
Rosita,srećan rođendanko ❤️
Ljiso,kako ste sada?
Pari,ja obožavam limunadu user posted image
Maraj,mene smisljanje rucka izludjuje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 9:45:45   
vocicana
Ivana me too, izludjuje me rucak i smisljanje. Ali me najvise izludjuje neizjasnjavanje sta ce, da mi bar kazu sta hoce, pa onda nije problem.
Rosi srecan rodjendan, mackice!! Zivi i zdravi bili sto godina.
Ja na poslu, nema nigde nikog, ali ne garantujem da ce tako odustati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 9:54:18   
pari
Sad nešto razmišljam,mislim da bi:trebalo napraviti nedeljni jelovnik i onda ne razmišljaš svakii dan...nego ga napraviš za vikend i to je to


Ivana,pa gde si ti? Nešto te nema...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:02:24   
Maraj
Voci user posted image autokorekt
Pari ja nekad virnem u nedeljni jelovnik vrtica, al dzabe kad L to nece da jede. Ja u zivotu nisam vise pravila spageta nego sad....nisam ih nesto ni jela ranije. Al ne mozemo samo to jesti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:04:46   
vocicana
Pari, treba!!!! Da znas da cu tako da uradim, sve mi zao bude sto nema nekih primeraka po netu pa da to iskoristim!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:06:33   
pari
klub zdravih navika sajt,tu ima svake nedelje...

Ali znam,zeznuto je,ni meni M neće baš puno toga da jede...Juče napravila meso u sosu i pire,on jeo samo meso...doduše bolje meso nego pire ali eto,ima svoje bubice...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:08:14   
vocicana
Ja u zivotu nisam vise pravila spageta nego sad....nisam ih nesto ni jela ranije. Al ne mozemo samo to jesti...

user posted image ti si moj covek,. ja bi se ubila vise majke mi

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:11:26   
mama Jo
Pari, to je super ideja za nedeljni jelovnik, to bi samim tim znacilo i kompletnu kupovinu vikendom sto bi meni znatno olaksalo, jer kad treba sa njih dve da idem u prodavnicu po samo jednu namirnicu (a kamoli vise) nije mi dobro user posted image
Bas cu probati tako, mada sam ja dosta neorganizovana osoba pa ne ocekujem previse od sebe 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:16:20   
vocicana
joj Mama Jo, meni se povraca poekad kada pomislim na nabavku sa detetom, on je stvarno dobar, ali ima te lutke povremeno, trazi neke stvari a i ja nisam u vinklu sa zivcima uvek, pa ne bude bas dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:24:03   
Misha i Ljisha
O da planiram tako odavno ali kao i mama jo s te strane sam totalno neorganizovana😁 p dremnuo ima i dalje temp. Ja se kao trudim da malo sredjujem al pored svih u kuci cini mi se da je nemoguca misija. Poslacu ih napolje 😂 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 10:40:54   
Ana RR
Hello user posted image ja bih spremila šta god požele samo da nešto požele (da se Marko pita on bi svaki dan jeo ćevape i krompiriće user posted image ). Ovako kad god pitam šta da spremam dobijem odgovor Šta god hoćeš grrrrr.

Moji na plivanju, ja ostala kući. Juče ladno dobijem dok smo bili u gradu (a 23. dan). Srećom pa uvek imam uloške u tašni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 11:02:17   
vocicana
Ja sam Ana isto 23 ci dan, ali je brzo proslo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 11:06:20   
pari
Meni T zaspala iako sam planirala da negde idemo pa da u set_nji spava...ali dobro...i tako ce spavati verovatno 15-30min 😁 pa cemo kasnije negde...
Radila sam jutros kratko vezbe...kad bih se naterala da ih svaki dan radim,pa makar i 10 min...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
31.3.2019 11:08:29   
vocicana
Ja danas krecem sa madero, intenzivno, taman sam uhvatila red i poredak jedno 12 dana, danas krecem i ne stajem. A za vezbice, tako treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here