|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 12:10:15   
bubulence
To je, kada ti kazem😂


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 12:11:41   
Filadendronka
Ma definitivno beba izlazi kad ona odluci. Nase stepenice, cucnjevi i ostalo nema nekog efekta. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 12:51:30   
eca89
F., to mi je i dr sad rekao, kao da se mi samo tjesimo da vjezbe i tako to pomaze, da beba odlucuje sama kada ce, ma sta mi radili.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 12:54:29   
Filadendronka
Meni babica rekla da imam sex kako bih podstakla kontrakcije. Mislim se kome je jos do toga kad jedva gledam od otecenosti. 

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 13:35:04   
bubulence
Ma jok, dok beba sama ne odluci da krene nema nista. I ne treba forsirati. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 13:35:59   
kamičak
Ne znam kome je do seksa u poodmakloj trudnoci stvarno

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 14:03:20   
Filadendronka
Meni je bas bilo do toga u prvoj trudnoci 😆, a u drugoj nikako. Bas su mi se razlikovale trudnoce po mnogo stvari. Zato sam u pocetku mislila da nosim devojcicu nakon decaka, ali nije bilo tako. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 15:00:43   
BubaBubica
Znači da ipak potrošim novac na komprese, one znam da baš pomažu, svaki put su me spasavale. Lanolin imam, zanimao me je baš ovaj balm. Hvala vam user posted image

Baš sad prelistavam online apoteke i Aksu, i gledam spisak i šta ću da naručujem... Još uvek nisam odlučila koje pelene. Htela sam Violeta ali ta prodavnica u kojoj ih je bilo sad su je zatvorili pa su ostale samo Pampers i Tenera u ponudi u ostalima. Stvarno da po*izdiš. Jedino ako budem naručivala iz Akse po dva pakovanja da bude poštarina besplatna. Izem ti selo. A nije malo koliko nema ponude ovde. Žao mi je što i DM nema online prodavnicu, onda bih sigurno ponovo uzimala njihove pelene. Prošli put sad sve redom gnjavila ko je išao u grad da mi uzima već mi je bilo neprijatno.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 15:59:11   
bubulence
Bubice moj plan je da prve uzmem puffies, samo br 1, posle toga violetu. One su se nama najbolje pokazale sada sa drugim detetom. Ne mogu da podnesem onaj smrad iz pampersa..

Fili, i meni je u prvoj bilo do sexa😂. A muz se plasio i izbegavao me😂. U drugoj sam se jezila od reci sex, a on se opustio pa me samo napadao😂. Sada nam je zabranjen, ali bih se rado druzila sa mm. Sada. Ne znam da li bi mi bilo do toga da sam u terminu. Miim isli da proset_amo, vetar nasoduvao,, pola sata se svrckali i dosli kuci

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:04:31   
kamičak
 Nama nije bio los beli Pampers.  Samo cepajte muzeve dok mozete :) 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:12:44   
Filadendronka
Dobila sam na poklon malo pakovanje Tenere i to broj 2, propiski ih za dva sata. Tako da njih stavljam preko dana da potrosimyih 30 komada, a nocu Pampers Premium care .


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:14:27   
nata11
Fil vidim ove kreme ima 2 vrste: 1 od 250 din i druga oko 500. Koja je razlika, ti si ovu skuplju uzimala user posted image

B i ja listam sajt. Mislim da cu Pampers za pocetak 1 i 2 a posle cu preci na neke iz Lidla ili sl.
Nas su u skoli savetovali da ne ucimo decu odmah na preparate za oset_ljivu kozu nego da krenemo sa klasicnim bebi sapunom, obicnim pelenama i vlaznim pa ako bude bilo potrobe da promenimo.

< Poruku je uredio nata11 -- 1.5.2019 16:15:58 >


_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:22:46   
nata11
Molim Vas prosvetlite me cemu sluzi Kolonjska voda za bebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:24:27   
bubulence
Nato slazem se.

Mi smo Masu vodili kod dermatologa sa nekih 9 meseci zbog ekcema, prvo pitanje dr je bilo da li koristimo mustelu. Kaze da danas u neznanju razmazimo deciju kozu i onda posle ne mozemo da je izlecimo. Od kozmetike prvih 6 meseci koristimo samo sapun. Uzimala sam merima i seba med. Tek posle dolaze samponi. Naravno i kremu za guzu, obicnu pavlovicevu, a za ojed sudokrem.Od silnih gluposti koje sam kupila za prve dane koristili smo jedino jod i oktanisept. Mada i ne trebaju oba. A na spisku samo nije bio Sarac od Marka Kraljevica. Sve sam posle bacila ili podelila... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:24:31   
Filadendronka
Nato, ta skuplja je cist lanolin, a jeftinija ima u sebi i neka ulja. Ja sam tu skuplju varijantu uzela. Nemoj samo sapun bebi, kakav god da je ipak svi oni isusuju kozu. Ja koristim Mixa kupku sad od starta. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:24:55   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Molim Vas prosvetlite me cemu sluzi Kolonjska voda za bebe user posted image user posted image user posted image


Nikad cula... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:26:35   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Nato, ta skuplja je cist lanolin, a jeftinija ima u sebi i neka ulja. Ja sam tu skuplju varijantu uzela. Nemoj samo sapun bebi, kakav god da je ipak svi oni isusuju kozu. Ja koristim Mixa kupku sad od starta. 



Eto,, valjda zavisi od koze. Mi smo od prvog dana samo sapun i nije bilo problema. A receno je ako beba ima suvu kozu da stavimo par kapi maslinovog ulja u vodu. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:28:08   
bubulence
E da, mi sada, svi porodicno koristimo Mixu😂. Jedino je ja za kosu ne koristim, mm i za to. Obozavamo miris mixe, tacnije navuceni smo na nju vec nekih godinu dana😂. Pricam o mixi za decu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:34:38   
milicicak


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: nata11

Molim Vas prosvetlite me cemu sluzi Kolonjska voda za bebe user posted image user posted image user posted image


Nikad cula... 



Nicemu, osim da skupljaju prasinu kad ga kupuju blesave tetke 😂 mini buba je dobila cikov parfem za bebe, ili tu kolonjsku vodu, cim se rodila, mislim da ga jos imam negde a nikad ga nisam iskoristila.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:40:23   
Filadendronka

Takodje, deca i ja smo Mixa funs. :) 
IZVORNA PORUKA: bubulence

E da, mi sada, svi porodicno koristimo Mixu😂. Jedino je ja za kosu ne koristim, mm i za to. Obozavamo miris mixe, tacnije navuceni smo na nju vec nekih godinu dana😂. Pricam o mixi za decu





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:46:12   
BubaBubica


Ja planiram sapun od kozjeg mleka, svejedno ga svi koristimo. Šampon ako bude imao kosice onaj što koristim i za devojke, Sibericin bebi šampon. A očekujem da ima jer svaka sledeća beba mi ima sve više kose 😂 mast ili pavlovilevu ili Hemel baby ako stignem da poručim. Ni ja ne mogu da podnesem smrad pampersa 😁 kao da ima benzin u sebi. Sa najstarijom dok sam koristila stalno sam tripovala da ima urinarnu infekciju koliko je ponekad smrdeo. Libero su mi bile isto super, mirisale su kao čist papir ali odavno ih nisam videla. Baby love isto samo već sam pisala da mi se ne gnjavi više ljude da mi donose. Vidite možda grešim ali ja mislim da što se manje trujemo hemijom to bolje. Uvek sam za prirodno koliko može. Zdravije je valjda, zar ne? Nemam pojma. Našla sam na sajtu manje više skoro sve. Još neke sitnice ću uzeti ovde pa da pakujem. Skontala sam da nemam peškir za bebe kad sam naišla na njega. Ni čaršave za dušek ni nepremočivu prostirku. Kad sam krenula da gledam naišla sam brdo stvari koje nemam a potrebne su 😂 majka četvrtog deteta a pamćenje ko kokoška.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 16:51:15   
Filadendronka
Poslednja recenica je pobedila, ahahhahahahaZa guzu je meni ( mislim bebinu guzu 😃) odlicna krema koju proizvodi apoteka Beograd. Bas sjajno mirise na badem i ujedno je odlicnog kvaliteta. Ali to opet ima samo u apotekama ovde po Bg. 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 18:17:02   
nata11
A koju Pavlovićevu mast medju ovolikim izborom?


Cemu na spisku za prvo opremanje Fiziološki u ampulama? Za sta to koristimo? 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 18:23:35   
Filadendronka
Nato, fisioloski u ampulicama je od 5ml i lako se iz njih istisne prilikom ispiranja nosica. A mozes i sa spricem i velikom bocom fizioloskog da odradis isto. Stvar izbora. Ta krema iz apoteke Bg o kojoj pricam jeste na foru Pavloviceve, samo meni mnogo bolja. Ako nekoga zanima mogu da napisem sastav. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/19 [chat]
1.5.2019 19:35:56   
kamičak
Ok je Pavlogal krema sa cinkom, kupujem je u Liliju

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here