RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Duškić -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (4.7.2019 21:43:30)

Skoro sam gledala u TC imaju i suknjice i svasta. Rajfica i carobnih stapica.
Preslatko.




doramar11 -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (5.7.2019 10:59:38)

Postoji li mogucnost da se naruce ove drangulijice preko neta?




marketing RR -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (5.7.2019 17:41:59)

doramar11, na prvoj stranici ove teme imate link sa stranicom za Fb. Slobodno kontaktirajte studio Luni i narucite šta želite. [sm=smiley1.gif]




doramar11 -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (5.7.2019 18:31:41)

Hvala, sigurno cu pronaci nesto lepo!




Maraj -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (6.7.2019 7:56:07)

Meni je juce stigla trakica.
Pre pre predivna!!!
Hvala puuuno Studiu Luni, RR i naravno, najvise hvala Ivanki [sm=smiley31.gif]
Stavljam slicicu , cim ova moja gospodjica dozvoli da je slikam [sm=smiley1.gif]




doramar11 -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (6.7.2019 11:07:28)

Sjajno Maraj! Da vidimo male Luni smizle..




Duškić -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (7.7.2019 22:09:24)

Bas su brzi, uzivkajte!




flamingos -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (7.7.2019 22:20:34)

Da,baš su brzi.Čestitam.Nadam se da uskoro i nama stigne Lycia poklon paket





Duškić -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (7.7.2019 22:22:44)

Nesto svi kasne, ali stizu ,




bubulence -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (8.7.2019 20:30:25)

Stigao je lancic za dudu, presladak! Hvala sponzoru





flamingos -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (8.7.2019 21:37:03)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Stigao je lancic za dudu, presladak! Hvala sponzoru


Čestitam,uživajte.Pozdrav i poljubac.Kako si draga?





Duškić -> RE: Osvoji Lančić za varalicu sa imenom bebe, Pamučnu trakicu za bebe, mašnu na šnali iz Studia Luni (9.7.2019 15:15:13)

Gledala sam ih na fejsu preslatke




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]