|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 13:15:40   
Ana RR
Mima, ne poznajem čoveka lično, samo putem email-a ali eto, potrese me ljudska sudbina uvek :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 13:23:32   
vonavoj
E kad cujem kako vam mame kuvaju,meni se place...moja ne sprema nista..baba nam je ceo zivot kuvala,i dan danas najsladje kuva. Zato sam joj duzna makar tortu za rodjendan!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 13:33:40   
Duškić
Ana, tuzno.
Von, meni to bude neshvatljivo stvarno.
Sto je meni danas vrucee.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 15:05:35   
smeško
Dobar dan, mame!Jao, koliko novosti! Anci, nadam se bar da je bar u pitanju covek u dubokoj starosti. Strasno. Najlepse od svega su mi ove najave porodiljskih.😍 Nista lepse od dece! Ja bih i cetvrto volela samo da mogu i smem. Sanjice, svaka cas_t mami. I mi smo planirali sledece godine da uzmemo neki stan na kredit. Jess, cestitke za unapredjenje! Kako to ume da motivise! Pari, samo polako. Kada dolazite?Fil, zao mi je sto imate infekciju, znam koliko je stresno. Koliko bebac ima? Ako imas net na moru.Ico, jedan esej kad imas vremena. I ja to volim! A o Kini iz iskustva ljudi skoro nista ne znam.Von, srecan baki rodjendan! Kakvu tortu pravis?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 15:22:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

E kad cujem kako vam mame kuvaju,meni se place...moja ne sprema nista..baba nam je ceo zivot kuvala,i dan danas najsladje kuva. Zato sam joj duzna makar tortu za rodjendan!


Baš je to tužno, Von :( ja ne mogu da zamislim da sam sa mamom u takvim odnosima :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 15:32:57   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: pari

Letimo u ponedeljak ...baš je brzo prošlo...


T mi ima dijareju, nije često, samo dva puta do sad...Šta obično dajete bebama u tom slučaju?
   Pari, tek sad videh ovo, imas kao lrobiotik ali je bas za dijareju, ovde se zove Diarino ors, nama je bas pomoglo, to je za decu od 1. godine evo link 

Diarino    amerikanci imaju sigurno nesto slicno, ako ne i isto, pa pitaj u nekoj apoteci.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 16:45:28   
Filadendronka

Smesko, bebac ima 4.5 meseca. Videh u temi da si ti mucila istu muku sa detetom. Valjda ce mu Pancef pomoci, a nadam se da su Grci saradljivi u apoteci u slucaju da nam treba drugi ab. 
IZVORNA PORUKA: smeško

Dobar dan, mame!Jao, koliko novosti! Anci, nadam se bar da je bar u pitanju covek u dubokoj starosti. Strasno. Najlepse od svega su mi ove najave porodiljskih.😍 Nista lepse od dece! Ja bih i cetvrto volela samo da mogu i smem. Sanjice, svaka cas_t mami. I mi smo planirali sledece godine da uzmemo neki stan na kredit. Jess, cestitke za unapredjenje! Kako to ume da motivise! Pari, samo polako. Kada dolazite?Fil, zao mi je sto imate infekciju, znam koliko je stresno. Koliko bebac ima? Ako imas net na moru.Ico, jedan esej kad imas vremena. I ja to volim! A o Kini iz iskustva ljudi skoro nista ne znam.Von, srecan baki rodjendan! Kakvu tortu pravis?





(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 16:50:23   
pari
Hvala Mima! Čini mi se da je T od jutros bolje...videću kasnije.  

Loše spava jako opet.  Doduše nikad ni nije super spavala ali ima periode kad lošije spava u smislu da se često budi i plače...
Ovde danas velika promena vremena...juče bilo 32 i sunce, danas 20 i kišica...biće valjda oko 25, sutra isto ali sa suncem...
Jess, čestitam za posao! Bravo! 
Sanjice, jess bilo bi super za bebice 😊Da sam mlađa, možda bih se i ja odlučila...lepo je imati troje...
Fil, nadam se da će vas brzo proći!
Milena, Bebilule, Emice...puno pozdrava!
Ivana, piši o Kini! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 17:27:05   
emicaa
Koliko ste vi pisale pisale od jutros.ako nekog preskocim ne zamjerite 

Pari srecan vam put nazad.Koliko imas ti godina?Jess cestitam na unaprijedjenju,nadam se da sledeci mjesec neces dobiti 😊Sanjice znas vec da od sveg srca zelim da sto prije nadjete nesto,pa da bude treca srecica i kod vas(ovo nije u smislu da bude musko,nego treca beba treca sreca)Maraj u kolektivu je svugdje tako,jako je tesko naci normalne ljude da sa njima radis.Ja cekam muza,konacno petak.Smori me ustajanje.A i milion obaveza imam u toku sedmice.Prije nije bilo tako,sve bilo laganica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 17:28:51   
Duškić
Mi se spremamo za set_nju, pretoplo je danas.
Cekaj Emice svog dragog user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 23.8.2019 17:29:41 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 17:57:29   
Maraj
Fil grci nikako nisu saradljivi sto se antibiotika tice. Moras tamo ici kod dr....

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 18:20:09   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Smesko, bebac ima 4.5 meseca. Videh u temi da si ti mucila istu muku sa detetom. Valjda ce mu Pancef pomoci, a nadam se da su Grci saradljivi u apoteci u slucaju da nam treba drugi ab. 
IZVORNA PORUKA: smeško

Dobar dan, mame!Jao, koliko novosti! Anci, nadam se bar da je bar u pitanju covek u dubokoj starosti. Strasno. Najlepse od svega su mi ove najave porodiljskih.😍 Nista lepse od dece! Ja bih i cetvrto volela samo da mogu i smem. Sanjice, svaka cas_t mami. I mi smo planirali sledece godine da uzmemo neki stan na kredit. Jess, cestitke za unapredjenje! Kako to ume da motivise! Pari, samo polako. Kada dolazite?Fil, zao mi je sto imate infekciju, znam koliko je stresno. Koliko bebac ima? Ako imas net na moru.Ico, jedan esej kad imas vremena. I ja to volim! A o Kini iz iskustva ljudi skoro nista ne znam.Von, srecan baki rodjendan! Kakvu tortu pravis?








Ma hoce sigurno!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 20:46:28   
vonavoj
Fili,uzmite obavezno osiguranje. I sa nalazom trazite antib.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 21:16:33   
pari
Kako ste mame?

Nas dve bile napolju, našle se sa jednom poznanicom (naša žena iz Ns ali žive ovde već više od 15god). Posle išla do apoteke,uzela probiotik za T, dala joj. Nadam se da će joj biti bolje...iako nije nešto strašno ali ipak da je prođe. Čekamo mm...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 21:56:38   
IvanaSK RR
Fil,kad krecete?srećan vam put i nek bebac bude dobro.
Von,srećan rođendan baki ❤️
Maraj,ni ja nesto ne znam mnogo o Kini😂 ali bas sam prijatno iznenadjena ovim pricama.  Mislim,sve to mi muz pricao,sin naravno ima svoje price. Danas je muz drugaru preko moba rekao "pokazacu ti slike i pricati al i dalje ne znam da li cu moci docarati celu sliku".. Isli su i kao na neku plazu,dosta je plicak,uredjena naravno extra. Autobuska karta so tamo je 17 din! A tamo se novac vidi na svakom koraku. Ni na jednoj slici nisam videla neki stariji,losiji auto.. Ulice im imaju mnogoo traka,trotoari dugacki sedam metara..Svaki stadion je perfektno uredjen a cak se desi da na nekom ni jedan klub ne trenira.. Cene su im slicne,flasica vode 40 din. Za nijansu su skuplji na primer slatkisi sa dizni motivima,Pepom.. Deca nose patike od 500,600e ali uopšte se ne vidi da je iko opterecsn novcem.. Nas "bele" mnogo vole i nekako se ponasaju prema nama kao da smo Bogovi. Kao da se klanjaju dok nam se obracaju. A sa nasim dečacima su trazili da se slikaju,pipkaju ih,smeskaju im se...bas gostoljubivi. Oni inace nemaju viber ni fb,imaju neku njihovu mrežu slicnu nasem viberu..zato je sinu krivo sto se nisu set_ili da kupe kineski broj da bi mogao komunicirati sa njima i dalje. Nekako se osecas kao da su jedva čekali da ovi dodju. Po ceo dan su i van utakmica imali neke aktivnosti..te otvaranje turnira,nasa deca pevala na bini,te sadjenje drveta prijateljstva,intervjui..ma fantastična organizacija. Nasi su isli u muzej (koji izgleda boli glava) i na plazu a i u Mek 😂..sve to van turnira su isli sami. Oni im se izvinili i rekli da ne mogu da im garantuju bezbednost van tog smestaja. Kaze moj muz kakva crna bezbednost i na ulici nam se svi klanjaju,manje smo bezbedni u Bg 😂 Sve u svemu, jedno putovanje za pamćenje. I da,taj deo je Mongolija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 22:03:28   
pari
Super Ivana, baš lepo što su sve to doživeli i videli!


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 08/19
23.8.2019 22:22:12   
Duškić
Ivana, bas lepo, uzivali su.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 7:34:05   
Maraj
Jutro mame
Divno ivana...da.i ja sam cula to da "pipkaju"....jos ako je neko plav pa jos i plave/zelene oci...njima je to wooow, pa.kazu da se slikaju sa njima...user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 7:43:06   
emicaa
Dobro jutro,probudila se gospodja prije pola 8.A cijlu sedmicu kukam za vikendom da se naspavam.Jos malo pa cu budit i ostale,jer ako ne spavam ja ne moraju ni oni 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 9:38:14   
Duškić
Haha,Emice , budi ih!
Moj sin jutros u 7h user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 9:44:52   
vonavoj
Dan! Ja kod frizera,dosla da se šatiram😁Malo vremena za mene😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 11:40:03   
smeško
Ooo, kaci slicice, Von!


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 11:44:16   
MimaKos
Pari, nadam se da joj je bolje.

Ivana, svako ko je bio u Kini prepun je utisaka, druga dimenzija :)  ja se nesto pokocila cela, jedva mrdam... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 11:48:36   
smeško
Mima, zar i ti?


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 14:27:37   
Rosita
Ćao mame.  Kakve lepe vesti i planovi!  Za trudnoće!  Ja sam noćas sanjala da sam trudna,  a ne pomišljam na to,  bar svesno ne.
Jess,  čestitam! 
Mi smo prestali da tražimo stan,  opet ćemo kad se malo srede okolnosti.  Previše je promena sad,  N kreće u vrtić,  ja na posao. 
Mm mi je kupio telefon,  još da danas instaliramo šta treba. 
Ivana,  divno za Kinu!
Pari,  von,  ana,  maraj,  emice, sanjice,  smeško,  svi,  puno pozdrava!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here