RE: Majski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Filadendronka -> RE: Majski baRR (1.5.2019 11:50:17)

Valjda ce malo i Sunce da grane, da prestanu ljudi da se zale na glavobolju. 




Olga75 -> RE: Majski baRR (1.5.2019 17:21:24)

Ahoj u maju!
Mi obavismo Uskrse, evo i prvi maj i da vam kažem prejedena sam a mogla bih još zalogaj. Šta ti je Olga, goveče Božije [sm=zmeden2.gif]
matori se razvalio i spava, zvercica ratuje sa domaćim ( škola kreće u petak- hihihihih) a jaaaa, oprala suđe i merkam narandžu. Kažem govedo pa to ti je [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Majski baRR (1.5.2019 20:40:05)

Olga, car si! Nasmeja me posteno.
I ja nikako da prekinem ovo moje prezderavanje.
Sad sipala muzicu i meni po dupli pelinkovac da cugnemo [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 20:43:12)

Olga, gde da trazim smestaj u SU? Treba mi prenociste za nas 4oro, idemo na svadbu u Patria hotel, ali tamo je prenociste  14500 za nas😏, to mi je previse za jednu noc





Olga75 -> RE: Majski baRR (1.5.2019 20:52:47)

uf, Bubulence, pa to je deranje kože s leđa. Ček da razmislim pa ti javim sutra.




bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 20:56:32)

Hajd, nista hitno... Nego kontam mrzece nas da se vracamo u pola noci za Odzake pa nam je lakse da prespavamo... A i decu strpamo u krevet i mirni smo... 





Filadendronka -> RE: Majski baRR (1.5.2019 20:57:23)

Bubulence, pomislila sam da trazis smestaj u Sutomoru. 🤣🤣🤣 Za Suboticu ti ne mogu pomoci. 




Olga75 -> RE: Majski baRR (1.5.2019 21:14:54)


IZVORNA PORUKA: bubulence

Hajd, nista hitno... Nego kontam mrzece nas da se vracamo u pola noci za Odzake pa nam je lakse da prespavamo... A i decu strpamo u krevet i mirni smo... 



naravno i da malo prošetate centrom i u Boss na doručak
samo da smislim šta vam je blizu Patriji da možete peške.
Inače, tamo sam ja imala matursko veče [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 21:16:14)

Oh, isla bih i u Sutomore van sezone😁, nama je samo bitno da lutamo 😁. Evo, vec sat vremena gledamo gde cemo ici na produzeni vikend u junu, u julu i avgustu necu moci da putujem, u septembru planiramo Zlatibor... 





bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 21:19:35)

Olga, ne moramo peske, ja necu piti, mogu da vozim😁. Sada nesto razmisljam mozda da nadjem nesto na Palicu, pa taman u nedelju odemo do zoo...

Patria mi deluje bas lepo... Ne znam da li je i mm imao tamo maturu , on je isao u SU u srednju skolu... 




Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (1.5.2019 21:59:30)

Haaaaaj
Live from d Banja 😂
Odslusasmo koncert amadeus benda, poce kisa, mi tutanj u apartman 🤣
Sad oslusujemo koncert tropico benda iz daljine

Valjda  ce sutra da bude suncaniji dan da odemo na vodopad Ripaljka
Danas sam svratila i u crkvu presvete Bogorodice, bila usput, bas mi je trebalo da zapalim ssvece za moje najmilije
Ima jos neka crkva u bliziini pa cu tamo zapaliti za one koji nisu vise sa nama 😔
Odmaramo... Ivka svira u frulu od 100 din ceeeeeeeo dan 🤣🤣🤣




bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 22:00:52)

E vidis, mogli bi u Soko banju da skoknemo... Idem da vidim na mapi gde se nalazi





Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (1.5.2019 22:06:19)



IZVORNA PORUKA: bubulence

E vidis, mogli bi u Soko banju da skoknemo... Idem da vidim na mapi gde se nalazi





Jel ti daleko? 





Filadendronka -> RE: Majski baRR (1.5.2019 22:16:05)

Bubulence, od Odzaka do SB imate bas puno, skoro 400km. 




bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 22:49:25)

Pa i nije to tako daleko, kaze mm da mapa kaze nesto ispod 400km... Nije to mnogo za nas😂. Cim legnem bacicu pogled na smestaj, da vidim sta se nudi... 





Filadendronka -> RE: Majski baRR (1.5.2019 23:34:12)


Vi ste onda bas avanturisti. :) 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Pa i nije to tako daleko, kaze mm da mapa kaze nesto ispod 400km... Nije to mnogo za nas😂. Cim legnem bacicu pogled na smestaj, da vidim sta se nudi... 








bubulence -> RE: Majski baRR (1.5.2019 23:36:55)

Ja nisam gledala ali on kaze da je put dobar, ako sam dobro razumela idemo auto putem... Onda to i nije daleko, nigde ne zurimo, pauze pravimo kada zelimo... Nego gledam smestaj, nema nista zanimljivo. Komp mi se ispraznio a punjac nam ostao na selu pa ne mogu lepo da pregledam





Ivanka 75 -> RE: Majski baRR (2.5.2019 9:08:19)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Pa i nije to tako daleko, kaze mm da mapa kaze nesto ispod 400km... Nije to mnogo za nas😂. Cim legnem bacicu pogled na smestaj, da vidim sta se nudi... 





400km😱 
Mi toliko do mora imamo ☀️
A ovih 60 do SB juce je bilo ovako "tata, jesmo li stigli? Mama jesmo li stigli?" 
Mi smo u Župan apartmanima, blizu pešačke zone. 




Ana RR -> RE: Majski baRR (2.5.2019 9:25:44)

Bubi, vi ste kao i mi [sm=smiley1.gif] samo da se skita, nema veze koliko je daleko.




Filadendronka -> RE: Majski baRR (2.5.2019 9:48:01)

Devojke, meni ipak 400km mnogo za boravak od dva dana. Vise volim neke blize varijante i uvek gledamo da putujemo kad klinja spava. A sad sa bebom u paketu ce biti veselo. 




bubulence -> RE: Majski baRR (2.5.2019 9:58:01)

Mi do mojih imamo 120km a idemo svaki drugi vikend... To nam je kao vama da odete do prodavnice. Sedimo, dosadno nam, sta da radimo, hajmo malo na selo... I u autu smo za 5 min. Tako da nama ni ovo do SB nije strasno... Samo da dr da zeleno svetlo. 





mama Jo -> RE: Majski baRR (2.5.2019 10:07:54)

Jutro u baru. Ko je za kafu?




bubulence -> RE: Majski baRR (2.5.2019 10:09:06)

Jutro!

Uvek smo za kafu😁




vocicana -> RE: Majski baRR (2.5.2019 11:17:52)

Ja kuvam kaficu, moze neki dobar sokic i parce torte, mami je danas rodjendan, april i maj mi se cine najduzi, a tek moj ide.
Von ja nisam u temi cestitala godisnjicu. Srecna vam bila




kamičak -> RE: Majski baRR (2.5.2019 11:27:27)

Ako moze kaFucino, bilo bi lepo  :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>