RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (2.8.2019 9:01:36)


IZVORNA PORUKA: mama ivane


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Odlicna stvar[sm=bravo.gif]
  bas, samo cemo bas da se nakuckamo :))




Za ovakav poklon vredi kuckati[sm=smiley1.gif]




Kuckajte




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (2.8.2019 14:05:11)

Nego sta, ovaj moj naucio da otvara terasu 🤣





Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (4.8.2019 7:37:22)

Super stvar.




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (4.8.2019 7:55:17)

Genijalna!




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (14.8.2019 13:18:25)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Nego sta, ovaj moj naucio da otvara terasu 🤣


  Evo ja cu da napisem nestasluk od koga mi se podigla kosa na glavi! Naime, u decijoj sobi u kojoj se nalazi krevet na kome spava starija cerka se odmah iznad kreveta nalazi prozor, jer se nikako ne uklapa sa ostalim zidovima, i sa tog prozora se gleda na parking zgrade. Mladji koji ima godinu i po dana se igrao sa sestrom na krevetu, istao i video tatu kako izlazi iz auta, popeo se nogama na unutrasnji sims prozora i rukama udara po prozoru i vice tata, tata!!! Uz to je skoro naucio da otvara terasu koja se otvara isto kao prozori, i.ihvatio se za rucku. Sreca pa sam reagovala u momentu! Strasno sta im padne na pamet!!!





Ivanka 75 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (14.8.2019 13:28:50)



IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Nego sta, ovaj moj naucio da otvara terasu 🤣


  Evo ja cu da napisem nestasluk od koga mi se podigla kosa na glavi! Naime, u decijoj sobi u kojoj se nalazi krevet na kome spava starija cerka se odmah iznad kreveta nalazi lrozor, jer se nikako ne uklapa sa ostalim zidovima, i sa tog prozora se gleda na parking zgrade. Mladji koji ima godinu i po dana se igrao sa sestrom na krevetu, istao i video tatu kako izlazi iz auta, popeo se nogama na unutrasnji sims prozora i rukama udara po prozoru i vice tata, tata!!! Uz to je skoro naucio da otvara terasu koja se otvara isto kao prozori, i.ihvatio se za rucku. Sreca pa sam reagovala u momentu! Strasno sta im padne na pamet!!!





Mima, rajber je spas za prozore i balkonska vrata! Moji su zbog sestre i mene imali po 2 komada na svakom, ako jedan popusti drugi neće. Drmusale smo ručke od prozora do nesvesti samo da otvorimo. 




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (14.8.2019 13:31:38)

Moracu, imaju sa onim kao lajsna  delom, ovo je strasno, starijoj ovakve stvari na pamet nisu padale.. neverovatan je





Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (14.8.2019 18:22:09)

Razlicita su deca.
Meni su oboje nemirni,ali tako je kako je.




marketing RR -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 11:50:14)

Dobitnik 1 zaštitne mreže za prozor koja štiti decu od pada sa prozora je MimaKos sa 1461 postova + 200 bodova za pricu.

Posaljite nam podatke u pp marketing do 23.08.2019. [sm=smiley1.gif]




IZVORNA PORUKA: marketing RR

Zato što brinemo o bezbednosti Vaše dece i Vaših kućnih ljubimaca prepoznati smo kao najkorisniji proizvod iz oblasti uređenja životnog prostora u 2018 godini.

Deca poseduju prirodnu radoznalost, i kroz igru, istražuju, uče i nalaze smisao u stvarima koje ih okružuju. Mozak deteta razvija se veoma brzo i odrasli treba da reaguju na detetova interesovanja, da podržavaju i neguju dečiju radoznalost, ali isto tako i da vode računa o bezbednosti dece. Mališanima su prozori zanimljivi i ne shvataju opasnost koju oni nose.



[img]https://i.postimg.cc/NfRVVKMt/2e456b0c0eb551b3972809185dbbb709.png[/img]

Šta je zapravo WinBlock?

- WinBlock je potpuno novi proizvod na tržištu. U pitanju je mrežni sistem, odnosno zaštitna mreža, koja štiti decu od pada sa prozora.
Prijatan je za oko i za razliku od ostalih sistema koja imaju ovu namenu, naš mrežni sistem ne stvara efekat rešetaka, odnosno ne odaje utisak "kaveza".
Dovoljno da ga roditelji postave na jedan prozor ... znači na prozor za koji planiraju da bude stalno otvoren i biće bezbrižni što se bezbednosti deteta tiče, a istovremeno će provetravati prostor u kome dete boravi.

[img]https://i.postimg.cc/HLr4t1yK/image.png[/img]

PROČITAJTE VIŠE

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik vredne nagrade?


- Prvi korak, lajkujte Facebook stranicu WinBlock
- Drugi korak, budite što aktivniji na forumu (najpre treba da budete član Ringeraje), što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, svaki post donosi jedan bod.
- Treći korak, nije obavezan, već opcion - ukoliko želite da osvojite dodatne bodove (sabiraju se sa brojem bodova/postova) u okviru ove teme napišite priču o nestašlucima svojih mališana i poukama koje su vaši mališani, a i vi kao roditelji, izvukli iz njih. Za napisanu priču dobićete dodatnih 200 poena.



Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarina o trošku sponzora).





MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 11:59:10)

Jeeeeeej, da se spasim :))) hvala do neba RR i WinBlock!!!💜💜💜 divni ste. Poslala sam podatke u pp





Maraj -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 12:07:51)

[sm=bravo.gif] čestitke




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 12:44:08)

E cestitke,[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 12:50:23)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Jeeeeeej, da se spasim :))) hvala do neba RR i WinBlock!!!💜💜💜 divni ste. Poslala sam podatke u pp



Uz winblock zastitu deca ce biti bezbedna
Bravooo







MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 12:51:31)

Daa, hvala puno svima 😍





Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (19.8.2019 12:52:51)

Ja tek sad procitah i ove uslove za pricu, sve si ispunila.




MamaZox -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (20.8.2019 9:46:43)

cestitam,




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.8.2019 10:08:16)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2000718-3527.jpg[/img]
Meni je nagrada stigla 🤗🤗 za dva dana bukvalno, hvala jos jednom rr i WinBlock, jedva cekam da mm namontira ovo (ljudi, ovo je ozbiljna stvar, i ozbiljno se i montira, samo bacih pogled na uputstvo, svaka cas_t!!! )




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.8.2019 10:13:06)

Vec ti je stiglo!
Svaka im cast!




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.8.2019 10:28:06)

Skoknuh do njihovog sajta, bas su dobri.




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.8.2019 10:28:58)

Stavrno.svaka cas_t, cini mi se da su poslali cim su dobili podatke od rr, a da je rr istog momenta prosledio. Alal vera!





Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.8.2019 12:23:22)

Super . Bas i deluje jako i kvalitetno.




tacatic -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (27.8.2019 10:39:20)

Sve pohvale




dunja RR -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (27.8.2019 12:31:57)

Mima piši utiske, da li ste postavili?

Čekamo fotku 🙂




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (27.8.2019 12:41:01)

Mocno izgleda skroz. Gledala sam na netu. Dobra je i cena. Ali je skroz prakticno!




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (27.8.2019 20:50:33)

Cekam da se muski organizuju.. svekar, mm i moj tata, tri genijalca, nikako da se usaglase sa vremenom, a ja kutiju namerno drzim na kuhinjskom pultu, da ga svaki dan podsecam :)





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>