|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 8:58:16   
jess021
Milena, dobro su. Tvoje dete? Petak je srecom, zao mi ujutro da ih budim, ali dobro. Sta je sa tvojim poslom na kraju? Kao ti je brat?


Sanjice, ja se jos uvek nesto razmisljam. Sad mi ciklus kasnio i bas sam se razocarala kad sam dobila.Inace, moram da se pohvalim, unapredjena sam u rukovodioca nabavke i logistike 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 9:02:14   
Milena18
Čestitam na unapređenju, Jess!
M je ok, samo nešto ne voli da ide u vrtić ovih dana, ali i to će proći. Brat je dosta bolje, mada nije išao kod lekara, iako sam pokušala mnogo puta da mu predočim da bi trebalo da ode. Ne traži ni posao još uvek, tako da ne mogu da kažem da je skroz dobro. A što se mog posla tiče, ostala sam na onom starom gde mi je plata veća.

< Poruku je uredio Milena18 -- 23.8.2019 9:03:36 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 9:10:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Ih,eto nama izgleda uskoro jos bebica ❤️ Jess,bravo za unapređenje!Pari,kako ste?Mi smo ok,sin je dosao iz Kine u nedelju,on je trenutno u depresiji 😂 mnogo mu se svidelo tamo. On je generalno bas drustven,sa svima se tamo druzio. Plakao sto nikad vise nece videti svog brata (nekog Kineza)... Kineskinji se mnogo svideo,pa mu ona poklonila svoju diplomu sto je osvojila za najboljeg golmana..na slici se spustila da ne izgleda mnogo vise od Stefana.. 😂 divno su ih prihvatili tamo. Sve je na nivou,svaka utakmica drugi stadion,himne..kao da se igra svetsko prvenstvo u fudbalu. Igrali su na stadionu koji prima 60000 ljudi. Prvi dan oni pitali jel imamo himnu narezanu,ovi im kazu da uzmu sa neta,oni valjda da ne uvrede pustili verziju od 5 min..posle su im nasi skinuli.. Stvarno je fantastično iskustvo bilo.E i sin sinoc bio na utakmici Partizana,bodrili klub kad već ne mogu stariji navijaci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 9:17:47   
jess021
Hvala zene!


Ivana, pa to je bas bilo lepo iskustvo! Ali nesto mi brzo proslo, koliko su bili?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 9:45:26   
bebilule
Hej mame, nešto pročitam, nešto ne. Bila sam opet par dana na godišnjem, pa posao. Kažem uvijek sreća ide vikend da se naspavam, a onda ustanem u 7.
Ivana, baš mi je drago da mu je bilo lijepo. mene su Kinezi oduševili. Nisam bila nikada, već na poslu ima uvijek bar dvoje. Dođu, rade, ostanu godinu. Oni odu, a dođu neki drugi. Njihova vlada ih šalje i oni ih i plaćaju. Mene oduševljava kod njih to što vole svoju kulturu i zemlju, rade za neko opšte dobro, a opet, s druge strane, poštuju domaćina, druge, žele upoznati, shvatiti različitosti...nekako su odmjereni. Zato me ne čudi da su slušali himnu pet min. user posted image
Reci sinu da uči, pa neka dođe kod nas na studij kineskog. user posted image
Pari, bliži se povratak. Reče li ono da ti muž dolazi u Srbiju u septembru?
Jess, šefice. user posted image


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 9:47:34   
Filadendronka
Toliko lepih reci sam upravo procitala. Jess, cestitke na unapredjenju, to je bas lepo cuti da postoji u nekoj firmi. Takodje i za ono drugo. ;) Sanjice, divno da razmisljate o prosirenju. Milena, voznja bajsom sa decom, ma svaka cas_t!!! Ivana, meni je oduvek zelja da poset_im NRK, nadam se tome nekad. Moj stariji mali dobio neku alergiju, zaslinavio i oci mu se skroz skupile. Isto kao proslog leta. Bebac se budio malo manje, molim se da je antibiotik odgovarajuci. Kupili smo novi auto prosle nedelje, od silne muke oko dece nisam ga ni pogledala. :( Spakovali smo se i cekamo polazak veceras. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:00:18   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Jess, čestitam na unapređenju a nadam se da ćemo uskoro još nešto da ti čestitamo user posted image

Ivana, mogu da ga zamislim. On bi tamo ostao celo leto user posted image

Von, srećan rođendan baki user posted image

Fili, pa baš bzvz, napatiste se. Prijaće vam svima promena klime, da napunite baterije.

Sanjice user posted image za odluku! I treba! Moj drug sinoć dobio treću ćerku, kako je to lepo!

Ostale devojke, grlim vas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:05:09   
bebilule
Fil draga, baš vas je stiglo svašta. Nadam se da ćete uživati u odmoru.
Sanjice, tek skontah za proširenje. user posted image
E da, postala sam tetka jedne male cure! M je oduševljen.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:06:46   
Maraj
Jutro mame
Puno divnih informacija od jutros
Cek probacu redom...
Sanjice, hvala puno
Jess cestitke. A za 3.dete....malo da se oporavim od ovog drugog...jos je Smala..puno obaveza oko nje..pa ako.me ne prodje volja...user posted image
Von na poslu ok...standardno...mada se juce isplakah oko posla.... ne znam sta da kazem...zenski kolektiv...pakosti i zavisti na sve strane....mislila sam da se nesto promenilo...al.jok...tako da oplakah turu juce a tek sam krenula da radim...
Pari srecan vam.povratak
Fil vas bas poteralo...mozda je malom alergija na ambroziju...ja se ugusih...
Sanjice user posted image navijam za 2 godine porodiljskog user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:09:45   
MimaKos
Ljudi, zaista divne vesti, cestitam na unapredjenju!!! A za bebe, nek ih je sto vise 😀 iako je nas troje, mislim da se na trece ne bih usudila.. iskreno. Imam drugaricu koja je kao i ja prvo sa 26, drugo sa 28 i sada sa 31 trece i zaista joj se divim kako ona to lako nosi, pored toga sto joj roditelji nisu zivi, pa nema tu vrstu pomoci.. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:21:41   
Ana RR
Bebi, tetka, čestitam user posted image

Fili, čestitke za novi auto user posted image

Lepo nam je počeo ovaj petak, samo neke čestitke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:47:40   
vonavoj
Uh,ala stw se raspisale!Jess,cestitam! Sad trece,pa ce da polude poslodavci,kao kod mene.Sanjice,nema idealnih uslova za trece dete,to znas i sama..tako da nemojte cekati.Fili,bravo za auto!Ivana,sin ti je car!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 10:57:49   
Ana RR
Uh, upravo mi klijent reče da mu je ostalo još 18 meseci do 2 godine života user posted image stomak me zaboleo.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:49:27   
jess021
Ana, ne razumem to sto si napisala.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:49:54   
jess021
Aaaaa..mislis bolestan je i to su prognoze? ! Strasno 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:51:39   
IvanaSK RR
Joj Ana 😔 
Jess,bio je deset_ dana tamo.
Bebilule,kod mog sina sve moze samo da ne uci 😂 oni su bili u Ordosu,rodno mesto Dzingis Kana😃 grad je uredjen vrhunski,tacno se vidi da se ima novca. Ali oni uopšte nisu opterećeni novcem.. I da,nekako su skroz ponizni kad se obraćaju nasim ljudima,puni poštovanja... Deca su instalirani kinesko srpske translejtere pa tako komunicirali. Engleski ni jednim ni drugim nije na nekom zavidnom nivou. I da,hrana im je ok,ali imaju neke cudne začine pa se desavalo da nasi jedu samo lubenicu. Sinu to nije smetalo,naravno. On je jeo pirinac i jaja sve vreme.
Mislim,mogla bih neprestano da pisem o svacemu,bas im je bilo super .

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:51:56   
Ana RR
Da, bolestan je. Baš me potreslo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:53:28   
Ana RR
Piši, Ivančice, obožavam takve priče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 11:59:04   
vonavoj
Joj,ana,strasno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:08:32   
Maraj
Ana...jezivo...
Ivana sto ana rece,pisi kad imasvremena. I ja volim te price. Druga je to kultura. I izuzetno zanimljiva

Ja napravila slane palacinke za rucak. Sad cu da ih izvadim iz rerne...nisam to planirala al mama mi donela jutros sceze ispecene palacinke, pa em mi olaksala spremanje rucka,em mi dala ideju sta cu. A uz to L to hoce da jede...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:14:15   
Ana RR
Bravo za mamu, Maraj user posted image baš ti znači što ste blizu jedni drugih, moji su na potpuno drugom kraju grada tako da baš nikad nemam pomoć. Koliko god ona želela da uskoči uvek ima nekoga o kome vodi računa (sad je to baba, njena majka). Moja mama tako dobro kuva, razbijemo se kada odemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:23:50   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Uh,ala stw se raspisale!Jess,cestitam! Sad trece,pa ce da polude poslodavci,kao kod mene.Sanjice,nema idealnih uslova za trece dete,to znas i sama..tako da nemojte cekati.Fili,bravo za auto!Ivana,sin ti je car!



Von, znam da nema idealnih uslova ali želimo da se skucimo.

Inace moja mama se razbi od kuvanja u manastiru. Kaže monah koji je zaduzen za kuhinju svom bratstvu jedite sto vise jer ko zna kad ce te da jedete ovako dobrouser posted image Danas su je zamolili da pravi sok od visanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:26:50   
Ana RR
hahaha Sanjči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:33:23   
Milena18
Bebi, čestitam!
Sanjice, sigurno joj prija da bude tamo, da promeni okruženje i skrene misli koliko može.
Ana, baš strašno...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 12:36:01   
MimaKos
Joj Ana, ja sam od onih ljudi koji i kada od nekoga ko mi nije blizak cujem tako nesto, dozivim stresno, najstresnije, kao da mi je rod... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here