|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba nece kod mame
8.8.2019 13:22:59   
Mamaama
Da li vam se desavalo da beba ili dete place kad hocete da ga uzmete. Imam sina od 10 m u poslednjih nekoliko dana hoce samo da ga baka drzi kad ja hocu da ga uzmem on pocne da place i okrece se ka njoj. To polako pocinje da me izludjuje,ne znan da li sam mu ja dosadila jer sam 24 h sa njim. I njoj nije jasno njegovo ponasanje jer se i ja igram sa njim, set_am ga, nosim ga kao i ona. Kad smo sami on se normalno ponasa prema meni smeje mi se, mazimo se (doduse manje). Pocele smo da povezujemo  da je problem sto kad god je kod nje i treba da ide kuci ja dodjem i uzmem ga pa je pocela ona da go dovodi kuci. Ne znam da li je to samo faza?  Nemam problem sa tim sto on voli svoju baku tako i treba da bude, samo mi je tesko sto se ponasa kao da mu nisam mama nego neko iz komsiluka 😭
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beba nece kod mame
8.8.2019 13:34:29   
MimaKos
Mamaama, nemoj da se sekiras, to je najnormalnija faza kod dece, moja je to radila.samo sa ocem, ne babom. Nece kod mene kad je tata tu, place ako je uzmem kad je on drzi i slicno, ali je to brzo proslo. Bez ikakvog razloga i odjednom je bilo i kod nje, a kad smo same, normalno da trci meni i ponasa se kao i inace. Ignorisi to i ne sekiraj se, oni imaju 101 fazu dok ne pocnu neke stvari svesno da ti rade (kao meni mladji sada) 😂😂 brzo ih to prodje


(odgovor članu Mamaama)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba nece kod mame
10.8.2019 7:44:02   
vocicana
Ne sekiraj se mamice. Moj sin ima 3 godine, cim sa nekim malo vise vremana provede, tipa sa tatom bude dva dana vezano vise nego sa mnom, odmah vise voli kod tate da ide. Ne sekiraj se, mada znam da ti se dzigerica kida, rodis, nosis, drhtis brines a siri ruke sve u suprotnom smeru od tebe. Ljubimo i tebe i bebu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba nece kod mame
10.8.2019 8:30:13   
Mamaama
Hvala drage moje, bili smo na nekom rodendanu i kad je video guzvu nije hteo od mene da se odvoji, sad i kuci trazi da budem pored njega. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba nece kod mame
10.8.2019 11:52:24   
MimaKos
Eto vidis, sve su to neke njihove bubice, a mi smo preemotivne pa sve dozivljavamo jako stresno


(odgovor članu Mamaama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba nece kod mame
11.8.2019 9:42:56   
Axi87

Mali nevaljalci samo teraju svoje. Bicete dobro sigurno. 
IZVORNA PORUKA: Mamaama

Hvala drage moje, bili smo na nekom rodendanu i kad je video guzvu nije hteo od mene da se odvoji, sad i kuci trazi da budem pored njega. 



(odgovor članu Mamaama)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba nece kod mame
11.8.2019 9:45:17   
vocicana
Mamaaa eto to je ono o cemu ti pricam. Da je baba bila sa njim, trazio bi posle kod nje da ide. Ovako, sve to dodje i prodje. Ali se iskidas svaki put. Sto je apsolutno normalno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mamaama)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba nece kod mame
11.8.2019 15:31:09   
MimaKos
Ma samo ne treba kidati zivce i uzimati sve k srcu, jer to zaista ume jako da pogodi, ja nisam.neki emotivac ali sam od takvih stvari sa starijom htela da crknem. Posle ukapiras da zezaju. :)


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba nece kod mame
12.8.2019 6:56:35   
Duškić
Faza, draga, skapirace guza da nema lepse nigde nego kod mame. Najlepse.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here