|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2019 13:10:20   
Duškić
Kafa i kolac sa jagodama...
Izvolite.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2019 13:23:09   
flamingos
Može-i kafa i kolač,draga Duškić.Evo mi išli ovde na groblje,pa smo išli i na groblje mojim roditeljima(blizu,dva sela nas dele).Sad se spremamo da idemo kod rođaka,isto blizu selo-mi nismo za daleka putovanja,naše detence ne podnosi vožnju.Sad duva vetar,jeste toplo,ali može nekako vožnju da podnese,deset_ak km u jednom pravcu,sve preko toga je problem..Da završimo sve,bliži se škola.Pozdrav svim mamama,ljubite dečicu.Mislim na vas


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2019 15:26:41   
Duškić
Flamingos, uvek.
Bzv za voznju.
I vruce je..daj mu po gutljaj vode.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2019 15:39:14   
MimaKos
Ja malopre trecu kafu, presla sa espresa na nes, kao slabije je.. neka kriza me uvek hvata oko4, cekam mm da se vrati pa mozda poijem sa njim jes jednu, poslednju za danas :)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Avgustovska RR plaza
28.8.2019 20:43:17   
Duškić
Mi setali dugo.
Sladoled ruckali.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 7:33:11   
Duškić
Dobro jutro!
Kafica ?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 9:11:03   
flamingos
Gde ste mame?Evo ja odoh da pokosim travu,imamo baš veliki travnjak.Čeka me i brdo veša za peglanne,da završavam jedno po jedno.Pozdrav svima


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 9:23:27   
Duškić
Flamingos vrednice.
Sedi popij kaficu!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 10:18:00   
MimaKos
Flamingos, svaka cas_t na energiji, stvarno si vredna! Ja popih kaficu, cekam da vidim da li ce beba da spava ili da ih izvedem u set_nju


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 13:22:01   
flamingos
Pokosih travu,muž posadio neka ukrasna drvca.Sad popih kaficu,odoh da przim ćevape,napravila sam sinoć smesu.Spremila sam i papriku na belom luku i pire da napravim,kuva se krompir u letnjoj kuhinji.Da popeglam veš pa idemo kod komšinice.Ovde je pretoplo.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 16:43:46   
MimaKos
Flamingos, zena zmaj :) a mi uzeli pljeskavice usput, skitala sa decom ceo dan, od 12 , sad smo usli u kucu, muzu rucak od juce. Kad procitam sta pises, malo me sramota 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 19:31:43   
Duškić
I mi smo skitali ceo dan. Sad cu kaficu!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 20:30:41   
flamingos
Šta se radi?Mi do sad bili napolju,izigralo se dete.Evo sad nešto crta,a ja da vam se javim i odoh da još koje šta završavam pa da odmaram.Pozdrav svima


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 21:14:05   
lesica
Ahoj!
Kakve ste? Ima li vrućine?

Ja se malopre dovukla kući sa decom, završila nabavku školskog pribora, sad još samo da ih uteram u krevet, a sutra u nove radne pobede pa uveče na koncert sa velikom šćeri.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 21:24:14   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos

Šta se radi?Mi do sad bili napolju,izigralo se dete.Evo sad nešto crta,a ja da vam se javim i odoh da još koje šta završavam pa da odmaram.Pozdrav svima




Dosta je za danas flamingos, odmaraj!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 22:59:03   
bubulence
Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Avgustovska RR plaza
29.8.2019 23:07:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 
Draga,super smo.Divno,stigle su tvoje princeze.Uživajte sutra,popijte neko pivce i u moje ime.Želim vam lep provod.Laku noć želim svima.Ljubim vas


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 9:21:45   
MimaKos
Mi smo sinoc imali blesavu noc pa sam od jutros sva izgubljena... popih jednu kaficu, odmah sam i drugu smuckala, da se pokrenem malo..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 9:33:58   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobro veče dame moje.

Kako ste mi?  Ja se evo spremam za krevet, dosle mi devojke sa sela pa smo dugo caskali. Oprala danas 3 masine vesa, sutra imam bar jos 2. A popodne idemo u ZR, poceli su dani piva 😁. Mi to ne propustamo godinama, odosmo sutra i u nedelju se vracamo... 




Mmmm..dani piva.
Lep provod.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 10:44:32   
flamingos
Dobar dan,evo i mene.Spremam ručak i pakujem se za grad,sutra pre pidne odlazimo.Veceras naseg ljubimca da odvezemo kod prijatelja,a žao nam baš...Ali,obaveze zovu.Ponedeljak pre podne u školu.Budite mi dobro.Pozdrav svima


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 10:47:41   
flamingos
Dobar dan,evo i mene.Spremam ručak i pakujem se za grad.Sutra pre podne odlazimo.Večeras našeg ljubimca da odvezemo kod prijatelja,žao nam je...Ali,obaveze zovu.U ponedeljsk pre podne u školu.Pozdrav svima


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 12:58:41   
mama Jo
Ko je za brzinsku kaficu?
Mi smo na selu vec nedelju dana, veceras odosmo za grad, imam manje od 48h da izorganizujdm detetu rodjus u nedelju, pola je vec gotovo, jos neke sitnice...
I tako, kako vi provodite ovaj petak?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 13:09:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ko je za brzinsku kaficu?
Mi smo na selu vec nedelju dana, veceras odosmo za grad, imam manje od 48h da izorganizujdm detetu rodjus u nedelju, pola je vec gotovo, jos neke sitnice...
I tako, kako vi provodite ovaj petak?
Može kafica.Super,mi 14-og slavimo rođendan.Celo selo je u žalosti,danas je sahrana ovom dečku koji se udavio u Grčkoj.Strašno...Tuga...Potreseni smo svi.Život je takav...Nećemo o tim tužnim temama...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 13:20:08   
Ivanka 75
Hello, samo da mahneeeeem user posted image

Frtutme i ludila ovih dana... Septembar stize...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2019 13:28:04   
flamingos
Ivanka,mašem i ja tebi.Startujemo od ponedeljka.Pozdrav.Ljubi nam vršnjakinju


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here