Osvoji Lycia proizvode (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 10:03:54)

Jednostavan i brz način da se rešite neželjenih dlačica i to u kućnim uslovima jeste upotreba Lycia traka za depilaciju.

Upitate li pripadnice lepšeg pola koji su im zahtevi kada je depilacija u pitanju, i to ona koju mogu da urade same kod kuće, najverovatnije će vam reći kako to treba da bude jednostavan postupak koji je pre svega bezbedan i daje dugotrajne rezultate.



Lycia trake za depilaciju ispunjavaju sva tri zahteva. Upotreba Lycia traka je vrlo jednostavna u kućnim uslovima. Kako vosak sa trake ulazi u folikule i izvlači dlaku iz korena, rezultati depilacije su dugotrajni, pa novi postupak nije potreban narednih tri do šest nedelja. Kada je u pitanju bezbednost, dame ne treba da brinu, jer su Lycia trake za depilaciju dermatološki testirane i ne sadrže boje, parfeme i konzervanse.

[img]https://i.postimg.cc/dQ95ZZCG/2683d8b4524a1fd9fee3f75a6ebeee28-1.jpg[/img]



U ponudi se mogu naći tri linije Lycia traka za depilaciju.

Trake za depilaciju iz linije Nežan dodir za oset___ljivu kožu sadrže ekstrakt nevena, koji ima umirujuća i ublažavajuća svojstva, i vosak obogaćen titanijum dioksidom, što omogućava lakšu depilaciju i dugotrajnije rezultate.

Trake za depilaciju iz linije Savršen dodir sa pčelinjim voskom namenjene su normalnoj koži. Obogaćene su prirodnim uljem jojobe, koje hrani i umiruje kožu.

Prirodni dodir trake za depilaciju sa 100 odsto prirodnim voskom i blagim biljnim mirisom namenjene su svim tipovima kože.

Pored traka za depilaciju, brend Lycia u svojoj ponudi ima i dezodoranse koji dolaze u šest mirisnih nota. Ne sadrže alkohol i pružaju do 48 sati zaštite. Lycia dezodoransi idealni su za upotrebu i nakon depilacije.

[img]https://i.postimg.cc/hjtfCYCD/Druga-slika-2-1200_x_1200px.jpg[/img]

PROČITAJ VIŠE

U maju mesecu Keprom nagrađuje 3 učesnika sa proizvodima iz Lycia asortimana.





Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.5. do 26.5.2019.



Komentari moraju biti isključivo autorski!

Svaki korisnik može da učestvuje u Keprom nagradnim konkursima (konkursi na Ringeraja Facebook stranici i na Ringeraja forumu - konkurs/ ankete i konkurs ikone) i više puta, sa napomenom da ukoliko osvoji u bilo kom nagradnom konkursu, sledeću Keprom nagradu može osvojiti za 6 meseca.




Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 27.5. do 31.5.2019. (zaključno sa 31.5.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 30.4.2019.


U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!

Pobednik će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.




Axi87 -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 10:44:23)

Bravo za sponzora i RR! 





Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 11:00:52)

Koristim Lycia kremu za depilaciju i odlicna je stvarno. Svaka cas_t sponzoru i RR! 👏👏👏




Sanidej -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 11:02:27)

Dobre su Lycia trake za depilaciju




Ana RR -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 11:07:40)

[sm=bravo.gif] odlični su dezodoransi, koristim ih već neko vreme!




mama Jo -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 12:13:11)

Bravo, kada kupujem trake za depilaciju uvek se odlucim za njih, a iskreno najvise zato sto su RR sponzor i zato sto sam ovde procitala sjajna iskustva zrna koje ih koriste. I jesu odlicne stvarno [sm=bravo.gif]




Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 12:29:36)

Ana, mislis na miris ili nivo zastite? Godinama unazad nisam kupila dezodorans, uvek koristim stik posto mi bas treba nesto jako protiv znojenja. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

[sm=bravo.gif] odlični su dezodoransi, koristim ih već neko vreme!






Ana RR -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 14:50:48)

Miris je baš fin, blag, nekako puderast. Ja se inače znojim samo ispod desnog pazuha [sm=smiley29.gif] i ne znojim se mnogo tako da je meni ok.




vocicana -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 16:19:33)

Divna linija, bas kako Ana RR kaze, fina, nezna, suptilna.




Ivanka 75 -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 16:26:28)

Krema za depilaciju je vrh! Uvek je koristim pred odlazak na more jer je za mene depilacija vrhunac terora 😊
Ali zato Lycia kremu za depilaciju odlicno podnosi ova moja cudna koza, dovoljna je za jedno letovanje, koza nezna, a dlake sporije rastu, ali stvarno! 👍





Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 17:29:02)

Ja sam tu kremu koristila i tokom trudnoce, svesna da je ipak rec o jakoj hemiji. Medjutim brijac ne podnosim i dlake mi urastaju od njega, tako da nemam neku alt_ernativu. 




Duškić -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 17:31:48)

Koristim trakice za nausnice.




kamičak -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 18:08:28)

Kvalitetne trake za depilaciju, ne izazivaju preteranu iritaciju




Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (30.4.2019 21:46:24)

Mogla bih da probam, kad vec hvalite. 




Duškić -> RE: Osvoji Lycia proizvode (1.5.2019 11:07:04)

I dezodoransi su odlicni. Probajte.




Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (1.5.2019 11:32:17)

MoZda probam i dezodorans, nije iskljuceno kad posle duzeg vremena uletim u Dm. Steta sto nema njihov stik. 





flamingos -> RE: Osvoji Lycia proizvode (4.5.2019 9:54:35)

Lycia trake su fantastične.Probaću i dezodorans,ne sumnjam u to da je odličan.Pozdrav svima.





MilicF -> RE: Osvoji Lycia proizvode (8.5.2019 10:51:21)

A kako se prijavljuje ? Resavam koju anketu?




kamičak -> RE: Osvoji Lycia proizvode (8.5.2019 18:42:21)

Pise u nastavku teksta o Lycia proizvodima




Sanidej -> RE: Osvoji Lycia proizvode (9.5.2019 14:06:37)

Na akciji su u dm-u pa ko voli nek izvoli.




mama Jo -> RE: Osvoji Lycia proizvode (9.5.2019 15:50:12)

Ko se sve prijavljuje? ☺




Duškić -> RE: Osvoji Lycia proizvode (9.5.2019 17:48:22)

Pa izgleda da stvarno ne moze da se prijavi sad bas gledam. Ja sam u decembru jos ne mogu.




kamičak -> RE: Osvoji Lycia proizvode (9.5.2019 18:27:24)

Tek u julu moze 




Filadendronka -> RE: Osvoji Lycia proizvode (9.5.2019 18:31:57)

Ne mogu ni ja, osvojila sam skoro mum kutiju za lazu od Keproma




flamingos -> RE: Osvoji Lycia proizvode (11.5.2019 20:15:19)

Prijavila sam se,relativno sam nova na portalu,tako da do sada nisam osvojila ništa od njihovih proizvoda.Nadam se...Srećno svima koji učestvuju.Pozdrav.





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>