|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:35:19   
vonavoj
Smesko,i ja idem sa sestrom i njenim klincem i mojoj decurlijom u Sokobanju,preko vaucera..jos ove godine dok i ja mogu na odmor..i ja imam samo 10 dana..i to kad mi dopusti posao,posle plata,pdva, zavrsnog racuna 31.7..uzas.Svi me pitaju kako ces bez muza,pa i kod kuce sam uglavnom sama..snacixemo se nas 2 sa cetvoro dece.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:35:43   
Sanjica26 RR
Von, dva puta je bila u braku po sest meseciuser posted image
Sta ima da je zali. Nije gladna i bolesna.Neke majke uniste decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:37:07   
smeško
Pa ne mozemo vas da preskocimo! 💖 Samo da opet ne izazovemo nevreme.😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:38:17   
vonavoj
Yes,yes..ja sam mojoj zahvalna sto sam samostalna i sposobna..znas moj odnos sam njom,ali je napravila odgovornu osobu od mene.ej bre.nju tata budi za posao🤪pa kad vec ustaje rano,zasto da je ne budi..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:39:52   
smeško
Ih, kako bez muza, kao da ne znamo da mrdnemo bez njih. Vodim troje dece kao i dvoje. Ja svuda idem sa njima, sto sama, sto sa mm. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:40:21   
vonavoj
Zeza se mm,trebao sa svekra da ti dovedem,on bi ti vise pomogao od svekrve..on ide u radnju,set_a decu,usisava..a sveki samo kuva,i to ako nije bas pakao😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:41:44   
vonavoj
Smesko,kad vodim dvoje,fali mi trece...ne znam da funkcionisem😂a kad idem sa jednim,kao da idem sama😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:44:17   
smeško
Isto! Kada vodim samo dvoje, bude mi cudno, pa kad se upletem sa imenima dok ih pozovem.😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 9:26:58   
pari
Meni se T nocas budila 10 puta sigurno...spavala je po pola sata,sat i plus jos plakala svaki put,bacakala se nervozno...ne znam sta je stvarno...
Maraj, kako ste? Sanjice, ti? Mama jo, je l vam bolje? Ostale mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 9:46:40   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18


Ana, čime tvoj muž prska dvorište?



Milena, veruj mi da nemam pojma. Njegov ujak radi u deratizaciji pa mu je doneo nešto iz firme. Ako hoćeš pitaću ga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 9:49:10   
Ana RR
Dobro jutro inače user posted image

Ja se nešto probudila ukočena, negde kod desne plećke me steglo. Uh što nervira.

Sinć smo išli na Beer garden i taman kad je počela živa svirka krenuo vetar da duva i da seva i morali smo da zbrišemo. I sreća što smo odmah krenuli jer je bila katastrofa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 10:40:37   
vonavoj
Ana,prijavljujem se u klub ukocenih..a bas smo lepo spavali,kako ume..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 10:45:58   
Ana RR
Joj užas Von, baš mrzim taj osećaj. Zeznem se pa naglo cimnem u desnu stranu i prebrojim zvezde.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 13:03:03   
Milena18
Dobar dan!

Ana, ako se set__iš, pitaj. Ja bih naprskala nečim, ali ne znam šta je bezbedno s obzirom na to da mi je dete još malo a imamo i mačku.

Pari, kada se selite? 

Na poslu i danas haos, dadoh sada sama sebi pet minuta pauze. Jedino što me teši je što sam napravila sa M lep plan za popodne. Samo da nas kiša ne osujeti.




< Poruku je uredio Milena18 -- 28.6.2019 13:05:37 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 14:54:02   
pari
Milena,sta cete popodne? Ja bas razmisljam sta bih mogla sa njima i gde...Selim se sad za vikend,u nedelju onako konacno iako sam preselila vec skoro sve,ostalo jos nesto malo. Sutra cemo u Ns na Strand, deci bas peoja, a taman i ja da se vidim sa nekim mojim drugaricama,rodjacima...Za tri nedelje putujemo...
Maraj,kako ste? Sanjice? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 15:02:08   
vonavoj
Pari,nisam razumela gde se selite? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 15:02:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Gde ste žene?

Uzela sam nalaz urinokulture i krenula sam sa ab-om. Sinoc sam isto lose spavala. Eserihiju sam zapatila.user posted image Hvala Bogu nemam je puno. Samo 100.000 Deca su sad rucala. Sad cemo i mi, pa da se bacim na posao.

Pariuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 15:13:04   
pari
Selim se u garsonjeru, to je stan od mm koji nam je bio izdat, ali sad mi ulazimo u njega. Nece mi bas biti lako u jednoj sobi sa njih dvoje ali sta da se radi...tako je kako je...
Sta raditi popodne, gde ici? Imate ideju? 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 15:38:15   
vonavoj
Sanjice,uzmi obavezno onaj caj josif pancic,i pored antibiotika.Pari,nece ti biti lako..joj.ne znam ni ja gde cu..mm ide po sveki,ja sam nesto kilava,umorna...a deca bi negde.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 18:50:08   
Filadendronka
Najpre, mama Jo hvala ti. 💕💕💕 Nadam se da ste bolje i da uzivate na letovanju. Mi smo krstili Jaksu i sad sam nekako mirna, iako mi je iz drugih razloga dan bio bas bzv. Ocekujem boginje, stariji malisa je bio u dodiru sa vise zarazene dece. Plasim se sta cu raditi sama sa njima dvojicom u karantinu. Kako da zadrzim dete unutra kad je napolju leto i svi su u parku?! A velika je sansa da posle toga predje na bebu i onda bukvalno mesec dana necu izaci napolje. A plus se plasim boginja kod tako male bebe. I tako, pratim vas, drzite se i da sto pre ozdrave sva decica i mame ( Sanjica). 🍀

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 18:53:52   
bubulence
Mame da li se neka takmici za chicco? Ako da, pisite mi pp.

Fili, nedostajes❤️

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 19:35:50   
Maraj
Dan mame
Mi jutros bili u dnevnoj bolnici. Zadrzali se. Guzva. Dobila terapiju. Vadili joj krv. Pregled pulmologa.
Uglavnim plan ne da prima twrapiju do utorka. U utorak ponovo slikanje, da se vidi kakva su pluca.
Inace mene ubi glava. Ma sve me boli. Imam neku T 37.4kljukam se brufenima ...i tako...
Vazno da su deca bolje

< Poruku je uredio Maraj -- 28.6.2019 19:36:43 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 21:22:41   
pari
Maraj,drzi se ti i leci da i ti budes dobro sto pre!
Mi bili na Adi popodne, M se cak i kupao,jako voli vodu...Sutra opet u vodu,ali na Strand...
Ja lezim pored T...mrda se non stop...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 22:45:58   
Milena18
Maraj, imaš li ti neku terapiju?
Sanjice, toliko sam i ja imala ešerihije pre par meseci. Već posle nekoliko doza antibiotika prestali svi simptomi. Nadam se da će i kod tebe biti isto.
Pari, trebalo je da idemo kod sestre moje bake, M je mnogo voli, ali nam je ona javila da je bolesna, pa smo promenile planove. Išle smo u dugu šetnju, pa na sladoled. Lepo se provedite vas troje na Štrandu sutra.


Ja danas ostala na poslu dva sata duže. Sutra opet radna subota. Ali nekako sam već oguglala. Još koji dan pa će se valjda sve promeniti.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
28.6.2019 22:48:53   
smeško
Napokon zaspao J! Dosao mu tata kasno, pa dok se izmazio sa njim prodje vreme za spavanje. 

Sanjice, Eserihija je gadna i dosadna. Sto vise caja uz ab i kiselih namirnica. Sto manje secera. Maro, super sto je bolje, samo polako, ozdravice maca brzo. Moras i ti da brines o sebi. Ivka, kako grlo?Toliko mi se spava, a imam posla u kuhinji.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here