|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilski bar
24.4.2019 10:21:19   
jance
Dobar dan. E konacno. Sad cu imatikonacno chat teme na gotovs cim dospem na forum.

Ako sam ista uzela iz onog grozno iskustva nosenja holtera za pritisak, to je da znam kako se osecam kad mi je pritisak povisen ili kad krece da skace. nije glavobolja niti bilo sta sto inace pisu nego neka neobjasnjiva nervoza. mozda je i suprotno, da nervoza podize pritisak ali barem znam.

Inace puko mi glas. Sapucem u punoj kuci...



_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: ApRRilski bar
24.4.2019 10:27:15   
Ivanka 75
Jance, meni skoci pritisak kad se iznerviram, zaboli me glava iz momenta, e sad, pritisak se malo unormali ali glava ostane da boli

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: ApRRilski bar
24.4.2019 10:40:42   
vocicana
Dobar dan mame, samo da mahnem! Idem da se bacim u akciju, kuca je bomba!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: ApRRilski bar
24.4.2019 10:43:46   
jance
Da. Kontam i ja da je uzrocno-posledicno. Videcu sta mi kaze kardiolog, kakvu ce mi terapiju odrediti ili promeniti ali ja cu malo makar pokusati stres da smanjim. Sve me zivo nervira, planem za cas, bas sam postala zapaljiva ko hepo kocka....

Stvar je u tome sto ja nemam apsolutno nikakvih simptoma kad mi skoci pritisak, potpuno se osecam normalno i dobro. To je gore nego glavobolja, znaci da ga je jos teze provaliti.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: ApRRilski bar
24.4.2019 23:51:35   
Ivanka 75
Samo ja pisem veceras...
Oba hrčka spavaju... Ja čekam seriju Južnjačko srce, gledam je po treći put ❤️

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 7:37:43   
Ivanka 75
Dobra dan... Opet ja... 😉
Nema me, nema, pa me ima previše 😄
Sendviči spremni, tri komada, pakovanje galeta, plus gricke... Ko da ide na 3 dana a ne na jednodnevni izlet😂
Kažu biće toplo danas, jupiiii! 
Kratka suknjo, here I come! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 7:57:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ivanka, nemoj da se gubi. Falis ovde. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 8:23:39   
Ivanka 75
Valjda ce neko da me nadje ako se zagubim 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 10:39:42   
jance
Dobar dan. Ivo srecna ekskurzija detetova....


Zatrpana sam u vesu ovih dana, poludela na mmovo gundjanje za carape pa juce pokupila sve carape koje sam u kuci nasla, i ciste i prljave i samo to oprala. sad mi sledi uparivanje pa da vidimo koliko carapa stvarno ima!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 10:52:21   
Ana RR
Jao jance, mrzim čarape user posted image ja njih perem zasebno, bez drugog veša, pa onda kada krene slaganje... obično uposlim Marka da ih upari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:07:55   
jance
Ma gudja mi kako nema carapa, samo gundja, ja stalno vicem da pokupim sav ves iz korpe i da jednom mora da su dosli na red. I na kraju se ispostavi da on njih "steka" na neko posebno mesto u cosku korpe i da verovatno zbog toga nisam ama bas ni jednu pokupila.

Inace me od jutros opet boli glava. Moguce da mi ne prija ova nova terapija za pritisak....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:12:23   
Ivanka 75
Namucila sam se dok mm nije naucio da stavlja carape u vrecicu, upadnu u dzepove, kapuljace, rukave, dok mokre povadim poludim, i sad covek zna😄
Ladno sam izgubila jaknu juce, koznu... Jedino mi jos preostaje da pitam u piljari da nisam ostavila kad sam kupovala jaja, 😕
Prosle god mi dzemper spao sa torbe pa sam i njega izgubila.. 
Zvala sam komsinicu da svrati do piljare i pita, ali ne greje me sunce da ce je naci

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:16:01   
Ivanka 75
Zato mene spasavaju vrecice za pranje vesa, inace carape nekim cudom zavrse u dzepovima, rukavima... 😊
Izgleda da sam izgubila jaknu kuce usput do kuce... Izasla sam iz busa stanicu pre i drzala sam je u ruci, bilo mi toplo pa sam je skinula. 
Svratih sad u Ideu da pitam da mi nije tamo ostala kad sam placala na kasi, kazu nije. 
Zvah komsinku da svrati u piljaru i tamo da pita, kupovala sam jaja
😥😥😥😥

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:20:11   
jance
Imam i ja vrecice ali dzaba. Deca prva ne stavljaju amm smatra da ako ih je vezao zajedno da nema potrebe za vrecicom...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:30:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: jance

Imam i ja vrecice ali dzaba. Deca prva ne stavljaju amm smatra da ako ih je vezao zajedno da nema potrebe za vrecicom...



Jedva je ovaj moj navikao da stavlja carale i moje lagane tanke bluze u vrecice, drobila sam godinama dok nije ukapirao da tako i manje vremena trosi na prostiranje koje njemu zapadne kad dodje u 3 jer ja dolazim posle njega 😊

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 11:36:32   
jance
Mi imamo susaru. Naravno jos jedno sokocalo u kom mogu carape da se izgube bez traga... Ogi trenutno ima u opticaju tacno 3 para carapa, tacno znam i koje su... Kika srecom dobila valjda 20 pari, od toga su u opticaju 10. Ja imam u opticaju 2 para. Od toga je jedan par izgledom rasparen, to su neke carape sto mi sestra donela iz Slovacke, kao izgledaju raspareno ali zajedno su savrsene...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 12:02:45   
Ana RR
Ja ih perem u onim mrežastim vrećicama ali sad ih već imamo toliko da nas tri vreće ne bi okrpile user posted image na kraju sve ubacim u mašinu i ćao. Ionako samo njih perem tako da ne mogu nigde da se zavuku (jedino mašina da ih proguta).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 21:02:44   
Ivanka 75
Jopet vas nema 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 21:49:56   
bubulence
Veecee! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 22:09:47   
Ivanka 75
Oooo Bubiii ❤️❤️❤️

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 22:41:52   
jance
Dobro vece. Deca zaspala a ja dosla malo da kukam opet. Usla u apoteku pored banke, izmerila pritisak, kad ono 150. Reko dooobro, to objasnjava glavobolju ali lekic je sad vec trebao da radi... nista. Otisla u banku, isplatila kredit, zatvorila dozvoljeni minus i zatvorila racun, vratila karticu. U to me zove Kika, kaze Ogija boli glava i srce kad kaslje. Reko diiivno, eto nama temperature. Nista, pravac kuci po Ogija, daj mu Brufen pa kod doktorke jer nam se jelte praznici neminovno blize. Zavrsimo kod dr brzom brzinom, i ja nazovem moju dr i kazem slucaj sa pritiskom. Kaze dodji. Kod nje sa sve bebom u kolicima u ordinaciji i Ogijem koji sedi na onom krevetu i igra igricu na mom telefonu, pritisak 160. Odmah pogrickala pola Zorkaptila, i povecala mi dozu leka i konacno dala beta blokator ( pre trudnoce sam pila samo jednu tabletu beta blokatora dnevno i nio mi i pritisak pod kontrolom i tahikardija). Kaze preslaba je ovo doza leka za tvoju kolicinu stresa....

I tako. Evo mm otisao opet dole da radi, ja ostavila otvoren prozor, toplo napolju i slusam kreketanje zaba...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 23:25:44   
bubulence
Jance muni nesto zestoko ovde u baru i da vidis kako cemo srediti taj pritisak😁.

Ivanko, sta ima novoga? Mu smo na selu, juce smo došli, uzivami za sve pare. Mama mi kuva, deca se igraju po ceo dan, muz uci, tata ispunjava zelje... Milina... 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 23:33:13   
Ivanka 75
Nista novo, uskoro ce 26. april... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: ApRRilski bar
25.4.2019 23:35:55   
Ivanka 75
Zaba dosla sa izleta, nije joj se svidelo, livade i djubre. Ne znam sta smo platili 1800din, nista nisu poset_ili, sako jurili po poljancetu. To cu ja da uradim u nedelju kad odemo u selo, pusti dete na ispasu da se istrci. I to za dz.
Drustvo je drustvo, ali 1800din je pljacka. 
Al ajde, ću prećutim... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: ApRRilski bar
26.4.2019 7:29:47   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Stigla jaaaaaaa 😊 
Otvaram farbaonicu jaja 😉👍
Ako fali neko slovo nemam naocare pa ubadam

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here