|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
22.7.2019 23:03:12   
MimaKos
Moji kad se unervoze tada ih je najteze umiriti i uspavati. Mm ih je izveo napolje, jurcali za loptom dva sata, dosli, vecerali, kupali se i popadali svi u nesvest. A kad starija nece da spava dam joj tablet , odgleda par crtaca i to upali i uspava je.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 07/19
22.7.2019 23:08:03   
vonavoj
Nema sanse..od beba ne spavaju u 9,nikad nisu.kao i M..evo horor se nastavlja..ni rutina nije pomagala.a sad su tek ovde uspaljeni..Takva deca,umor im se nikad ne vidi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 07/19
22.7.2019 23:11:05   
vonavoj
Jutros smo bili u parkicu,pa aqva park,uvece set_nja..i njima se ne spava..oni se igraju,sto je najgore..svuda peske idemo,jer nemamo kola.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 07/19
22.7.2019 23:14:36   
Rosita
Veče!


O, von, šta da radiš, na odmoru su i moji kasno legali... Inače oko 22 legnu kod kuće. N se evo već budio. Jako mi je juče pao na glavu 😕. Bio kenjkav, ali se oraspoložio. Popodne bio ok. Al uveče dobije 38.5. Dam brufen, danas ništa. Balavi do poda. Istripovala sam se, ali da je nešto od pada valjda bi bilo nešto još. Rastu mu četvorke, kockaste mu desni i razdrndane haos,,sve četiri. Inače, jutros reče nešto što bih ubrojala u prve rečenice "pepa otiša, pa-pa" :D

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 6:35:40   
Duškić
Dobro jutro!Dobro je Rosi!?
Moji slinavci oboje, hm.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 6:55:08   
MimaKos
Dobro jutro mame. Moji su klasika budni od 5 pa sam i rucak stavila da ne bih kuvala po vrucinstini. Ni klima vise ne pomaze..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 10:10:14   
flamingos
Dobar dan mame,može kafica?Naše dete još spava.Odoh u kuhinju,pa da se pakujem za grad,imamo koje šta da završimo danas,sutra imam zakazan ultra zvuk dojki u sklopu redovne godišnje kontrole.Da ispazarimo još namirnica.Sutra po podne se vraćamo u selo.Svima veliki pozdrav.Uživajte vi koji ste na mru,u banji...


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 10:53:58   
jess021
Rosi, kako je beban?  Lepo divani, nema sta. 

Moja deca sa babom, mm nesto zavrsava oko prodaje vikendice. 
Joj ja bih opet na more😅
Ivana, jel ti jos cuvas ono dete? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 11:02:06   
MimaKos
Flamingos, to ti tako pametno za redovan pregled, ja kao sve nemam vremena.. mada dmo u okviru sisgematskog u firmi imali i taj pregled pa spavam na to uvo, ali za to zaista treba naci vremena! 

Ja se nadam da ce ovaj uskoro da dremne, jurca od jutros, mm radi a ne mogu da ostavim kod svekra i svekrve jer vode malecku kod logopeda... a sva sam nesto podbula i bas mi se spava.. I ja bi na more! :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 11:39:54   
Maslacak15
dobar dan mame, pozdravi iz kumodraza 😃 dosli malo da odmaramo i uzivamo u beogradskom letu. verovali ili ne meni je ovo super ok a nemamo klimu. velika je kuca, na brdu smo, cesto nesto pirka. popodne cemo do centra, deca ce na lion king a kuma i ja na trac partiju. svakom po meri sto bi rekli.


puno pozdrava za sve !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 12:54:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene.. Od jutros sam u akciji. Sad cu da spremim sebi jednu limunadu, pa da malk citam na terasi dok ne krene sunce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 13:01:39   
pari
Dobro jutro i od mene!


Rosi,i mojoj T izbila jedna cetvorka...tad je bas balavila i imala temp (pisala sam,to je bilo pred put tacno)...e sad,da li je to bio razlog,ne znam...I meni se ona nocas mnogo budila...u nekim momentima na pola sata...veselo.Super za prve reci 🙂
Maslacak,uzivajte malo tu...
Ana,kako vam je?
Von,kako je vama danas,kad se vracate?
Ovde kod nas kisa od nocas i zahladjenje,danas ce max biti 24...ne znam.ni da li cemo moci napolje od kise...
Puno pozdrava mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 13:44:25   
Sanjica26 RR
Ivanka, kako se vi provodite?
Maslacak, uzivaj u Beogradu. Koliko ostajete?
Pari, ja sam te pozvala za prijateljauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 13:49:19   
MimaKos
Nama je ista situacija sa zubima samo nam izbijaju trojke.. ne znam da li da mu dam paracetamol, nervozan je mnogo cak i odbija da jede danas... sada je kao malo dremnuo.. jedva cekam da se mm vrati kuci pa da odmorim malo..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 16:10:34   
vonavoj
Pricate o zubima,M ima samo jedinicy dole.Mene boli glava,levo rame,vrat..od loseg spavanja..bas sam umorna.puno set_amo,malo spavamo.Pari,do nedelje smo ovde,mm dolazi po nas za vikend,on radi.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 16:18:44   
pari
Von,nije to lako,a opet verujem da to be tu bolje nego kod kuce. Nas dve SE set_amo,prestala je kisa I bas je fino...
Nisam vam rekla...T mi se ponekad toliko zaceni da ne dise par sek I onako je pred padanjem u nesvest...grozan osecaj...kazu da to nije nista Ali meni je svaki put stresno jako

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 17:52:10   
MimaKos
Joj strasno, da ne zna covek sta u tim momentima da im radi, kako da ih umiri. Moj se ne zacenjuje ali tako se iznervira i rasplace da ne moze covek da ga utesi kada je jako nervozan i pospan, dernja se kao da na vrucoj ringli sedi. Mene je tako zabolela glava da mi je doslo da bljucnem, kakvu sam mucninu od glavobolje dobila... Sta li se ovo desava?! Popila sam brufen, mm dosao kuci malopre i idem da legnem, ne.pamtim ovakvu glupu i jaku glavobolju


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 20:42:40   
pari
I od pre dve nedelje jako mnogo sisa...kao da je opet mala beba...ne znam sta je to...mozda I ove promene (putovanje)...
Kako ste Mame? Sta radite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 20:47:25   
Sanjica26 RR
Gde si pari? Ja se sad teram da se istusiram, ali pre toga treba da spakujem povrce i voce u friz. T i ja svaki dan vozimo bicikle. Danas smo prvo isli na anticelulit masažu. Dobila sam tri gratis. Rece mi maserka da meni ne treba. user posted image Samo malo da se zategnem. Posle smo obrnuli krug do babe i dede po povrce i voce iz baste. Mm danas ima bolove. Ovo vreme je sucmurato.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 20:57:44   
pari
Bravo za vas dve I za tebe koja nemas celulit!Ja ga bas imam 🙄 a ne mogu na masaze dok dojim a I kad bih mogla,ne znam kako bih Isla,jedino sa T zajedno...Moram ponovo vezbe da radim,makar 10min svaki dan...
Meni ce danas mm kasno doci sa posla...Pravila sam neki kolac,nije bas uspeo,ali moze da se jede...nemam ni vagu ni mikser mi nije bas kako treba tako da nije ni cudo sto mi nije uspeo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 21:11:56   
MimaKos
I ja ga imam i negujem godinama vec :) Sanjice, kada bi znala kako su bolne te masaze kada bas imas celulita, ma ni na te gratis ne bih otisla. Super je stvar, podstakne cirkulaciju i stvarno se vide rezultati, ali booooliii 😟 

Mi smo vec u fazi da je svako skoro vec zaspao, bebac je danas posebno bio razdrazljiv, jedva ga okupah..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 22:03:38   
flamingos
Laku noć želim svima.Evo smo u gradu,pozavršavali smo šta smo planirali za danas,sutra ostatak i vraćamo se na selo.Ljubite dečicu.Veliki pozdrav.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 22:37:21   
Rosita
Dobro veče!


Jess, hvala, dobro je! Ne znam šta mu bi. Jedna tura T i sad je ok. I stariji je malko kašljao. N je taj dan pao sa stolice nazad na glavu, joj kako mrzim te situacije.
Pari, moguće da je zbog tih promena. Kako ona sa tatom? Kako ti je sin? O noćnim epizodama da no ne pričam. Jutros mi je stariji sin rano ustao i bio bučan iako sam ga zamolila da me pusti da odspavam, e onda sam ja vikala i naravno ceo dan mi je bilo krivo, razgovarali smo i rekla sam mu da mora da poštuje i moje potrebe, veliki je već, ali sam se i izvinila zbog svoje reakcije.
I tako... Puno pozdrava svima!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 22:42:34   
pari
Rosi, sve znam...imam slicne situacije I sa padanjima I sa vikanjem...T je super sa tatom,odmah ga je prihvatila,maze se, mm je presrecan. M je super into, kod mojih mu je bill divno,a od veceras je kod tate,a u poned.idu na more tako da ce biti super. Naravno meni nedostaje mnogo...
Mi bile do radnje, nesto se naoblacilo pa se nisam zadrzavala mnogo napolju...Mm ce kasniie danas...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 07/19
23.7.2019 23:07:51   
vonavoj
Mojih 5min..od pola 10 su u krevetu,M je zaspao twk u 23h..od 22 ga nunam u kolicima,jer u rukama urlauser posted image
I tako,mrtva sam i ja.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here