|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 12:25:20   
Sanjica26 RR
Ivanka, samo joj ti spakuj sprejice za nos. Tabletice za grlo i neki ab za svaki slucaj. Jel si joj gledala grlo?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 12:30:23   
Ivanka 75
Ne umem ja grlo da procenim uopste, meni to uvek iste boje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 12:45:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sanjice, ubaci u petu i teraj 😊
Navijamo za odbojku! 
Zene, ja kupila Amoksicilin da ponese na rekreativnu... Da vidim sta  ce biti od ovog nosa danas... 
Da ne pametujem mnogo,ali savet-rinasek.Ne znam koliko ima godinica?Preseče taj sekret da se ne sliva.Pola tabletice dva do tfi puta dnevno,ovisno od kilaže





Flamingos, ja ne volim Rinasek, ja sam ga pila za alergije i mnogo me usporavao i uspavljivao. 
Dala sam joj Fervex jutros. 
Defrinol mozda? Tablete, moze li? 
Ok.Naravno,znam da nije dobar za srce,ako se često pije,tako kažu.A što se tiče uspavljivanja-na mene to ne deluje.Šta znam,neko pa za fervex kaže da nije dobro da se pije.Nama pulmolog da rinasek,ona je krupna,i ne pije ga dugo niti često,preseče taj sekret.Opet,kažem,ona ima taj problem sa nksićem te prenosim naše iskustvo,zavisi od deteta.Defrinol joj nisam davala.A za bol u grlu isla,njoj to pomaže.Pozdrav


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 12:57:55   
Ivanka 75
Flamingos, istog uzrasta su nam deca 😊Mozda je odvedemo popodne kod lekara, za svaki slucaj, zbog puta. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 13:09:53   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flamingos, istog uzrasta su nam deca 😊Mozda je odvedemo popodne kod lekara, za svaki slucaj, zbog puta. 
To bi najbolje bilo,kod lekara,i zbog puta,a i da budete mirni,da ne brinete,pogotovu što putuje..Aha,zapamtiću da su isto godište.Hajd pa javi kako je?Možda i zbog vremena.Mi ćemo autom u školu,kiša lada,pa stane i tako u krug.Danas kontrolni iz engleskog


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 13:12:47   
Ivanka 75
Nisam pametna... Mrzim ovo... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 13:15:40   
jance
Dobar dan zelim. Cas zavrsen, beba nahranjena ( nije nesto odusevljena sa sargarepom u zadnje vreme, samo ako dodam kasiku njenog AD mleka onda pojede), muz stize na rucak koji imam skuvan od juce... jos da je lepo napolju gde bi mi kraj bio :) )

Zeznula sam se, mislila sam a O ide na izlet u nedelju a ide u subotu. Pojma vise nemam sta ko kad i kako. Moram da krenem da si pisem neki dnevnik ili nesto, ko ce ih ziv pohvatati... rodjendani, aikido, skola, vrtic, izleti...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 13:30:38   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flamingos, istog uzrasta su nam deca 😊Mozda je odvedemo popodne kod lekara, za svaki slucaj, zbog puta. 

Ja sam ti pisala u negativi da je poslušaju pre puta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 13:33:39   
Ivanka 75
Dogovoril sam se sa mm da je odvede kod lekara popodne, za svaki slucaj, da budemo nacisto

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 14:59:21   
Maraj
Caos mame
Posle cu cas citati. Od jutris sam h nekoj gužvi, sad moram po L u vrtic

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 15:53:12   
Ana RR
Uh, imam grozan osećaj da ću se ukočiti... užasno me bole leđa, leva plećka i vrat. Popila sam poslednji naproxen, valjda će popustiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 15:59:17   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh, imam grozan osećaj da ću se ukočiti... užasno me bole leđa, leva plećka i vrat. Popila sam poslednji naproxen, valjda će popustiti.
O Ana,muke.Hoće,popustiće od naproksena.Ja ga juče popih zbog migrene,ovo vreme ubija.Da te nije promaja dokačila?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 16:07:51   
Ana RR
Nije promaja već laptop user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.5.2019 16:09:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 16:09:16   
flamingos

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nije promaja već laptop user posted image
Gori je od promaje



< Poruku je uredio Ana RR -- 30.5.2019 16:10:09 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 16:18:22   
pari
Hvala vam mame na cestitkama! Prosla vec 1 godina...kad pre...
Meni se pece ova torta koju pravim prvi put...nesto mi ne deluje dobro :(
Sinoc sam napravila i onaj Anin kolac ali sa bananom i bez glazure pa cu da dodam slatku pavlaku preko,videcemo na sta ce to da lici...
Ivanka,nadam se da ce devojcica ipak biti dobro i da nije nista ozbiljno nego samo prehlada...javi...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 22:45:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: pari

Hvala vam mame na cestitkama! Prosla vec 1 godina...kad pre...
Meni se pece ova torta koju pravim prvi put...nesto mi ne deluje dobro :(
Sinoc sam napravila i onaj Anin kolac ali sa bananom i bez glazure pa cu da dodam slatku pavlaku preko,videcemo na sta ce to da lici...
Ivanka,nadam se da ce devojcica ipak biti dobro i da nije nista ozbiljno nego samo prehlada...javi...
Puno vas pozdravljam!
Uživajte,glocnite malo torte umesto nas.Još jednom-sve najbolje povodom rođendana.Da ste svi živi,zdravi i srećni.Pozdrav.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 22:49:09   
flamingos
Laku noć želim svima.Budite mi svi dobro


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 23:11:27   
Filadendronka
Nema me danima, posto su mi i rodjendan starijem detetu i godisnjica braka prosli u rasulu. Javili su mi dai je baka za koju sa bas vezana jako lose i onda smo u pola noci sa sve decom dosli u selo. Ja sam ostala sa decom, a mm se vratio da radi do sutra. Baka je prikovana za krevet, a bukvalno je do juce bila zmaj i ceo zivot je bila takva. Starost je to i znam za mnogo strasne price kad je rec o bolesti i smrti, ali bez obzira na to sam uzasno uznemirena, tuzna i izmucena. Nadam se da su se sva decica oporavila i da je temperatura i sve ostalo proslo. Znam da Von i Pari slave rodjendan decici i sve najlepse od srca sa moje strane. Pisem kad budem mogla. Ljubim vas sve! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
30.5.2019 23:13:43   
Ivanka 75
Fili... Grlim 🤗😘

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 6:57:04   
vonavoj
Fili,grlim, zivot je to.Jutro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 7:43:49   
vocicana
Dobr jutro devojke.
Fili, sve razumem. user posted image i sama sam svoju izgubila, i dalje imam osecaj da je tu, dan ne prodje da ne pomislim na nju. Placem stalno.
Ali neka ide po redu, ako je kao sto kazes stara i lepo je dozivela, neka samo u miru ode, da ne pati.
Ja sam danas opet na poslu, prva smena, bas sam umorna, jedva sam jutros ustala. Ali sutra je treca pa danas imam ceo dan do sutra uvece, valjda cu sve stici sto treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 9:21:36   
flamingos
Dobar dan,eto i mene.Fil,držite se,život je takav.Biće to ok.Ljubim te.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 11:43:30   
Maraj
Pozdrav i od mene
L sam danas ostavila kuci...jedva stizem da se javim.
Celu noc je jaukao i plakao. Jedva dise. Mislim da mu je toliko nos zapusen da se "gusi" i to ga ometa da spava. Ne znam sta vise da radim sa njim. Eto prisle nedelje je krenuo u vrtic. Nije sastavio 2 nedelje. Njemu se sve odrazi na nos. Ne znam sta vise da mu stavljam u nos, da ga otpusim. Marisol vise i ne pomaze. Dal bi inhalacija pomogla?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 11:50:07   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nikako da se javim. Sad sam sela. T vežba engleski. Malo pre je srpski ucila. Sledece nedelje samo kontrolne imaju. Sutra idemo na prijemni. I tako. Veselo.

Maraj, ne znam sta bi mogla. Mozda samo fiziološkim da ga inhaliraš.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
31.5.2019 11:52:31   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pozdrav i od mene
L sam danas ostavila kuci...jedva stizem da se javim.
Celu noc je jaukao i plakao. Jedva dise. Mislim da mu je toliko nos zapusen da se "gusi" i to ga ometa da spava. Ne znam sta vise da radim sa njim. Eto prisle nedelje je krenuo u vrtic. Nije sastavio 2 nedelje. Njemu se sve odrazi na nos. Ne znam sta vise da mu stavljam u nos, da ga otpusim. Marisol vise i ne pomaze. Dal bi inhalacija pomogla?
Pomogla bi inhalacija.I mi muku mučimo sa nosićem otkad smo mali bili.Ljubim ga.Budite mi dobro.Pozdrav


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here