|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 19:33:45   
MimaKos
Meni samo anesteziju, i moze sve :)


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 20:38:59   
Maraj
Jao ni ja nisam bila skoro kod zubara user posted image
Inace S zaspala. Nisam stigla da je istusiram. Bas joj se spavalo. Nike imala 2.dremku danas. Samo je jednom spavala....pa sad poranila sa spavanjem.
Ja jedem sladoled.
L gleda crtace... mislim se, kad da ga dam u vrtic...i tako...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 21:45:26   
Duškić
Mi se ususkali. Ja sam umorna, odmah bih zaspala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:18:58   
pari
Kod nas pada li pada...čak je i grad bio... Sreća pa smo bile celo prepodne napolju,a i od sutra opet lepo...Nadam se da će uskoro mm doći...
Laku noć mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:24:20   
Filadendronka

Pari, citam recenicu o dolasku tm sa posla i kontam da je bas zaglavio i onda se set_im da ste u NY. Ovde je uzasna vrucina, a ja sa decom u stanu. Bebac je zaslinavio i ima blagu temperaturu, tako da je to verovatno uvod za boginje i kod njega. Mislim da cu odlepiti, bas me povremeno hvata neki vid depresije. Preumorna sam, nemamo pomoc apsolutno ni minut, a zelim da sve bude pod konac svakog dana.
IZVORNA PORUKA: pari

Kod nas pada li pada...čak je i grad bio... Sreća pa smo bile celo prepodne napolju,a i od sutra opet lepo...Nadam se da će uskoro mm doći...
Laku noć mame!



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:30:51   
pari
Fil,razumem te skroz...Ja sam sad malo bolje ali i dalje imam te faze velikog neraspoloženja iako manje nego ranije.  Teško je sa malom decom, kod kuće uglavnom, upućene smo samo na njih i sve se vrti oko njih...ja se u poslednje vreme trudim da uživam u trenutcima i kažem sebi da ne koram uvek da budem raspoložena ali da svaki dan imam neke lepe momente sa decom...Ja sam u Bg ssma sa njih dvoje tako da sve razumem...
Probaj da nađeš nešto što će te ispuniti barem na kratko...šta god to bilo...vežbe, muzika, šetnja...nešto što možeš i sa njima a da ti je lepo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:38:21   
Milena18
Fil, ako mora da dobije boginje, bolje sad, tako će taman proći do polaska na more.


Kod nas je haos u kući, krečimo malu sobu, pa  smo sve stvari prebacili iz nje u dnevnu. Valjda će sutra biti gotovo.
M smo opet vadili sitne krpelje večeras. Nije mi jasno gde se napunila, nije danas nešto mnogo ni bila na travi. Ali zavlačila se u hortenzije, izgleda da ih tamo ima. Dugo smo je pregledali a bilo je već kasno i baš joj se prispavalo, pa sam joj rekla da večeras može da preskoči pranje zuba, a ona se zabrinula da joj ne pocrne 😊
Želim vam laku i mirnu noć, mame!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:40:05   
Filadendronka
Mozda sam se pogresno izrazila, pa delujem nezadovoljno sto sustini nije tacno. Imam sve preduslove da budem prilicno zadovoljna, ali mi je veliki problem manjak vremena i preterana opsesija da sve bude “na svom mestu” ( klopa, stan, deca srecna i lepo vaspitana itd?. I onda u svoj toj jurnjavi na hiljadu strana zapostavljam sebe i onda upadnem u totalni down. Uvek me i jedino podize misao da je glavno da smo svi zivi i zdravi i da uvek nesto mora da bude problematicno. Takav je zivot. Gde su ostale mame?  

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:42:35   
pari
I ja se osećam slično tako da te razumem skroz...nisi nezadovoljna ali imaš te momente nezadovoljstva...Biće lakše kad deca budu malkice veća...znam da je meni bilo lakše kad je M napunio 3 god. Ovaj period dok su bebe je najteži...barem meni...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:55:52   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Mozda sam se pogresno izrazila, pa delujem nezadovoljno sto sustini nije tacno. Imam sve preduslove da budem prilicno zadovoljna, ali mi je veliki problem manjak vremena i preterana opsesija da sve bude “na svom mestu” ( klopa, stan, deca srecna i lepo vaspitana itd?. I onda u svoj toj jurnjavi na hiljadu strana zapostavljam sebe i onda upadnem u totalni down. Uvek me i jedino podize misao da je glavno da smo svi zivi i zdravi i da uvek nesto mora da bude problematicno. Takav je zivot. Gde su ostale mame?  
Fil draga,u selu smo,razumem te u potpunosti.Život je takav,svima nama dođe"žuta minuta".Kao što reče-da ste živi i zdravi,ostalo sve dođe i prođe.Ljubim te puno.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 22:58:43   
flamingos
Zaboravih da vam poželim laku noć i divne snove.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 6:53:10   
jess021
Jutro mame!


Nesto nikako da se naspavam ovih dana. 
Maraj, moje ce od ponedeljka u vrtic. Vidim da je baba bas umorna.
U subotu idemo mm i ja u neku svadbu, tako da sutra moram u soping. Ostalo kod nas sve standardno  Konstatovala sam da smo ove godine isli rano na odmor😂Ja bih opet. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 7:29:12   
vonavoj
Jutro!Fili,potpuno te razumem..Jess,jeste rano,i ja kazem,kraj jula je idealno,hahaha..kad je najskuplje😂😂 i septembar je daleko,a u junu kad ides onda si celo leto kod kuce.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 8:25:35   
mama Jo
Pozdrav mame. Ne pamtim kad sam pisala, bez nekog posebnog razloga, svaki dan prodje u nekim aktivnostima... sad dugo bas nisam ni citala. Ali evo me, da se druzimo opet 😊
I kod nas sve standardno bas, nista novo vam nemam pisati 😊
Filuser posted image ako mogu bar malo da te utesim - vecina nas ima te faze, ja takodje imam potrebu tako da sve bude na svom mestu... kad smo bili na moru muz me je stalno kritikovao, ja na plazi ne mogu da sedim nego stalno nesto sklanjam - slezem peskire, redjam one njihove lopatice... prosto to sad vec dugo traje, i nikako da se opustim.
I mi smo na moru bili u junu, sad razmisljamo bar neki produzeni vikend negde malo da odemo.... ako bude novaca 😏

< Poruku je uredio mama Jo -- 1.8.2019 8:26:45 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 9:09:54   
MimaKos
Filaderonka, ako si devica u horoskopu kao ja, sve je jasno kao dan, ja sam ista takva bila i onda odlucila da prestanem sa tim i dam sebi malo.oduska...sve , sem dece, moze da saceka


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 10:57:20   
Maraj
Uh fil...da te utesim i ja sam takva. I ako nisam devica vec skorpija. Mada ja ne verujem u te horoskopske znake vec u kucno vaspitanje. Ko je kako i u kakvom "haosu" naucio da zivi...
Jess znaci vi cete u vrtic. I ja se mislim sta cu sa L. Vaspitacice mu nisu tu, a od cele grupe, dolaze 3-4, devojcice

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 11:34:28   
vonavoj
Bas tako.maraj,nema veze sa horoskopom,tj,ne razumem se bas..ja sam strelac,pa sam perfekcionista i mrzim haos..sestra je skorpija,ona moze da legne pored haos,dok ja nema sanse...nas je baba driblala i od nje smo sve naucile,a mladju sestry je mama razmazila😂😂Uspela sam da popakujem stvari za devojcice,i za M..jos u kofer da lepo preslozim..i u subotu mm i ja i one sitnice,kozmetiku,pola kuhinje😂😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 12:11:12   
Filadendronka
Devica u podznaku i sigurna sam da ima uticaja na moje ponasanje po pitanju reda i discipline. Sve je to super, samo ne treba ici u krajnost. Von, pola kuhinjeeee! 😂😂😂 Meni je to sa kuvanjem na moru prihvatljivo za nesto na brzaka, mada smo opet uzeli polupansion u nekoj first minute ponudi. To je spas stvarno. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 12:35:20   
Duškić
Vruce je. Skitali pa sad spavanjac.
Sto je lep sladoled . Mljac.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 12:52:39   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Devica u podznaku i sigurna sam da ima uticaja na moje ponasanje po pitanju reda i discipline. 
znala sam :) kao mene da opisujes 😂 

Ali sam u zadnje vreme maksimalno odlucna da primirim sebe malo i da se opustim vise... i da malo vise vremena posvetim sebi

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 13:17:36   
Maraj
Ma i mi smo sad bili u polupansionu...deca nekad nece da jedu
Ili se istrose uvece u parku. Dodjemo u sobu, ovaj moj trazi da jede..i sta cu...mutila sam palentu, pravila sendvic...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 13:37:01   
Duškić
Pa , od jurcanja. Moji bi sve radili i ako treba na silu dq jedu samo da ne spavaju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 13:37:57   
mama Jo
Maraj, tako smo i mi, sva sreca pa sam tako ,,za svaki slucaj" ponela nesto da se nadje u sobi...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 07/19
1.8.2019 15:53:29   
Sanjica26 RR
Prelazimo u Avgustovsku temu. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1024
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here