Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 9:31:53)

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Rođena pod srećnom zvezdom"!


Holi Smejl nam predstavlja novi serijal – Valentajnovi
"Rođena pod srećnom zvezdom" je njen prvi roman nakon serijala Štreberka.

Stvarajući lik štreberke Harijet Maners zaboravljala sam da jedem, izlazim iz kuće, borila se sa snom, sve vreme misleći o pisanju. Bila je značajan deo mog života.

A onda: iskra

Tri sestre, tri glasa, tri lika. Tri izuzetna života ispunjena uobičajenim osećanjima: velika, dinastička komedija zasvođena porodičnom dramom. Prestala sam da jedem. Prestala sam da izlazim iz kuće. Neprestano sam mislila o ovoj novoj porodici, želeći da saznam sve o njima: o čemu su maštali, šta su želeli, šta ih je plašilo, šta ih je zasmejavalo. I shvatila sam, po prvi put u životu, da ljubav nije ograničena niti uslovljena ičim. Može se dešavati, iznova i iznova. Jer svaka dobra priča donosi sobom sopstvenu ljubav.
Zaljubila sam se i u Valentajnove.

[img]https://i.imgur.com/S38yHiA.jpg[/img]

Predstavljamo Valentajnove: slava se prenosi generacijski
Tri sestre Valentajn – Houp, Fejt i Mersi imaju sve: slavu, uspeh, novac i lepotu. Ono što Houp želi najviše od svega je ljubav i ići će na kraj sveta da je pronađe, ako je potrebno. Samo što pravi život nije kao na filmu. Osim, naravno, ukoliko si Valentajn.

Rođena pod srećnom zvezdom je humorističan, topao roman o porodičnim odnosima.

Autorka tinejdžerskih bestselera Holi Smejl: „Želela sam da mladim ljudima poklonim nadu i verovanje u sebe.”

U čast novog serijala Valentajnovi, pitali smo Holi Smejl o inspiraciji za sjajne likove zbog kojih postiže uspeh među tinejdžerima.

PROČITAJ VIŠE >>>



[img]https://i.imgur.com/4PIpQM2.jpg[/img]

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 1.5. do 15.5.2019. (zaključno sa 15.5.2019.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Rođena pod srećnom zvezdom".

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE >>>





kamičak -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 9:34:04)

Bas lepo od vas :)




Dora89 -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 9:38:56)

Sjajno, baš mi se sviđa radnja! Poučno za sve ljude o tome šta se krije iza savršene fasade!





mama Jo -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 9:47:26)

[sm=bravo.gif] za RR i sponzora, sjajan izbor!!




Duškić -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 11:03:30)

Bas fino zvuci.




Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (1.5.2019 11:05:46)

Super nagrada! 👏👏👏




marketing RR -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (16.5.2019 19:34:06)

Dobitnica sjajne knjige "Rođena pod srećnom zvezdom" koju poklanja ProPolis Books je Filadendronka sa 614 objava.

Draga, pošalji nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo!!!

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Rođena pod srećnom zvezdom"!


Holi Smejl nam predstavlja novi serijal – Valentajnovi
"Rođena pod srećnom zvezdom" je njen prvi roman nakon serijala Štreberka.

Stvarajući lik štreberke Harijet Maners zaboravljala sam da jedem, izlazim iz kuće, borila se sa snom, sve vreme misleći o pisanju. Bila je značajan deo mog života.

A onda: iskra

Tri sestre, tri glasa, tri lika. Tri izuzetna života ispunjena uobičajenim osećanjima: velika, dinastička komedija zasvođena porodičnom dramom. Prestala sam da jedem. Prestala sam da izlazim iz kuće. Neprestano sam mislila o ovoj novoj porodici, želeći da saznam sve o njima: o čemu su maštali, šta su želeli, šta ih je plašilo, šta ih je zasmejavalo. I shvatila sam, po prvi put u životu, da ljubav nije ograničena niti uslovljena ičim. Može se dešavati, iznova i iznova. Jer svaka dobra priča donosi sobom sopstvenu ljubav.
Zaljubila sam se i u Valentajnove.

[img]https://i.imgur.com/S38yHiA.jpg[/img]

Predstavljamo Valentajnove: slava se prenosi generacijski
Tri sestre Valentajn – Houp, Fejt i Mersi imaju sve: slavu, uspeh, novac i lepotu. Ono što Houp želi najviše od svega je ljubav i ići će na kraj sveta da je pronađe, ako je potrebno. Samo što pravi život nije kao na filmu. Osim, naravno, ukoliko si Valentajn.

Rođena pod srećnom zvezdom je humorističan, topao roman o porodičnim odnosima.

Autorka tinejdžerskih bestselera Holi Smejl: „Želela sam da mladim ljudima poklonim nadu i verovanje u sebe.”

U čast novog serijala Valentajnovi, pitali smo Holi Smejl o inspiraciji za sjajne likove zbog kojih postiže uspeh među tinejdžerima.

PROČITAJ VIŠE >>>



[img]https://i.imgur.com/4PIpQM2.jpg[/img]


PROČITAJ VIŠE >>>







kamičak -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (16.5.2019 20:25:38)

Bravo




mikica88 -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 7:34:43)

Divno.




Duškić -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 7:42:12)

Bas divno . Uzivaj u citanju.




Sanidej -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 11:50:11)

Javi nam kakva je knjiga.




vocicana -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 12:19:13)

Cestitke dobitnicama! Bravo devojke!




Duškić -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 15:14:25)

Hehe...614 svaka cast.




Sanidej -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 15:17:03)

Filadendronka ili Ivanka?




kamičak -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (17.5.2019 19:36:32)

Nesto su pomesali hehe




Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 17:31:26)


Hvala!  :)
IZVORNA PORUKA: Duškić

Hehe...614 svaka cas_t.






Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 17:32:39)

Stigla danas, hvala puno!
[img]https://i.postimg.cc/J4GC3VhW/BE6-AA3-DB-6-B57-47-C4-9-ADD-B9-BF1-CA6-AFD4.jpg[/img]nearest citibank location




Duškić -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 19:00:26)

Bas lepo.




Sanidej -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 19:26:04)

Uzivaj!




flamingos -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 20:20:56)

Uživaj.Čestitam od srca.





Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 21:09:40)

Hvala devojke! Nije u mom fazonu, ali pocela sam da citam vec. Poklonu se u zube ne gleda! :)




Duškić -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 21:47:35)

Zasto. Meni bas lepk zvucj naziv.




Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 22:12:13)

Tek sam pocela da citam, dopala bi mi se pre 15 godina kad sam bila klinka. Lagano stivo za tinejdzerke. :) 




kamičak -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (22.5.2019 22:44:34)

Taman da se podmladis




Filadendronka -> RE: Propolis Books vam poklanja knjigu "Rođena pod srećnom zvezdom" (23.5.2019 12:41:43)


Ja sam vec u cvetu mladosti! 🤩
IZVORNA PORUKA: kamičak

Taman da se podmladis






Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>