Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Igre, brojalice, pesmice



Poruka


marketing RR -> Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (5.6.2019 18:39:45)

Predstavljamo vam zabavnu animiranu pesmu za decu “Stiže brat” i njenog autora.

Pesmica “Stiže brat” donosi sve one brige i razmišljanja koje se u malenim dečijim glavicama roje od trenutka kada saznaju da uskoro neće biti više sami već da dobijaju “pojačanje” u vidu bate ili seke. Zabavna, vesela, tu je da zabavi sve buduće starije bate i seke, ali i mame i tate i pripremi ih na sve ono što ih očekuje. Autor ove zabavne pesmice je Darko Atlagić, možda poznatiji po svom kanalu Magicni Wrtuljak!

Pozivamo Vas da pročitate intervju sa autorom i svakako poslušate pesmicu! I zapratite YouTube kanal “Magični WrtuljaK”

[img]https://i.imgur.com/iwszTWI.jpg[/img]

PROČITAJTE VIŠE >>>




dunja RR -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (5.6.2019 19:09:11)

Bas mi se dopada pesmica! 

🙂




gugutka -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 13:43:30)

Slatko skroz [sm=bravo.gif]

I mi smo sada u istom sosu, prilagođavanje na novog člana, stariji brat nije ljubomoran za sada, ali jeste zbunjen ponekada, kanališe za sada tu energiju na pravi način. Voli seku [sm=smiley27.gif]




nata11 -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:14:29)

Slatks pesmica





Ana RR -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:19:56)

Hihihi baš je dobra [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:23:23)

Isto i kod nas [sm=smiley27.gif]


IZVORNA PORUKA: gugutka

Slatko skroz [sm=bravo.gif]

I mi smo sada u istom sosu, prilagođavanje na novog člana, stariji brat nije ljubomoran za sada, ali jeste zbunjen ponekada, kanališe za sada tu energiju na pravi način. Voli seku [sm=smiley27.gif]





Maraj -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:25:09)

[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Nasa beba ima 10 meseci...obozava starijeg brata...ali brat je ljubomoran. Ne bas cesto...al vidi se iz postupaka da jos uvek sestru,prihvatio nije




dunja RR -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:32:49)

Meni su rekli da očekujem, da krene, ljubomora ..

S oseća, kada njoj nešto pričam omah uleće u sobu, grli me, traži pažnju...ali prema njoj je divan.




veselicaa -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:35:36)

Pesmica je super [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:44:08)

Super je pesmica ❤️




lesica -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 14:53:36)

"Stiže brat, biće rat"
Ja mislim da bi ovo bio savršen opis, i savšen naziv.

Slatka pesmica skroz.




flamingos -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (6.6.2019 21:24:04)



IZVORNA PORUKA: lesica RR

"Stiže brat, biće rat"
Ja mislim da bi ovo bio savršen opis, i savšen naziv.

Slatka pesmica skroz.
Slažem se,sve je to tako slatko,da su živi i zdravi.





mama ivane -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (7.6.2019 14:05:36)

Super pesmica bas mi se dopada[sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (8.6.2019 12:32:49)

Bas zanimljiva pesmica,deci se ce svideti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nikann -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (10.6.2019 8:05:56)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

"Stiže brat, biće rat"
Ja mislim da bi ovo bio savršen opis, i savšen naziv.

Slatka pesmica skroz.



ovako bice pre.[sm=smiley36.gif]




physio70 -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (11.6.2019 21:33:00)

Sjajna pesmica




veselicaa -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (11.6.2019 22:16:59)

Jel slusate [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Stiže brat – nova zabavna animirana pesma koju ćete obožavati! (2.8.2019 6:15:52)

Bas je pevljiva ova pesmica.




Stranica: [1]