|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 15:28:12   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Drage moje.... Uf... Šta da kažem... Teško mi je baš! I fizički i psihički. Nisam nikada previše volela ovo mesto, ovde je priroda surova, voda i struja često nestaju, nema uslova za život kao u gradu... Ali je po svemu zdravija sredina. Vraćam se u rodni grad, ali nije to više isto. Posle par godina nije isto. Da ne pričam o fizičkom umoru. Čisti, peri, pakuj se.... I onda opet raspakuj se i sređuj. Ovo nam je poslednji dan ovde. Ne znam šta bih pre uradila. Više nema ni suza, nemam kada da plačem... 






Popkice, zelim vam srecan put, brzo i lako useljenje. Hormoni te drmaju svakako pa sve sigurno jos  vise primas k'' srcu. Javi se kad se smestite i raspakujete.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 18:47:11   
Maruska15
Drage moje dobro veče. Ja bila sa cerom na rodjendan kod klinca iz familije i svi su zevnuli u mene kao "koji si mesec,pa baš ti je veliki stomak"itd. Ja sam sada 11+4 i zaista stomak mi je veliki kao sa cerom u petom mesecu.  Da li je to normalno? 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 18:49:28   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Kod mene su roze crtice, molim da to administratori upisu na spisak. 

Drage moje, kako ste mi? Mi smo otisli kod muza na selo, pobegli iz Srbije na kratko, muz da pomogne u radovima, a ja sa decom kuliram. Cekam dan kad cemo se spustiti do mora u Hrvatsku da se jos malo iskupam. Negde 20-og avgusta se vracamo. Meni su mucnine malo minule, ne moram da trcim da jedem cim otvorim oci. Beco, kako je cera? Je l jos uvek ima temperaturu?Maruska, sad ce i septembar pa ces malo u Srbiji, cisto da ti ne zafali ovog ludila odavde. Popkice, kako napreduje selidba?


Joj jedva čekam da se dokopam moje lepe Srbije. I pravac u kafanu da se najedem ko čovek niških specijaliteta. 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 20:17:04   
Bebana17
Maruska, normalno je, sto ne bi bilo normalno imati veci stomak u svakoj sledecoj trudnoci, ja izgledam isto tako, tj.stomak ogroman, a ruke i noge mrsave.


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 20:58:16   
Beca.t
To je skroz normalno, pa tvoje dete nema ni godinu dana, stomak nije ni stigao da se vrati. Evo meni je sada mnogo veci stomak nego sto je bio u ovo vreme u prvoj trudnoci.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
4.8.2019 22:19:51   
Maruska15
Ja sam vas srećna i ponosna što se vidi toliko. Ali realno u prvoj trudnoci sam bila skoro ravna,tek je krajem 5,početkom 6 meseca iskocila tiba.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
5.8.2019 12:35:52   
Beca.t
Pocela sam da kijam, nos mi curi i boli me grlo😀 Radim na tome da sve sto pre prodje. Uz glup pitanje, ne moze beba da se otkaci od kijanja? 😀


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
5.8.2019 12:53:16   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Drage moje dobro veče. Ja bila sa cerom na rodjendan kod klinca iz familije i svi su zevnuli u mene kao "koji si mesec,pa baš ti je veliki stomak"itd. Ja sam sada 11+4 i zaista stomak mi je veliki kao sa cerom u petom mesecu.  Da li je to normalno? 





U svakoj sledecoj trudnoci se ranije vidi... U orvoj mi se video tek u 20.nedelji, u drugoj oko 15.nedelje a u trecoj se vec u 10.nedelji video trudnicki stomak. Pravi trudnicki. 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
5.8.2019 15:43:56   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Pocela sam da kijam, nos mi curi i boli me grlo😀 Radim na tome da sve sto pre prodje. Uz glup pitanje, ne moze beba da se otkaci od kijanja? 😀


Beco draga,na svu muku još me i nasmeja. 🤣

Naravno da ne može da se otkaci,bebica je na sigurnom. Pij što više čaja,limun i odmaraj.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
5.8.2019 15:57:01   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Pocela sam da kijam, nos mi curi i boli me grlo😀 Radim na tome da sve sto pre prodje. Uz glup pitanje, ne moze beba da se otkaci od kijanja? 😀


Beco draga,na svu muku još me i nasmeja. 🤣

Naravno da ne može da se otkaci,bebica je na sigurnom. Pij što više čaja,limun i odmaraj.



😀😀😀 i meni je smesno ali je jace od mene 😀 Pijem cajeve, C vitamin, voce i povrce, stavljam rastvor morske soli u nos. Ispiram grlo i samo koristim pantenol septolete. Ja sam show, samo da prestanem da kijam a nos i grlo ce vec nekako proci. Hvala 🤗😘

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
5.8.2019 16:28:10   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Pocela sam da kijam, nos mi curi i boli me grlo😀 Radim na tome da sve sto pre prodje. Uz glup pitanje, ne moze beba da se otkaci od kijanja? 😀


Beco draga,na svu muku još me i nasmeja. 🤣

Naravno da ne može da se otkaci,bebica je na sigurnom. Pij što više čaja,limun i odmaraj.



😀😀😀 i meni je smesno ali je jace od mene 😀 Pijem cajeve, C vitamin, voce i povrce, stavljam rastvor morske soli u nos. Ispiram grlo i samo koristim pantenol septolete. Ja sam show, samo da prestanem da kijam a nos i grlo ce vec nekako proci. Hvala 🤗😘
Ja sam prošle nedelje tako pala sa stolice dok sam brisala prozor i to da se kao zadržim ja direktno pritisla stomak na drzac od kreveta. Tako me je zabolelo,a otkinula sam se od straha,srećom beba je okay. I tako sam shvatila da su oni jako dobro zaštićeni u našim pupama.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 9:17:36   
popkica bebic
Mamike moje drage, nema vas nešto.... Mi smo se preselili, tj. preneli smo nameštaj u kuću, a mi smo zasada kod moje mame.

Dan kada se sve to izdesavalo bio mi je pretezak u svakom pogledu. Deca su mi na sve to dobila neki virus, već treći dan imaju povišenu temperaturu. Ne spavam ni noću ni danju. Skidam im temperaturu... Kako ste vi? Maruška, ne penji se nigde, sada smo tromije i lako se može pasti. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 10:59:08   
Maruska15
Jutro drage moje. Malopre mi je stigao paket od Ringeraje. Jako korisne i lepe stvarcice. Želela bih da se zahvalim administratorima,i svima koji učestvuju u podeli tih paketa. Svaka čast i hvala još jednom! 💖


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 11:10:02   
Beca.t
Popkice, zelim deci brz oporavak a vama da se sto pre vratite u regularne tokove 😀


Maruska, ja cu da se prijavim u sledecem krugu 😉

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 14:11:29   
Maruska15
I moja ćerka se razbolela,prvi put od kada se rodila. Puno kašlje izgleda je i grlo boli. Noću se guši od slajma,ne može da spava. Popodne imam zakazano kod lekara pa ćemo da vidimo. Baš mi je žao,dušica mala kolko se muci. Beco obavezno se prijavi,jako je lep paket. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 15:20:39   
AnaTamara
Poljubac za mame i stomacice iz vrele Loznica 😘

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
7.8.2019 20:50:11   
Beca.t
Maruška, žeim ti da detence što pre ozdravi, bebica draga :) za mene su bebe sva deca do 3 godina a i kasnije, tako su slatki i iskreni. Ti se čuvaj i pij vitamene. Mi se još borimo ali ide na bolje, grlo i nos i dalje drže pa ne spavam noću.

Bebana, išla sam na komisiju u utorak, pa su mi rekli da rade pon-sreda-petak. Onda smo otišli danas, ali avaj...danas je 7.8. a meni je bolovanje počelo 10.06. znači nije prošlo tačno 60 dana pa ne mogu da idem na komisiju.. "Dođite u petak, ali ne morate rano, može oko 10, 11, 12" Pitam -kada vam je pauza- a odgovor "Pa od 11 do 11 :45"...ok, onda ću doći u 11 user posted image user posted image user posted image

Tako da idemo ćera i ja ponovo u petak ujutru pa javljam kako smo prošle.

Još čekamo prenatalni test..baš sam nestrpljiva. Rekli su za 7- 10 dana, danas je 7 pa naravno kreće nestrpljenje....

Meni užasno smeta ovo vreme, baš uveče budem loše.

Ljubim vas trudnice, mame i i bebice! user posted image

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 13:36:31   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Maruška, žeim ti da detence što pre ozdravi, bebica draga :) za mene su bebe sva deca do 3 godina a i kasnije, tako su slatki i iskreni. Ti se čuvaj i pij vitamene. Mi se još borimo ali ide na bolje, grlo i nos i dalje drže pa ne spavam noću.

Bebana, išla sam na komisiju u utorak, pa su mi rekli da rade pon-sreda-petak. Onda smo otišli danas, ali avaj...danas je 7.8. a meni je bolovanje počelo 10.06. znači nije prošlo tačno 60 dana pa ne mogu da idem na komisiju.. "Dođite u petak, ali ne morate rano, može oko 10, 11, 12" Pitam -kada vam je pauza- a odgovor "Pa od 11 do 11 :45"...ok, onda ću doći u 11 user posted image user posted image user posted image

Tako da idemo ćera i ja ponovo u petak ujutru pa javljam kako smo prošle.

Još čekamo prenatalni test..baš sam nestrpljiva. Rekli su za 7- 10 dana, danas je 7 pa naravno kreće nestrpljenje....

Meni užasno smeta ovo vreme, baš uveče budem loše.

Ljubim vas trudnice, mame i i bebice! user posted image
Joj i ja bih rade volje uradila taj prenatalni test,ali iskreno nisam u mogućnosti. Selimo se,pravimo ćerki prvi rodjendan,a sve to košta. Za sada samo muž radi,ja vec dve godine ne zbog trudnoca,jel te. Pa nam svaki cent znači. Ali nadam se najboljem,pa valjda je dovoljan i dabl test,u ponedeljak radim eksperti uzv. Sutra idem na ogtt test,a nisu mi rekli da li smem pre toga da jedem? Pošto ne znam kako ću izdržati do bolnice gladna, pošto čim ustanem dobijam napad gladi.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 13:44:47   
Beca.t
Drage devojke, stigli rezultati testa, sve ok i cekamo devojcicu! 😘😘😘😘😍😍😍😍😍 presrecni smo!!!
Maruska  ti si mlada, dabl i Uz su dovoljniy ja ni sam 35 godina i vto nisam isla na prenatalni, ne brini.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 14:06:45   
bubulence
Beco bravo za devojcicu❤️. Da me ne shvatite pogresno, mnogo uzivam u mom Urosu, obozavam ga, obozavam. Ali devojcice su posebne. Daleko od toga da cerke volim vise od njega, nikako. Ali devojcice.... Ma da ih imam jos 10 ne bi mi bilo dosta...

Pre ogtt testa se ne jede nista, meni su tako rekli, i da zbog togs moze da mi bude mnogo muka. Ali ja nisam ni otisla da ga radim 😁

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 14:35:49   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Drage devojke, stigli rezultati testa, sve ok i cekamo devojcicu! 😘😘😘😘😍😍😍😍😍 presrecni smo!!!
Maruska  ti si mlada, dabl i Uz su dovoljniy ja ni sam 35 godina i vto nisam isla na prenatalni, ne brini. Srce malo,Baš mi je drago. Nema ništa slađe od devojčica. 



(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 14:59:18   
Beca.t
Moze li RR da mi pusti link za nagradnu igru? Hvala 🤗

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 17:16:04   
Bebana17
Beco, cestitam!!! Prekrasno, mada je bitnije da je bebica zdrava, ali devojcica... i ja sam se mnogo obradovala kad sam saznala da cemo, ako Bog da, dobiti devojcicu. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 17:53:56   
Beca.t
Hvala punooo!!! Divne ste! 😘


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 08/19 [chat]
8.8.2019 18:25:44   
Maruska15
Da ne lažem,ja bih volela sada jedno muško 😁. A zbog ćerke možda je bolje da bude seka.  Ali mi je najbitnije da mi se rodi živo i zdravo..


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here