|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
17.7.2019 22:29:26   
MimaKos
Ne bi trebalo ako ctg ne pokaze kontrakcije...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
17.7.2019 22:34:46   
vonavoj
Mozda i nece,meni je radio na pocetku 9og meseca i na kraju😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
17.7.2019 22:54:08   
bubulence
Nemam pojma, ova nasa dr ne radi preglede, sve preglede do sada sam radila privatno a sutra idem u dz


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
17.7.2019 22:55:11   
MimaKos
Meni rekli (kada sam odlazila na ctg pred porodjaj) necemo da mrckamo (nece pregled da rade) :))) to mi je jos hit :)) 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 14:44:07   
popkica bebic
Ispratismo i Bubulence! I ovde sve čestitke!

A mi, devojke, još treba da guramo. Kako ste danas? Ima li mučnine? Vraćaju se vrućine.... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 14:47:30   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Ispratismo i Bubulence! I ovde sve čestitke!

A mi, devojke, još treba da guramo. Kako ste danas? Ima li mučnine? Vraćaju se vrućine.... 



Jel se Bubi porodila?
Ja malo pocela da skitam, malo isla i na neki sastanak, rekla mi dr da mogu na 1-2 😀 Dopustila mi da voizim kola, pa devojke mojoj sreci nije bilo kraja, muzika do daske i vetar u kosi 😀😀😀
Mucnine polako jenjavaju, ali imam neki cudan ukus u ustima i osecaj, nemam apetit ali polako jedem. 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 14:52:40   
MimaKos
Jeste, imas novu temu, rodila je preslatkog decaka


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 16:43:34   
Maruska15
Zdravo drage moje. Nije me bilo par dana. Danas bili u šumu u šetnju,baš sam se napunila pozitivnom energijom,osećam se super. Kako ste mi vi? Vidim Bubi se porodila,neka je živ i zdrav mali 100 godina! 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 16:49:01   
MimaKos
Mi izbacili bazencic na terasu, pa se mali brckao malo :)


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 16:51:25   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Bila na UZ, sve ok, sada opustenije. 😀😀😀 Rastemo bas kako treba. Za 2 nedelje UZ pa onda uputstvo za prenatalni.


Sinoc pojedoh neki sladoled, nocas dijareja...polako se primirilo. 
Bubi, ti si show! Samo polako😀
Odlično,i ja u utorak idem na UZ. Jedva čekam 😊


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 16:59:24   
MimaKos
Tek sad videh da je tema za trudnice, a ja pisem za maleckog, greska, mislila da je razgovori roditelja. 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 17:34:27   
Beca.t
Na kojoj novoj temi? Ja van tokova. 😀 Jel presla u Mame tema?


Divna vest! Neka je sa srecom! 😘😘😘

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
18.7.2019 17:38:33   
MimaKos
Mame tema hahhaha, poradja se bubulence 3 put tema :) link je 

Klik

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
19.7.2019 15:32:19   
Bebana17
Ode nam Bubulence sa teme, cestitam joj od srca! 

Ja sam juce uradila nifty, sad cekamo rezultate. Juce uvece sam bila u hitnoj, krenulo uvo da me boli, dobila kapi 3 vrste od nekog mladog lekara i vec me manje boli. Volim to kad lekovi brzo pomognu. Kako ste vi? Meni danas bas toplo.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
19.7.2019 15:41:25   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Ode nam Bubulence sa teme, cestitam joj od srca! 

Ja sam juce uradila nifty, sad cekamo rezultate. Juce uvece sam bila u hitnoj, krenulo uvo da me boli, dobila kapi 3 vrste od nekog mladog lekara i vec me manje boli. Volim to kad lekovi brzo pomognu. Kako ste vi? Meni danas bas toplo.



Bebi, gde SI RADILA TEST? KOLIKO CEKAS? I KOJI PAKET? NESTO MI TASTATURA KUCA VELIKA SLOVA 😀😀😀 I STA TE BOLI?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
19.7.2019 22:15:56   
bubulence
Gde ste devojcice debelice? Kako ste?

Mi smo super, samo mislim da je dobio zuticu... Naravno da to niko od dr ne moze da nam kaze, kao ni sestre. Ne znam sta je tesko doci i reci rezultati krvi su takvi i takvi... Ali hajde da se ne nerviram... Sta ima novo? 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
19.7.2019 22:17:26   
Bebana17
Radili smo u Konzilijumu na Novom Beogradu, nifty 77.350 mu je cena, u Hong Kong se salje materijal, ceka se sedam do deset_ dana. Sve je obuhvaceno njime, trizomije, polni hromozomi i mikrodelacije (analiza svih 46 ,hromozoma je u pitanju). I naravno pol deteta. Ja sam ga odabrala zbog jednostavne procedure, sve ukupno traje deset_ minuta i sto je sveobuhvatan. U prisloj trudnoci smo radili tranquility pa sam se navozala po gradu.

Boli me uvo, ali mi je vec mnogo bolje od lekova sto sam dobila. Imam upalu spoljasnjeg slusnog kanala.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
19.7.2019 22:20:09   
Bebana17
Bubulence, reci ce ti tek na otpustu. Ja sam svaki put sama sestrama skretala paznju da mi beba ima zuticu, a one me ubedjivale da nema, i na kraju dr mi kaze da ima zuticu dete. Ne znam cemu takvo ponasanje. A sve bebe su mi imale zuticu.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 0:44:11   
bubulence
Neka ste odradili, sada lepo da uzivas ostatak trudnnoce, naravno kada stignu rezultati.

I meni su obe cerke imale zuticu, sa, Masom sam i ostala dan duze u bolnici zbog toga. A sada mi se ne ostaje😁, najvise zbog njih dve

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 2:13:56   
dunja RR

Bubi, sada na porođaju sa M, nisu im vadili ktv, već su bebaćima samo prislonili neki aparatić blizu tela i u sekundi dobiju rezultate, necega, ne znam da li je bilirubin ili vwć.. Uglavnom nesto jw bilo tipa ako pokazw iznad 120 npr. Ne sećam se tačno, beba ima zuticu. I ostaje se duze zbog sunčanja. E sad,taj aparatić nisu priblizavali svim bebama, vec oni tačno znaju ko je sumnjiv. Milici nisu hteli kazu jer rekli odokativno da nema, ali ja ipak izmolih da izmere i nije imala stvarno. Dok sam ih moljakala pitali me da li je prvo dete imalo zuticu, ja reko nije, i oni kazu po pravilu nekom njihovom, ako prvo dete nema, nece imati ni drugo. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Gde ste devojcice debelice? Kako ste?

Mi smo super, samo mislim da je dobio zuticu... Naravno da to niko od dr ne moze da nam kaze, kao ni sestre. Ne znam sta je tesko doci i reci rezultati krvi su takvi i takvi... Ali hajde da se ne nerviram... Sta ima novo? 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 7:05:36   
vonavoj
Mere i kod nas tim aparatom,ako pokaze visoku cifru,onda i krv..moj M je imao visi od njih dve,ali su nas pustili kuci,imao je valjda 160.ne secam se.Bubi,znam da se nerviras ako ostajes jos jedan dan..ali bolje tako.ja sam spavala 3 noci,jer sam se uvece porodila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 8:34:11   
popkica bebic
Dobro jutro! Moj svekar i ja pijemo kafu, a makarone su mi u rerni, da se zqpeku pa da jedemo. Inače, mm je dobio premeštaj, čeka nas selidba. Moje emocije su u haosu, navikla sam se na ovo mesto i ljude u njemu. Još i trudnicki hormoni, plačem po ceo dan.

Bubi, ljubi tog deliju. 😘Hvala Bogu, super si prošla, nadam se da ćemo i mi ostale tako. I bez epidurala, samo neka je dobro i brzo! 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 9:19:45   
vonavoj
Popkice gde se selite?

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 9:30:24   
popkica bebic
U svoj rodni kraj, što je najinteresantnije. Oduvek smo želeli da se vratimo kući, ali sada sam ipak tužna. Iako sam svaki čas išla kod mame i tate i svekijevaca i znacice mnogo lada se porodim, pa ipak, šest godina smo bili ovde na službi. A jos i stan tražimo jer kod naših nema mesta, obe porodice imaju baš, baš male kuće. Valjda će proći i ovo kako treba. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
20.7.2019 9:49:48   
vonavoj
Polako popkice,bice ti lakse. Nezgodno je to kad se naviknes,pa moras da se selis,ja se jako vezujem..

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here