RE: Razgovori mama 07/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


MimaKos -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 19:33:45)

Meni samo anesteziju, i moze sve :)





Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 20:38:59)

Jao ni ja nisam bila skoro kod zubara [sm=zz_cold.gif]
Inace S zaspala. Nisam stigla da je istusiram. Bas joj se spavalo. Nike imala 2.dremku danas. Samo je jednom spavala....pa sad poranila sa spavanjem.
Ja jedem sladoled.
L gleda crtace... mislim se, kad da ga dam u vrtic...i tako...




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 21:45:26)

Mi se ususkali. Ja sam umorna, odmah bih zaspala.




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:18:58)

Kod nas pada li pada...čak je i grad bio... Sreća pa smo bile celo prepodne napolju,a i od sutra opet lepo...Nadam se da će uskoro mm doći...
Laku noć mame!




Filadendronka -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:24:20)


Pari, citam recenicu o dolasku tm sa posla i kontam da je bas zaglavio i onda se set_im da ste u NY. Ovde je uzasna vrucina, a ja sa decom u stanu. Bebac je zaslinavio i ima blagu temperaturu, tako da je to verovatno uvod za boginje i kod njega. Mislim da cu odlepiti, bas me povremeno hvata neki vid depresije. Preumorna sam, nemamo pomoc apsolutno ni minut, a zelim da sve bude pod konac svakog dana.
IZVORNA PORUKA: pari

Kod nas pada li pada...čak je i grad bio... Sreća pa smo bile celo prepodne napolju,a i od sutra opet lepo...Nadam se da će uskoro mm doći...
Laku noć mame!






pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:30:51)

Fil,razumem te skroz...Ja sam sad malo bolje ali i dalje imam te faze velikog neraspoloženja iako manje nego ranije.  Teško je sa malom decom, kod kuće uglavnom, upućene smo samo na njih i sve se vrti oko njih...ja se u poslednje vreme trudim da uživam u trenutcima i kažem sebi da ne koram uvek da budem raspoložena ali da svaki dan imam neke lepe momente sa decom...Ja sam u Bg ssma sa njih dvoje tako da sve razumem...
Probaj da nađeš nešto što će te ispuniti barem na kratko...šta god to bilo...vežbe, muzika, šetnja...nešto što možeš i sa njima a da ti je lepo...




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:38:21)

Fil, ako mora da dobije boginje, bolje sad, tako će taman proći do polaska na more.


Kod nas je haos u kući, krečimo malu sobu, pa  smo sve stvari prebacili iz nje u dnevnu. Valjda će sutra biti gotovo.
M smo opet vadili sitne krpelje večeras. Nije mi jasno gde se napunila, nije danas nešto mnogo ni bila na travi. Ali zavlačila se u hortenzije, izgleda da ih tamo ima. Dugo smo je pregledali a bilo je već kasno i baš joj se prispavalo, pa sam joj rekla da večeras može da preskoči pranje zuba, a ona se zabrinula da joj ne pocrne 😊
Želim vam laku i mirnu noć, mame!




Filadendronka -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:40:05)

Mozda sam se pogresno izrazila, pa delujem nezadovoljno sto sustini nije tacno. Imam sve preduslove da budem prilicno zadovoljna, ali mi je veliki problem manjak vremena i preterana opsesija da sve bude “na svom mestu” ( klopa, stan, deca srecna i lepo vaspitana itd?. I onda u svoj toj jurnjavi na hiljadu strana zapostavljam sebe i onda upadnem u totalni down. Uvek me i jedino podize misao da je glavno da smo svi zivi i zdravi i da uvek nesto mora da bude problematicno. Takav je zivot. Gde su ostale mame?  




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:42:35)

I ja se osećam slično tako da te razumem skroz...nisi nezadovoljna ali imaš te momente nezadovoljstva...Biće lakše kad deca budu malkice veća...znam da je meni bilo lakše kad je M napunio 3 god. Ovaj period dok su bebe je najteži...barem meni...




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:55:52)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Mozda sam se pogresno izrazila, pa delujem nezadovoljno sto sustini nije tacno. Imam sve preduslove da budem prilicno zadovoljna, ali mi je veliki problem manjak vremena i preterana opsesija da sve bude “na svom mestu” ( klopa, stan, deca srecna i lepo vaspitana itd?. I onda u svoj toj jurnjavi na hiljadu strana zapostavljam sebe i onda upadnem u totalni down. Uvek me i jedino podize misao da je glavno da smo svi zivi i zdravi i da uvek nesto mora da bude problematicno. Takav je zivot. Gde su ostale mame?  
Fil draga,u selu smo,razumem te u potpunosti.Život je takav,svima nama dođe"žuta minuta".Kao što reče-da ste živi i zdravi,ostalo sve dođe i prođe.Ljubim te puno.





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/19 (31.7.2019 22:58:43)

Zaboravih da vam poželim laku noć i divne snove.





jess021 -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 6:53:10)

Jutro mame!


Nesto nikako da se naspavam ovih dana. 
Maraj, moje ce od ponedeljka u vrtic. Vidim da je baba bas umorna.
U subotu idemo mm i ja u neku svadbu, tako da sutra moram u soping. Ostalo kod nas sve standardno  Konstatovala sam da smo ove godine isli rano na odmor😂Ja bih opet. 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 7:29:12)

Jutro!Fili,potpuno te razumem..Jess,jeste rano,i ja kazem,kraj jula je idealno,hahaha..kad je najskuplje😂😂 i septembar je daleko,a u junu kad ides onda si celo leto kod kuce.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 8:25:35)

Pozdrav mame. Ne pamtim kad sam pisala, bez nekog posebnog razloga, svaki dan prodje u nekim aktivnostima... sad dugo bas nisam ni citala. Ali evo me, da se druzimo opet 😊
I kod nas sve standardno bas, nista novo vam nemam pisati 😊
Fil[sm=smiley31.gif] ako mogu bar malo da te utesim - vecina nas ima te faze, ja takodje imam potrebu tako da sve bude na svom mestu... kad smo bili na moru muz me je stalno kritikovao, ja na plazi ne mogu da sedim nego stalno nesto sklanjam - slezem peskire, redjam one njihove lopatice... prosto to sad vec dugo traje, i nikako da se opustim.
I mi smo na moru bili u junu, sad razmisljamo bar neki produzeni vikend negde malo da odemo.... ako bude novaca 😏




MimaKos -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 9:09:54)

Filaderonka, ako si devica u horoskopu kao ja, sve je jasno kao dan, ja sam ista takva bila i onda odlucila da prestanem sa tim i dam sebi malo.oduska...sve , sem dece, moze da saceka





Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 10:57:20)

Uh fil...da te utesim i ja sam takva. I ako nisam devica vec skorpija. Mada ja ne verujem u te horoskopske znake vec u kucno vaspitanje. Ko je kako i u kakvom "haosu" naucio da zivi...
Jess znaci vi cete u vrtic. I ja se mislim sta cu sa L. Vaspitacice mu nisu tu, a od cele grupe, dolaze 3-4, devojcice




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 11:34:28)

Bas tako.maraj,nema veze sa horoskopom,tj,ne razumem se bas..ja sam strelac,pa sam perfekcionista i mrzim haos..sestra je skorpija,ona moze da legne pored haos,dok ja nema sanse...nas je baba driblala i od nje smo sve naucile,a mladju sestry je mama razmazila😂😂Uspela sam da popakujem stvari za devojcice,i za M..jos u kofer da lepo preslozim..i u subotu mm i ja i one sitnice,kozmetiku,pola kuhinje😂😂




Filadendronka -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 12:11:12)

Devica u podznaku i sigurna sam da ima uticaja na moje ponasanje po pitanju reda i discipline. Sve je to super, samo ne treba ici u krajnost. Von, pola kuhinjeeee! 😂😂😂 Meni je to sa kuvanjem na moru prihvatljivo za nesto na brzaka, mada smo opet uzeli polupansion u nekoj first minute ponudi. To je spas stvarno. 




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 12:35:20)

Vruce je. Skitali pa sad spavanjac.
Sto je lep sladoled . Mljac.




MimaKos -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 12:52:39)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devica u podznaku i sigurna sam da ima uticaja na moje ponasanje po pitanju reda i discipline. 
znala sam :) kao mene da opisujes 😂 

Ali sam u zadnje vreme maksimalno odlucna da primirim sebe malo i da se opustim vise... i da malo vise vremena posvetim sebi




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 13:17:36)

Ma i mi smo sad bili u polupansionu...deca nekad nece da jedu
Ili se istrose uvece u parku. Dodjemo u sobu, ovaj moj trazi da jede..i sta cu...mutila sam palentu, pravila sendvic...




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 13:37:01)

Pa , od jurcanja. Moji bi sve radili i ako treba na silu dq jedu samo da ne spavaju.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 13:37:57)

Maraj, tako smo i mi, sva sreca pa sam tako ,,za svaki slucaj" ponela nesto da se nadje u sobi...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.8.2019 15:53:29)

Prelazimo u Avgustovsku temu. KLIK




Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]