|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 12:49:10   
pari
Ana,ovde na Nbg nije bilo kiše...jeste oblačno...Možda da odeš do nekog tržnog centra, tako si unutra...Šta tražiš od garderobe?
Meni T zaspala kući sisajući...kasnije ćemo napolje ako ne padne kiša, a možda uspemo popodne da se vidimo sa jednom drugaricom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 12:57:30   
Rosita
Dan. Mene želudac muči danima. Popila sam kafu, tvrdoglavo se ne odričem. Mislim da mi uvođenje mlečnog ne prija. I slatkiši, nisam disciplinovana oko toga :(


Pari, isto sve. Ja ne mogu više ni da pričam o buđenjima. Jedino dobro je što bi mogao da ne sisa. Može i mm da ga uspava. Tako da ćemo valjda uskoro da presečemo noćno sisanje. Pred spavanje i pred zoru da ostane, npr. Ujutru mi znači jer se uz sisu brzo opet uspava. Smešno je, N je krupan, kad ga vidiš da sisa neobično 😁. Preko dana ne sisa već 2 nedelje, to smo završili.
On zaspa. Ja da nastavim neki pos''o.
Pozdrav mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 13:10:34   
Ana RR
Pari već sam bila u TC i ništa nisam našla. Moda je kao iz babinog ormara. Cvetići, široko, boje katastrofa... prosto mi se ništa ne dopada. Nije problem da platim koliko god treba samo da nađem nešto što mi se dopada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 13:11:08   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Planirala sam da odem do Vogelija danas ali po kiši nema šanse.



Imas Vogeli i na face pa mozes da porucis😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 13:14:30   
Ana RR
Ne mogu tako, Bubi, moram da vidim i da probam. Skoro se otvorila radnja u Bg tj u sklopu jedne radnje pa idem da vidim šta ima. Valjda neće padati kiša kasnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 13:56:21   
Maraj
Ana pisi gde se otvirila radnja u bg-u. Ja gledala njihive haljine, za mesec dana nam je prvi rodjendan i krstenje, pa mj treba haljina.
Ja isla sad do waikikija. Uzela S kupaci i L kosulju za krstenje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 14:38:45   
Ana RR
Maraj, na Terazijama, butik Martini Vesto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 15:25:19   
vonavoj
Uuu.sjajno da se otvorila radnja Vogeli..moja haljina za krstenje je Vogeli,kupila sam je u Smed.Palanci.Mene M danas izludi,nece covek da spava..45min sam ga uspavljivala,ds bi spavao 30min.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 16:51:56   
pari
Slicno je i kod mene Von kad smo kod kuce...nekad uspe da spava 45 min,ali retko...danas je uspela...Malopre krenuli po M u vrtic,a ona place i place,ja je drzim za rukicu i ne vredi nista...spava joj se, u autu smo,a ona place li place...i na kraju zaspala i ja sad sedim u autu i cekam malo...Nikad mi nece to biti jasno kod beba da toliko placu jer im se spava,a ne spavaju...
Ana,pogledaj u Mangu...ja sam tamo kupila haljinu za vencanje, crno-belu, prijatnu i lepu i nije bila ni skupa...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 17:02:20   
vonavoj
Popila sam naproksen,ponadala sam se da necu morati nista,ali glava me rastura..a sama sa njima..mm u Makedoniji..bem ti hormone i ciklus,potop.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 17:03:35   
pari
Ooo von,drzi se! Kod mene onako,boleo me stomak, sad popustio...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 19:36:53   
jance
Dobar dan, da se zaljunem u jun.
bebi izlazi zub, ne silazi sa mene, cak sam i cas radila danas sa njom na rukama.... valjda ce izbiti uskoro, nema sta joj nisam dala. Plus je naravno slinava pa i nocu spava lose....

Drzte se zene, citacu od pocetka meseca kad zub izadje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 20:10:43   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita



Ljiso, ni prvi ni zadnji put, ti i misa se nesalomivi user posted image . Ne znam sta je bilo pa deluje da sam malo neempaticna, ali ovo stvarno mislim.



user posted image Hvala valjda. Al lose sam. Radila sam ovih dana, nisam spavala. Jako lose spavam skoro da i ne jedem. Lose sam u svakom slucaju. Pomirili smo se mi ali mi neka tezina u zelucu iskreno non stop. Vidim da ga hvatam za svaku rec. Do mene je mnogo ne toliko do njega. Spremna sam za neki odmor i ljubomorna sam on bio na radnickim igrama sad 5 dana i sad ce u junu na rafting opet preko firme. A ja dzedzim kuci. Radim deca casovi. Frka pred kraj skolske godine. Sutra 3 casa covece po sat i po. Treba sve stici. Ma... najgore mi sto ne spavam. Jako jako malo spavam mozete misliti kad ja to kazem a ja inace spavam malo. E proteklih nedelju a mozda i vise mi je 3h u toku noci standard. Jedva dogurah za nedelju dana do dvocifrene satnice sna valjda. Salim se al skoro da je tako. Sinoc sam legla u 23 a ustadoh u 2 i 30user posted image

Idem da iscitam sta ima novog. PA da sredjujem kucu i ves Moji na treningu. P spava. Veliki moj decak danas pesacio do prodavnice

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 20:30:42   
vonavoj
Ljisho,da odes negde glavom bez obzira,da se odmoris!I moj isto na putu,jeste sluzbenom,ali i to je odmor od tatatattatata,tj.mamamamaa...Glava me nista nije popustila od naproksena,prosto mi se povraca od bola..ramena,slepocnice..sve.razmisljam bromic da popijem,da mi se taj deo opusti..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 21:09:08   
milicicak
Ljiso, ja se tebi divim. Ne znam kako izdrzavas stvarno. Ja bar na posao pobegnem... A radim na isparenja ne znam kako uopste funkcionisem. Danas sam ceo dan zaboravila da jedem. Bebi rastu zubi, pola noci ga cucam, nece ni da cuje da ga mm uzme.
Uglavnom, iskukah se ja 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 9:12:49   
Milena18
Dobro jutro, mame!Nadam se da ste dobro spavale, posebno mame bebaća koji vole da zezaju noću.
Ja odvela M u vrtić, nije išla juče i prekjuče jer je u nedelju imala povišenu temperaturu.
Nešto me danas svi na poslu nerviraju 😁 Takav mi dan došao valjda.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 9:24:35   
Maraj
Jutro mame
I ja odvela L u vrtic. S sad zaspala pa ja uzela da doruckujem

Ljiso i ja ti se divim kako uspevas sve da pozavrsavas jos si u kuci stalno...
Secam se one , kad zene kazu " Idem na posao da malo odmorim". U sustini, ni jedna od nas ne odmara na poslu, al pobegnes malo od kuce...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 9:25:46   
Ana RR
Dobro jutro! Ja sam i dalje slinava, ići ću bolesna na svadbu pih. Juče sam se smrzla obilazeći radnje, svuda klima piči kao da je plus 40 napolju. Non stop sam kijala.

Kupih dve bluzice, uvući ću se u neke pantalone i sandale i ćao zdravo. Nemam ja živaca za kupovinu.

Ljišo, ženo, razbolećeš se od tog nespavanja :( čuvaj se. Treba ti malo da se izduvaš. Mili, muke sa zubićima, uh. Milena, nemoj da se posvađaš sa nekim danas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 9:27:17   
pari
Dobro jutro! Mi konacno danas ustali malo normalnije,nadam se da se vracamo u ritam polako... iako se T budila 100 puta i plakala...ali ne vredi vise ni da pisem o tome 🙂
Ljisho, sve te razumem...moraces naci malo vremena za sebe ili neki izduvni ventil ili jogu 😀
Milena, disi duboko i ne gledaj druge 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 13:17:12   
Ana RR
Inače, džabe sam išla u Vogeli, nema ni pantalona ni bluzica, samo haljine i sakoi ali su ti modeli previše elegantni za moj ukus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 13:20:48   
jess021
Dobar dan😊


Filadendronka, kakva sam bila u tvom snu, obzirom da se nismo nikad videle😂
Ja evo na poslu, kisa pada, naravno. Izasla da kupim deci neke peskire za plazu. Ko bi rekao da je leto.
Pari, jeste se navikli malo?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 13:58:18   
pari
Malo smo se kao navikli iako treba jos par dana...
Napolju smo, sparno je dosta...
Bila sam do dm-a, kupila Sundance za M, na snizenju su svi proizvodi za suncanje, nisam nikad njihovo koristila ali eto da probamo...
Ana, dobro je da si nesto kupila pa ako mozes da iskombinujes sa tim sto imas,super. Ni ja nisam vise za soping uopste...razumem te skroz...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 14:41:58   
Rosita
Ćaos mame. Ja tek uspavala N. Budio se 300 * i ujutru sam ga samo stavljala na sisu još malo i još malo da dremnem. Dođe 10 h, grozno. Kad će već jednom početi da spava?!


Ljišo, pazi se. Razbolećeš se ženo. Ja sam bila u nekoj fazi dodatnog posla ili sasvim novog, ali ovo drugo trenutno mislim da nije za mene. Mnogo je teško. Ili dobro zarađuješ, ili imaš vremena za decu. Srećnici su oni koji danas imaju posao gde je oboje moguće. 
Pari, ja sam isto uzela sundance, N nisam probala, a D uzimam svake godine.
Šoping, živaca za to nemam. Kad mora jedino.
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 14:52:18   
Maraj
Evo mene iz "sopinga" user posted image
Kupila sam S sandalice za krstenje. Ustvari to su joj sad prve sandalice user posted image slatke su
Uzela sam ih u Pavle obuci. Nisu na snizenju...nemaju nista sa snizenja.
Gledala i neke helijumske balone. 1 balon sa helijumom je oko 140 din. To oni obicni baloni...i tako... treba i L da kupim kupaci.... svasta bi trebalo....primaklo se i more i rodjendan + krstenje

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
5.6.2019 14:56:37   
vonavoj
Nema vise akcije..steta..Sundance su odlicni,ja ih koristim vec 8 godina..i deci i sebi..Sta je spavanjem?!?! Moj je ustao pre pola 8,u pola 1 urla,nece da spava.nekako zaspi,i probudi se posle 30min..i to je to.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here