|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/19 [chat]
15.6.2019 15:37:49   
Beca.t
Drage trudnice, mnogo bre omami utrogestan i puls mi ode preko 90. Do sada sam stavljala samo vaginalno a i sada cu da kombinujem tako mi dr rekla, makar jedan da popijem😀 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 251
15.6.2019 15:42:43   
Bebana17
Maruska, ne moras zuriti na uz, iako ce se srce najverovatnije cuti vec u sedmoj nedelji (meni se culo i u sestoj), ali da se ne stresiras bezveze prvi uz bolje da ti bude u osmoj nedelji. To jest 7+neki dan, tad ce se sve divno videti, pa mozes opusteno da cekas 12-tu nedelju. I to ti prica neko ko je na 5+4 otrcao na uz ☺, u prethodnim trudnocama sam bila strpljivija.

Direktna veza do poruke: 252
15.6.2019 16:19:42   
Maslacak15
slazem se da je najbolje sacekati punih sedam nedelja. Posle 7+0 mora jassno da se vidi sve.Pozdrav trudnice.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 253
15.6.2019 21:05:04   
nata11
Mnogo sam nervozna. Vrucina, otekla. Palim klimu boli me glava. Ne palim je gusim se. Nikako ne valja. Izadjoh napolje komarci me pojeli celu. Ufff. 
Znam nezahvalno zvucim alii vec sam nestrpljiva fa vidim bebu a i imam simptome da se telo priprema. 

Sutra sam na CTG i pitacu kada me planira dr. Samo da je manekenka dogurala do 3 kg. 🧡

... vesela zbog dobrih ljudi koji su pomalo zli, tužna zbog zlih ljudi koji su rijetko dobri.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 254
15.6.2019 21:30:13   
bubulence
Nato verujem da ti je dosta svega... Izdrzi jos malo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 255
16.6.2019 10:31:33   
Maruska15
Nesto razmišljam od jutros... pošto sam bukvalno nedelju dana pre očekivane menstruacije radila test koji je pokazao slabasnu  liniju,a već 5 dana pre menstruacije je bio jasno vidljiv pozitivan test. Da li je moguće da sam imala ovulaciju  ranije,to jest 7-8 dan ciklusa?

Direktna veza do poruke: 256
16.6.2019 10:42:33   
bubulence
Naravno draga da je moguće , moze biti bilo kada... 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 257
16.6.2019 14:03:39   
veselica RR
Nato draga jos malo,deveti mesec bude najduzi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 258
16.6.2019 14:24:18   
popkica bebic
Dobar dan, mamike! Ja se topim. Tek sam sada pristavila ručak, nekako nisam mogla ranije da se nakanim, lenstina. 😀😀

Joj, i meni je u prethodne dve trudnoće deveti mesec bio najduži, najdosasniji i najrasrafljeniji. Sreća pa je bilo u jesen i zimu. 

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 259
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:

image
medamisko
Uz pomoć Fitolat tableta, dojim skoro dve godine!
Mnogi kažu da je mnogo dugo i ima raznih komentara na koje se ne osvrćem. Obožavam da dojim svoju bebu. Želim da preporučim svim budućim mamama da krenu sa Fitolat tabletama još u porodilištu. Da je mama srećna, a beba sita i da se ušuška u mamino naručje i pije mleka koliko želi, omogućiće Vam Fitolat tableta.  Više >>
image
Kuvar: Bubamara14
Tragovi proslosti

Anketa

romsko dete
ančkabančka

Dali bi usvojili romsko dete?

Da. (24%)

Ne. (53%)

Ne znam. (23%)

Ukupan broj glasova: 168

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here